Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Çok çok geçmiş olsun,sanırım bir daha olmadı kanamanız, inşallah bir daha da olmaz🙏 aslında kan sulandırıcılar da kanamayı tetikleyebiliyor diye düşünüyorum. Bana da doktorum pembe ya da kırmızı lekelenmen olduğunda kan sulandırıcını içme demişti. Kasıklarınızda ağrınız yoksa hiç korkmayın zaten. Her şey yolundadır🌸
E EsrLiones P PeraPalace
Bi doktor beni bu konuda korkutmustu kanamayan baslayabilir kan sulandırıcı kullanınca demişti. Doktorumla paylaştığımda kan sulandırıcı kanama başlatmak, içerde mevcutta bi kanama varsa onun akışını sağlar dedi. kanama miktarı artmasın diye kesiyorlar genelde

E EsrLiones P PeraPalace
Bi doktor beni bu konuda korkutmustu kanamayan baslayabilir kan sulandırıcı kullanınca demişti. Doktorumla paylaştığımda kan sulandırıcı kanama başlatmak, içerde mevcutta bi kanama varsa onun akışını sağlar dedi. kanama miktarı artmasın diye kesiyorlar genelde
Sulandırıcı bende içiyorum ama benim kanamam yok, evet sulandırıcı kanama yağmaz var olan kanamayı artırır ama

Ay bana çok tatlı geliyo videolardan skfkf
images

Bizim dış kundaklar da şöyleymişşş ne tatlı
Evet bunlar çok tatlı çok pofuduk 🤩🫠

Herkese merhaba, hiç karnınızda biranda sertleşme hissediyor musunuz? 19 haftalık hamileyim. 3 4 gündür farkettim, karın kasılıyor ancak, pozisyon değiştirildiğimde yumuşatmaya başlıyor yine rahatlıyorum. Acı vs bişi yok. Acaba braxton hicks dedikleri kasılma mı
sanmıyorum canım. bende 20 haftalık hamileyim bazen bende de oluyor ama şimdiye kadar 2-3 kez olmuştur. bir süre sonra geçiyor zaten. bebeğin hareketleriyle ilgili olabilir.

kızlar selam. 20+2 haftalık hamileyim. bebek hareketleri başlayalı bayağa oldu ama özellikle açken ve akşam uyku öncesi çok hareketli sürekli tekmeliyor.mesela şuan kahvaltı yapmadım henüz ve sürekli pat pat vuruyor. sizde nasıl durumlar.
Aynı bende de öyle galiba acıktığı için kalk beni doyur diyor 🥰

Gunaydin , cok sinir oldum bugun ya . Evden calisiyodum ben kusuyorum iste arada dinleniyorum diye . Ne zaman ofise donuyosun diye bi soru geldi bugun😒 sanki evden calisinca calismiyorum esek gibi calisiyoruz ama yetmiyo insanlara. Simdi yuklen laptopu git . Haftaya gelirim dedim . Ama cok gicik oldum.

kızlar selam. 20+2 haftalık hamileyim. bebek hareketleri başlayalı bayağa oldu ama özellikle açken ve akşam uyku öncesi çok hareketli sürekli tekmeliyor.mesela şuan kahvaltı yapmadım henüz ve sürekli pat pat vuruyor. sizde nasıl durumlar.
Yemek yedikten sonra duruluyor demekki acıktığı için yapıyor bebiş oda ağzının tadını biliyor 😅 benim sabah bir posta tekmeledi şimdi yoruldu galiba yemek yemezsem gene başlar

Amazonda çok iyi bir indirim var bunları aldım size de fikir olsun. Emzik, tarak ve dönence özellikle çok iyi fiyatta. Chicco be safe oto koltuğu 3 bin liraydı 🥲 ben 360 derece dönen bir şey istediğim için almadım
Ben de amazondan birsuru sey aldim ama piyanolu mat tekrar dustu cok sinir esim de dediki yazicam amazona hediye ceki veriyormus sanirim bakicaz bakalim

Selam kızlar nasılsınız hamilelik nasıl geçiyor? 😍 biz 16+4 haftalığız hareketlerini hiss ediyorum 4-5 gündür. Sizde de böyle olan var mı? Ayrıca hiss etmek bir yana baya videosunu çekip eşime atıyorum ve kimse inanmıyor bana ( bağırsak haraketi de değil çünkü artık bağırsak bir az yukarda ve tam rahim olan bebek karnı çıkan yerde haraketler😂 diyorlar ilk hamileliğin falan bu haftada kesinlikle hiss edemezsin. Ama ben çok duyarlı biriyim ve çok zayıf olduğum için rahat hissediyorum o kadar güzel duygu ki🥺😍 çokk haraketli maşallah

Dünden beri meme ucum saçma bi şekilde acıyor ve yanıyor ya. Aynı durumu yaşayan var mı? Hayatımda ilk defa oluyor böyle bir şey
13. ya da 14. hafta falandı galiba, o kadar çok ağrıdı ki meme uçlarım. hele öne doğru falan eğildikçe ağlayacak gibi oluyordum.
şimdi de tatildeyim, yüzdükten sonra ağrıyor. deniz suyundan mı yoksa yüzme hareketi uyardığından mı bilmiyorum. ama süt/sıvı gelmedi henüz

Selam kızlar nasılsınız hamilelik nasıl geçiyor? 😍 biz 16+4 haftalığız hareketlerini hiss ediyorum 4-5 gündür. Sizde de böyle olan var mı? Ayrıca hiss etmek bir yana baya videosunu çekip eşime atıyorum ve kimse inanmıyor bana ( bağırsak haraketi de değil çünkü artık bağırsak bir az yukarda ve tam rahim olan bebek karnı çıkan yerde haraketler😂 diyorlar ilk hamileliğin falan bu haftada kesinlikle hiss edemezsin. Ama ben çok duyarlı biriyim ve çok zayıf olduğum için rahat hissediyorum o kadar güzel duygu ki🥺😍 çokk haraketli maşallah
ben 14+larda kelebek gibi hissetmeye başladımc 15 daha netti. 16 -17 epey güçlü geçti. bugün 18 oldum. şu an yazarken bile oynuyor:))

Maşallah canım öyle diyenlere bakma herkes kendi yaşadığını doğru sanıyor oynak kızlar olacak bizimkiler 😅

X