Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Evet bebek hareketi o ilk pıt pıtları ben 16 da hissettim sonra giderek netleşmeye başladı haftaya daha net hale gelir

Gece uyuduğum için daha uykudan uyanacak kadar hissetmedim ama akşamları felan oluyor gün içinde en çok sabah hissediyorum ama
Gece 11-1 arası hareketli oluyor bi. Ama bugün sabahtan beri durmuyor kıpır kıpır Son yarım saattir her ne yapıyorsa çok ritmik çalışıyor

Evet hatırladım zıbınlarını, onlar baya iyi görünüyor. Önden çıtçıtlı da baya öneriyorlar. O zaman çorap da alayım lazımsa. Ben patik olunca çorap giydirmeyiz sanmıştım

bak patikli pantalon içine çorap giydirdi. Enee çok datlu

Bence de yeter. Ben astronot tulum falan aldım ama en pratiği dış kundak diyorlar kuzum. Mont falan giyemez bence de.

Kız bi de bu zıbınlar içe mi dışa mı giydiriliyor sence? Kafam karışıyor benim

O kadar küçük minnakki yani biz nasıl fazla kıyafette sıkışıyorsa bedenimiz oda öyle rahatsız olur dayanamaz zaten hemen de büyüyorlar en güzeli Bi iki tane dış kundak almak sonra yaz geliyor zaten o büyüyünce Bi sonra ki kışa 1 yaş için almak daha mantıklı bence Bi kere insanı bile yorar mont giydirirken bebeğe küçük ya daha

Bence de yeter. Ben astronot tulum falan aldım ama en pratiği dış kundak diyorlar kuzum. Mont falan giyemez bence de.
Di mi bence de kuzum. Görümcem de aralıkta doğum yapmıştı da 20 günlükken gördüğüm o bebek hiçbir şey giyebilir durumda değildi yani katlanıyordu durduğu yerde

Evet evet canım bence de ya 1-2 yaş almak en iyisi. İlk sene kundaklarla geçer.

Merhaba bence cikmaya basladiysa cikacaktir icinizi ferah tutun. Benim bu persembe randevum var fakat bugun maalesef kanama yasadim doktorum yatip dinlenmemi soyledi. Kanama alani yoktu icerde niye kanadi bilemiyorum. Ben de tup bebek ile hamile kaldim. Bu hafta kan sulandiricilara baslamistim o mu yapti kanamayi bilmiyorum. Umarim cikiyodur yukari oyuzden kanama olmistur muayene olunca anlayacagim onu da artik. Insallah kanamasiz atlatirsiniz korkmayin cok yasayan varmis

Bu plesanta aşağıda olma durumu bende de var ben doktora gittiğimde öğrendim ağrım oldu sonra böbrek ve idrar yollarındanmış neyse çok olunca dayanamadım iki gün sonra tekrar gittim doktorum ağrı yapmaz düşükte yapmaz hem yukarı çıkmaya başlamış dedi galiba psikolojik olarak ağrımın olduğunu düşündü bende o yüzden yukarı çıkmaya başladı diye düşündüm sevinemedim sizlere de böyle demiş doktorunuz demek onun Bi ölçüsü var çıkmaya başladığı anlaşılıyor umarım sizinkiler de çıkar Allah yardımcımız olsun sağ salim kucağımıza alalım bebekleri rabbim hepimize sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin sağlıkla doğurmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…