Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
her gün 1 yeni bilgi köşemizde bugün 🤪
kızlar spermdeki maddeler idrar yolu enfeksiyonu ve vajinal enfeksiyonları önlüyormuş, varsa da öldürüyormuş. eşlerinizi bilgilendirin özellikle korkup ilişki istemeyenler 🤗 bi doktor arkadaşım söyledi

kızlar spermdeki maddeler idrar yolu enfeksiyonu ve vajinal enfeksiyonları önlüyormuş, varsa da öldürüyormuş. eşlerinizi bilgilendirin özellikle korkup ilişki istemeyenler 🤗 bi doktor arkadaşım söyledi
E ilişki için enfeksiyona yol açmasın diye prezervatif de öneriyorlardı :KK43:

Spermi bilmem ama ilskiye girmek enfeksiyonu tetikliyor orasi islak kaldigi icin . Oyuzden de kondom oneriyolar.

Ama tam tersi ben hep ilişkiden sonra enfeksiyon olurdum ne kadar temizliğe dikkat etsemde

Biz evdeki kıyafetleri bi hesapladık ama çok zor oldu çünkü ne nedir bilemedim mdkfkf

Hastane çıkışı 2

0-1 ay
1 body
4 zıbın takım
1 prematüre zıbın

1-3 ay
7 body
Astronot tulum

2-4 ay
2 eşofman takım
2 zıbın kısa kol

3-6 ay
2 zıbın uzun kol
2 alt üst takım
1 zıbın seti

6-9 ay
2 body uzun kol
3 tulum
1 patikli tulum

9-12 ay
1 alt üst eşofman
1 zıbın

1 dış kundak
1 çift kat müslin
1 4 kat müslin
6 müslin
6 ağız mendili
6-9 aydaki tulumları uzun kol mu aldın orange? Benim en cok kafamı o karıstırıyo? Yaza denk geldiği icin pişer mi diye

Biz evdeki kıyafetleri bi hesapladık ama çok zor oldu çünkü ne nedir bilemedim mdkfkf

Hastane çıkışı 2

0-1 ay
1 body
4 zıbın takım
1 prematüre zıbın

1-3 ay
7 body
Astronot tulum

2-4 ay
2 eşofman takım
2 zıbın kısa kol

3-6 ay
2 zıbın uzun kol
2 alt üst takım
1 zıbın seti

6-9 ay
2 body uzun kol
3 tulum
1 patikli tulum

9-12 ay
1 alt üst eşofman
1 zıbın

1 dış kundak
1 çift kat müslin
1 4 kat müslin
6 müslin
6 ağız mendili
Hey maşallah kuzum. Aklında olsun biraz patikli tulum da al. Yenidoğanda giydirmek çıkarmak rahat oluyormuş.

Tulumların çoğu patikli ya, başka ne eksik ki sence
Listende sadece 6. Ay olanda patikli tulum var ondan dedim canım, bazıları alttan çıtçıtlı tulumu öneriyor bazıları fermuarlı. Ama ben alttan çıtçıtlı alıyorum, o daha kolay gibi geliyor. Fermuarlı hep tek bacak üstünde oluyor onu giydirmesi çıkarması zor gibi geliyor bana. 😅 bere ve eldiven lazım bi de. Muhtemelen hastane çıkışında vardır bere ve eldiven. Ben 4 tane bere ve eldivenli takım aldım. Heralde orda eldiven ve bereler yeterli olur. Daha da alırım zaten aradaarada birşeyler. Ben daha çok ilk aylara odaklandım. Mesela çorap lazım mı bilmiyorum. Hep patikli tulumlar... Bi de bu takımların içine giydirmeye, uzun kollu ve kısa kollu çıtçıtlı bodyler. Ben uzun kollu aldım 3 tane ama sanırım daha çok yarım kollu alacağım. Uzun kollu çok bunaltır gibi geldi.

Listende sadece 6. Ay olanda patikli tulum var ondan dedim canım, bazıları alttan çıtçıtlı tulumu öneriyor bazıları fermuarlı. Ama ben alttan çıtçıtlı alıyorum, o daha kolay gibi geliyor. Fermuarlı hep tek bacak üstünde oluyor onu giydirmesi çıkarması zor gibi geliyor bana. 😅 bere ve eldiven lazım bi de. Muhtemelen hastane çıkışında vardır bere ve eldiven. Ben 4 tane bere ve eldivenli takım aldım. Heralde orda eldiven ve bereler yeterli olur. Daha da alırım zaten aradaarada birşeyler. Ben daha çok ilk aylara odaklandım. Mesela çorap lazım mı bilmiyorum. Hep patikli tulumlar... Bi de bu takımların içine giydirmeye, uzun kollu ve kısa kollu çıtçıtlı bodyler. Ben uzun kollu aldım 3 tane ama sanırım daha çok yarım kollu alacağım. Uzun kollu çok bunaltır gibi geldi.
Ay işte yazarken hepsi aynı geldi gözüme yarısını düz yazdım dkfk bazıları uzun bazıları kısa mesela onu da yazacaktım üşendim 🥲

Çorap 3 takım var bende ama ipli içleri kayınpeder almış. Bebeğin parmağına dolanıyormuş bunlar. Düz çorap alırım yine birkaç tane. Benim 1-3 aydaki zıbınlar bebedino Uzun Kollu Kendinden Eldivenli Ãıtçıtlı Badi Kruvaze (5 LÄ° PAKET) Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunlar bak yandan çıtçıtlı ama bence de kısa kollu da lazım

Kızlarr, dün akşam kasığına yakın yerde 3 tane pıtpıt böyle kalp atması gibi bir şey hissettim, acaba bu hareket hissetme öncesi biley midir 🥲 sata göre 16+4’üm ama ultrasona göre 17+5, erken gibi geldi bana daha

X