Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Evet 😅 Bu ara youtubeda gördüğüm herkes hamile, Instagram falan takip etseydim bu sayı X2 olacaktı herhalde
Aynı kişiler her yerde zaten instagram, tiktok, youtube hepsindeler.. İnşallah tatile çıkmak bize de nasip olur ya eşimden dolayı çok kaygılıyım bu yaz 🥲 Allahım lütfen lütfen 🥲

Aynı kişiler her yerde zaten instagram, tiktok, youtube hepsindeler.. İnşallah tatile çıkmak bize de nasip olur ya eşimden dolayı çok kaygılıyım bu yaz 🥲 Allahım lütfen lütfen 🥲
Biz balayından sonra hiç tatile gitmedik ya. Balayında öğrendik eşimin üniversiteye girdiğini, bu sene mezun oldu, mezun olduğu gibi bi kursa yazıldı. Öğrenci büyütüyorum tatil benim neyime 😅 inşallah siz güzel haberler alırsınız da mis gibi tatile gidersiniz bebişsiz son kez

İnşallah canım 🙏 Sırt üstü yatmıştım uzun bir süre o zaman fark ettim belki onun etkisi olabilir mi? Aslında kilo, bebeğin geride durması, önde olması, hareketli olması olmaması, annenin hareketli olup olmaması, yediklerimiz hepsi etkiliyor bence. Herkes çok yakında hissedecek bence. Ağustos ayı gündemimiz bebiş hareketleri olacak gibi 🙈
inşallah kuzum sağlıklı olsunlar da geç hissetsek olur napalım🥲🙏🏻😅

Kuzum bugün 17+5 civarıyım. Doktor artık pembe gösteren ultrasonda bakar mı ki? Hep siyah beyaz baktı bana bugüne kadar
Bana geçen bakmasaydı ben hocam şu renklide de bakılıyo o ne zaman bakılır falan diye bi iş atacaktım 🥹 çok bi şeye benzemediği için bakmıyo bence her doktor, 24 sonrası daha iyi anlaşılır hatları şimdi çok kemik kemik demişti gösterirken

Sen bensin. Ben de evden işe birseyler getirip yiyorum, öğlen de ısyerinde ne çıkarsa bahtima. Ama buzdolabı var arada meyve, yoğurt falan alıyorum acıkınca atıştırmaya.
Bugün evden yarım domates salatalık peynir kaşar ceviz yeşil zeytin ve ekmek kıydum yedim. Öğlende köfte yedim ama sosluydu iskenderimsi gibi biraz ağır geldi😄akşam bakcaz artık

Kuzum bugün 17+5 civarıyım. Doktor artık pembe gösteren ultrasonda bakar mı ki? Hep siyah beyaz baktı bana bugüne kadar
3 boyutlu ultrasonu soruyorsun sanırım canım. Tabi her seferinde bile bakabilirdi onunla. Ama öncekilerde zaten çok anlaşılmazdı. Bakmazsa bile en rica et 3 boyutlu fotoğraf da istiyorum de bakar.

Bana 8. Haftadan beri bakıyor hatta 12 . Hafta fotosunu koyayım şöyleydi ekranda renkli çoklu verince böyle verdi bir tanesi pembe renkliydi en sonkinde bu kadar net değildi benimki plesantasının arkasına saklanmıştı göstermemişti kendisini 17 . Haftada ama mutlaka iste doktordan artık günümüz cihazlarında çoğunda var

Eklentiler

• IMG_9564.jpeg
    IMG_9564.jpeg
    72,6 KB · Görüntüleme: 39
X