Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bilmiyorum benim ki gebelikten önce vardı sonra daha da arttı maalesef benim yanlarımda da çok çatlak var oralarda da oluyor yani nasıl anlatsam belimizin Bi üst kısmı göbek hizası yerler
Orda bende de çıkıyor, bi de üst bacakta. Ben de nemlendiriciyi hep karnıma, o yan taraflara, bi de üst bacağıma sürüyodum. Burası aklıma bile gelmemişti

Ay ne alaka insan işini yaptığı sürece isterse tuvalette çalışsın ya ne ilgilendirir yani çok saçma gerçekten kurumsallık daha da sıkıntı

Aile şirketlerinde öyle güzellikler var burdq genel mudur kadrosuna giren patrondan cok patroncuk en güzeli kamu sanki

Ay ne alaka insan işini yaptığı sürece isterse tuvalette çalışsın ya ne ilgilendirir yani çok saçma gerçekten kurumsallık daha da sıkıntı
Valla ben sene başında 1 ay anneme refakatçilik yaptım, 1 ay süreceğini tahmin etmediğimden PC falan almadım yanıma neyse refakatçi izniyle hallettik. Sonra bi daha hastane yatışı oldu bilgisayarla gittim, uzuun uzun şarj kablolarını kadının sedye başındaki prize takıp çalıştım tüm gün, hatta eksik kalan yerleri gece tamamladım zaten uyuyamıyorum hastanede diye. Çalışan her türlü çalışıyor yani ama böyle şeylerle soğutuyolar kendilerini

Yani bizi tehdit ediyorsun istesek vermeyiz yasayı kullanıp hak hukuk ile önünüze çıkıyorsun demek istemiş öyle hissetmiş
Ay cidden bide koca bir hukuk birimi var şirkette bir dolu avukat odalarında hukuk kitapları ama yasa demem zorlarına gidiyor nedense birde yani sen patron bile değilsin ne bu tavırlar anlamıyorum

Bugun kendimi yoracak birşey yapmadım. Uyandım taksiyle hastaneye gectim orda güzelce kahvaltımı yaptım 30 dk dinlendim derse girdim 30 dk sonra ben fenalaştım. Dediğim gibi sıcağa bile maruz kalmadım. Toplu taşıma ile gitmedim. Taksiyle yolum 5 dk sürdü. Gün benim için yeni başlamıştı yani

Doğrudur bilmiyorum aklıma o geldi ya aslında yine gebelik beden hormonlar herşey altüst ben başka birşey olduğunu sanmam ben her sabah farklı Bi sorunla uyanıyorum mesela kaç gündür çok şiddetli baş ağrısı yaşıyorum sancı yapıyor kafatasımdaki kemikler sanki

Ay cidden bide koca bir hukuk birimi var şirkette bir dolu avukat odalarında hukuk kitapları ama yasa demem zorlarına gidiyor nedense birde yani sen patron bile değilsin ne bu tavırlar anlamıyorum
Yasayı söylediğiniz zaman onlara zorunluluk olmuş oluyor belki de o izni vermeyecekler senin böyle hakkın olduğunun farkında olmana bile kızıyorlardır benim eşimin iş yerinde var böyle gıcık şefler insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…