Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
evet o galiba canım ben de tam bilmiyorum sormadım ama senin anlattığının aynısı benimki de. belli pozisyonlarda oluyor, kalkarken ve dönerken de oluyor ama sürekli değil yani. bir kaç gündür hortladı bu bende

Ben de buzaman kadar 6 kilo almisim acaba totalde kac olmak lazim max . Persembe doktora gidicem bi sorayim bari .
bende 4-5 kilo almışım. bence belli bir rakamı yok. devletteki doktorum son aylarda hızlı alırsın dedi. ortalama 10 kilo bekliyoruz dedi.
7 ayda 7 kilo alıp 70 oldum
Nasıl ama

ben de başta verdiğim kiloları anca aldım, -7 olmuştum şimdi ilk başladığım kilodayım yani 7 kg almışım

İnan bende bilmiyorum bu çatı ağrısı mı oluyor. Sadece dudak kısımlarında sanki bi ağırlık var ayağa kalkıyorum böyle basarken ağrı yapıyor. Çokta önemsemedim illa olacak böyle şeyler takip edince daha fazla şey çıkıyor diye. Perşembe günü kontrolüm var orada soracağım detaylı birşey öğrenirsem yazarım mutlaka buraya

7 ayda 7 kilo cok degil ya . Total 12-15 arasi diyolar . Ama 10 kiloyla bitirsem sevinirdim ama hayal sanirim artik.
10 kilo benim için de hayal. Ben en az 7 kilo daha alırım diye tahmin ediyorum. Tatlı isteğim aşırı artmış durumda

Günaydın kızlarrrr benım de iştahım arttı ama frenliyorum malum benim kız şeker kız diyet vermıstı doktor artık uyduğum kadar çarsmbaya randevum bakalım ne diyecek

Aynısı bende de oluyor ama ciddi bişey olduğunu sanmıyorum. Şimdi muayenem var sorarım doktora hemen yazarım

Kızlar günaydın, 75lik şeker yüklemesi yaptırdım. Hanginiz bu gazoza fena değil demişti beni mahvetti, zaten tatlıdan hiç hoşlanmam bir daha şekerin yanından geçmem

Ben 65le hamile kaldım şu an 64'üm, başlangıç kiloma da dönemedim henüz accuk canım sıkılıyo dönmem lazımmış gibi hissediyorum

Bende aynı durumdayım sanki biri o bölgeye yumruk atmış gibi acıyo yatakta dönerken özellikle ve pantolon tayt giyerken ayağımı kaldırdığımda canım acıyo

Kızlar günaydın, 75lik şeker yüklemesi yaptırdım. Hanginiz bu gazoza fena değil demişti beni mahvetti, zaten tatlıdan hiç hoşlanmam bir daha şekerin yanından geçmem
Bende yükleme olduğu gün bidaha şekerli bişey yemem diyodum gebelik şekeri çıkınca gözümün önünden kaşık kaşık nutellalar pastalar geçmeye başladı istesem de yiyemiyorum

Ben de 48 dim 46 ya dustum suan 54 tartildim . Asla alisik olmadigimdan fazla geliyo bana hayatim boyunca hep 46-48 olunca

Bende yükleme olduğu gün bidaha şekerli bişey yemem diyodum gebelik şekeri çıkınca gözümün önünden kaşık kaşık nutellalar pastalar geçmeye başladı istesem de yiyemiyorum
Kesin bana da yasak derse öyle olur, gerçi ben tatlıdan uzağım ama benim karbonhidrat zorluyor yürüyen bir gluten olurmuşum olsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…