Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Orda bende de çıkıyor, bi de üst bacakta. Ben de nemlendiriciyi hep karnıma, o yan taraflara, bi de üst bacağıma sürüyodum. Burası aklıma bile gelmemişti
Ya bence bu nemlendirmeyle alakalı gelmiyor bana cilt elastik değilse her türlü çatlayacak zaten benimki iki iki dört kesin çatlar sürüyorum sadece çok derin çatlaklar olmasın diye elastik cildim yok çünkü cilt bakımına giderken bile ordaki adam demişti senin derin çok gergin zor temizleniyor diye bide kalın deriliyim burun ameliyatı olurken doktorumda demişti cilt yapın kalın diye ondan ben bekliyorum kesin çatlayacam

Kızlar açlık durumunuz ne ya öncesinde normal acıkıyordum birkaç gündür deli gibi acıkıyorum ve kiloda çok almak istemiyorum kilom iyi gidiyordu 81 82 arasıydım zaten 78 ile hamile kalmıştım 90 falan olurum diye umuyordum. Bugün 84 çıktım. Ve delicesine bir açlık böyle midem yanıyor açlıktan bugün sabah poğaça yedim bir tane öğlen ev yemeği yapan yerde köfteli patates fırın yemeği makarna çorba cacık yedim birde yuvarlak ekmeklerden bir tane. Akşam meyve yulaf yoğurt karışımı yedim. Sonra tekrar acıktım domates salatalık kestim peynir zeytin bide tuzlu taç kraker var ya ondan yedim ceviz ve süt yanında da ama hala aç gibiyim midem acıyor gibiböyle giderse 100 olurum sizde böyle acıkıyor musunuz

Biraz kilo aldıran şeyler tüketmişsin canım poğaca makarna patates falan birgünlükse bir şey olmazda rutinse sıkıntı olabilir bu iştah onun yerine yoğurtlu semizotu salatası yapabilirsin yada meyve yiyerek bastırabilirsin yemek saatleri dışında ben öyle yapıyorum aslında ihtiyacım yok şu ana kadar 3 kilo almışım bende kilom 48 di 51 olmuşum ama bebeğe faydalı şeyler yemeğe çalışıyorum mesela ara öğün olarak muz yiyorum baya bastırıyor beni süt içiyorum direk oda iyi geliyor dün aşure yaptım bende sırf içeriği zengin diye hemde ev bereketlensin diye şekerinide az katmıştım hani çokda şekerli olmasın diye ama beyim bu ne şekersiz dedi ya ben onu binbir emekle yapmışım eline sağlık de geç ne anlar zaten neyse işte bebeme vitamin olsun diye işte yaptım şu aralar oturup onu yiyorum iyi geliyor

Doyuracak bi şey yemediğinden bence. Poğaça yerine yumurtalı falan bi kahvaltı yapsan daha tok tutar sabahları, vaktin yoksa akşamdan sandviç bile hazırlayabilirsin. Meyve yulaf yoğurttan kim doymuş da hamiş doysun

ye kızzzz ye yarasın valla bulantıdan iştahsızlıktan bıkmışız biz. sadece karbonhidrata çok yüklenme

Benim de iştahım son bi haftadır çok açıldı. Öncesinde yanımda bişey konuşulsa hiç canım istemezdi bu aralar ne görsem ne duysam onu istiyor canım. Dün canım bi yemek istedi mesela ismini vermeyim şimdi çok istedi ama eşimle her yerde aradık en sonunda bulduk neyseki yedim

ayyy maşallah kaç haftalık oldunuzz

ayyy maşallah kaç haftalık oldunuzz
17+4 üz bugün . İlk 15 haftam çok kötüydü sabahları bulantı ve kusmayla geçiyordu faydalı şeyler yiyemiyordum. kendiliğinden azaldı şükür. Arada nadir kusmam oluyor. Yeşillik yemeye başladım . Et tavuk canım istemeye başladı henüz hazır hissetmedim yemek için, haftasonu denicem onları . Sizin de açılır iştahınız umarım güzelce besleriz bebeklerimizi

Ebebekten Aldıklarım geldi kızlar ❤

Eklentiler

• IMG_20240718_222706.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20240718_222727.jpg
    156,9 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20240718_222659.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240718_222649.jpg
    148,2 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20240718_222718.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…