Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ay ne bilim karşıma çıktı da güzel geldi gözüme. Bana şöyle bişi gelmişti belki benzer işlevlidir
Bu besik gibi degil de daha cok gun icinde kullanim icin gibi ama o maksatla da kullanilabilir tabiki . Benim kuzenimin esi almisti , heryerde bi salincak tipi biseyler vardi cunku cocuk asla uyumuyordu

Bu besik gibi degil de daha cok gun icinde kullanim icin gibi ama o maksatla da kullanilabilir tabiki . Benim kuzenimin esi almisti , heryerde bi salincak tipi biseyler vardi cunku cocuk asla uyumuyordu
Sallanıyo da ayaklarını çevirince belki ondan kullanırız dedim. Malum park yatak eşek kadar odadan çıkaramam, ana kucağı bebelere kullanılsa da belki az daha büyümesi beklenebilir. O sürede şunu kullanırım belki bi bakayım

Tüh dolabı yarın getirelim diye aradılar, beyim yok evde salı falan getirseniz olur mu dedim de onun için yeniden planlama yapılması lazımmış kim bilir ne zaman gelecek kalbim çıt

kızlar bugun eğitimdeyken fenalaştım. Sanki havasız nefesim yeterli olmuyor gibi gözüm sürekli karardı 30 dk boyunda ateş bastı bayıldım bayılacagım o kadar kötü oldum. Dün eve gelirken ve akşam yemeğinden sonra 2 kere fenalaşmıştım, uzunda sürüyor. Tansiyonumda cok bi değişiklik yoktu. fenalaştıgımda 10 6 idi kendime geldiğimde 9 5. Benim zaten gebelik öncesi tansiyonumun normali 8 5 idi. Bugun eğitimde fenalaşınca ebe ile de bu durumu konustuk. Aç değildim. Eğitime girmeden bile birşeyler yiyerek girdim. Ortam sıcak değildi, havasız değildi. Ebe normalde sıcak etkiler ama ortam iyiydi sıcaktanda olamaz dedi. Tansiyon ile alakalıda değil. Ebede sebebini bilemedi. Cünkü rutin kan ve idrar tahlilimdede bi sıkıntı cıkmıyor. Acaba şeker preklemsi olabilir mi diye konustuk. Tansiyon normal oldugu için olmaz dedi. Birşey bulamayınca psikolojik olabilir belki diye düşündü, çok bilgi yüklemesi yaptık belki ondandır dedi. Haftaya kontrolüm var o zaman gittiğinde doktorunla mutlaka paylas dedi.
Dün mide bulantısı ilacını içmediğim ve sürekli midem bulandıgı icin oldugunu düşünmüştüm. Ama bugun ilaçlarımı almıştım midem bulanmıyordu herşey iyiydi. Ebede dedi belki 3 gün ara verdin bugun ilacını alınca vucut uyumda saglamaya calısıyor olabilir. Bilemedim. Boyle ara ara fenalasan ve doktoruyla paylasan var mı neden olabiliyor?

Bi de size çatlaması en absürt yeri göstericemEki Görüntüle 3454321
İlk başta bi yerin izi çıkmış falan sandım da cıks, basbaya çatlak izi bu
Kol, güğüs buralarda da cıkabiliyor. karın kalça bacak bunları zaten hep duymaya alışığız.
İhmal etme nemlendir. O kırmızılar bir süre sonra beyaza dönüyormuş.

Kol, güğüs buralarda da cıkabiliyor. karın kalça bacak bunları zaten hep duymaya alışığız.
İhmal etme nemlendir. O kırmızılar bir süre sonra beyaza dönüyormuş.
Bacağımın üstünde çıkıyordu kilo al ver yaparken de alt baldır mıdır nedir hiç burda çıktığını görmemiştim, o yüzden hiç nemlendirmiyordum da. Kalbim çıt

Çok teşekkür ediyorum keşke yasa haftalık saati de kısıtlasaydı daha anlamlı olurdubelki şu iznin uzama konusu biz doğurana kadar yapılır en azından kafamız rahat bebişimizle ilgileniriz

İhmal etme nemlendir. O kırmızılar bir süre sonra beyaza dönüyormus.

Variste hep bacaklarda cıkıyor diye duyuyoruz ya. O da gebelikte perina bölgesinde cıkabiliyormus. O zamanda normal doğuma almıyorlarmıs sd yapıyorlarmıs. Ebe perina bölgenizi ara ara muayane edin dedi bak bu ilginç bilgiyi de gebe okulunda öğrendim

Başınız sağ olsun. Gerçekten insanlık değil bu oysaki onlarda insan bir iş için bu kadar çirkinleşmek doğru gelmiyor insan utanır aramaya. Kurumsal yerlerde daha da fazla olduğunu düşünmeye başladım önceki işimde patron dahil 6 kişi falandık babaannesi ölen arkadaşa 1 hafta gelme demişlerdi onlarında kötü yanları vardı ama büyük şirketler çok daha toksik

Küçük yerler senin adını kullanır, büyük yerler sana kendi adını kullandırtır. O yüzden büyük şirketler daha acımasız oluyor bence de. Benim çalıştığım yer görece bilinen bi yer, ben buraya girdiğimde sıfır kurumsallık vardı patronlar rahat rahat konuşuyordu bu işin rahatlığı istediğiniz yerden çalışabilmek, çok mu bunaldınız gidin sahile orda çalışın falan. Yakın zamanda yeni bi prosedür dokümanı göndermişler, kafede mi çalışacaksın takım liderinden yazılı onay alman lazım. 5 sene önce hiçbirini demiyolardı baktığında bunun, iyice kurumsallaştıkça sıkıyorlar

Yani bizi tehdit ediyorsun istesek vermeyiz yasayı kullanıp hak hukuk ile önünüze çıkıyorsun demek istemiş öyle hissetmiş

Bende çoktandır var hemde çok belli şekil de var benim ki direkt diz kapağının alt kısmında yani bacağın arka kısmı, benim en çok bacaklarım çatlamış zaten hepte basenden kilo alıyorum o yüzden sanırım, şimdilik kilo da almadım göbeğimde çatlakta yok bakalım daha kaç yerim böyle olur yine senin ki iyi çok dikkat çekmiyor

Maalesef işimiz merhametli insanlarla çalışmaya kalmış. Benide idare edebilecek bir altım ama tüm prosedürleri bileb arkadaşım vardı ama maalesef yillik iznimden kullandım. Sizide tebrik ediyorum yaptığınızı herkes yapmıyor bu zamanda

Ay burası çatlayan bi alan mı ya ben çatlamaz sanıyorum öf kdjf

Başınız sağolsun. Cok zor bi durum, süreçte zorlaşmış sizin için. İnsanın psikolojik olarak toparlaması bile uzun bi zaman alabiliyor. Ben babamı kaybetiğimde okulum ve öğretmen arkadaslarım cok yardımcı oldular ve hatta öğrencilerim bile büyük destek oldular. Ders anlatıp anlatamayağımı sordu müdürlerim. Öğretmen arkadaşlarım benim derslerime girdiler gönüllü olarak. Tek bir laf bile etmediler hep arayıp gercekten hazır hissedene kadar girebiliriz sakın zorunlu hissetme kendini dediler sürekli rahatlattılar beni. Öğrencilerim benden baska bi hocadan ders dinlemeyi sevmediklerini hep önce ki süreçte iletmelerine rahmen onlardan tek bir şikayet mızmızlanma duymadım. Öğretmen arkadaslarım öğrencilerime o süreçte sahip cıktılar onlarda beni kocaman kucakladı. Ben 1,5-2 ay inanılmaz bir destek gördüm 4 koldan. Hala hazır olmama rahmen zorla derslere girmeye başladım cok zorlandım 1 ay. Bence prosedürleri aşmak gerekiyor. Taşın altına elini koymak gerek. Ben o destekleri unutamıyorum. bana bunu sunan herkese kucak dolusu inanılmaz bir sevgi duyuyorum. İnsanlık gercekten bu bence. Maalesef böyle işyerlerini duyunca çok üzülüyorum. Dediğin gibi ölüm ve doğum zor durumlar ve işleri daha da zorlaştırmamak gerekiyor.

Üzüldüm gebelik cidden zor yani ben gebe olmadan önce Bi günde 50 iş yapardım şuan dün Bi sarma yapıp iki kere mutfak topladım diye dünden beri iki bacağım sancı yapıyor kopacak sanki kaldıramadım kendimi yorgunluktan sorsan 50 kişiye yemek vermiş gibiyim tek başıma öyle Bi haldeyim yani ben sizin de gebelikten olduğunu düşünüyorum beden de Bi sorun yok fakat eski tempoyu oturmayı vucüt kaldırmıyor yüksek ihtimalle derste oturuyorsunuz ben mesela oturmaya dayanamıyorum mahvoluyorum size de o yüzden böyle olmuş olabilir tempo fazla geldi belki de

Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…