Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kurulumunu yaptınız mı canım? Nasıl sence? Kapılardan falan geçiyor mu oda değiştirmek istenirse?
Evet canım dün gece kurulumunu eşim yaptı . Videosu var zaten çok zor değil . Gayet güzel geldi eksiksiz ve sağlamdı . Sadece nevresimini beğenmedim zaten böyle bir beklentim yoktu . Ama beşiğin kendisinden çok memnun kaldım . Özellikle beyaz olması çok iyi bir yeri çizilse hemen boyanır . Kapılardan geçiyor kurduktan sonra yatak odasına taşıyıp baktım sonra salona taşıdık . İçi gayet geniş kendisine oda yapana kadar kullanacaktır . Görsel ekliyorum. sallanışı falan çok güzel

Eklentiler

• IMG_0791.jpeg
    IMG_0791.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 55
Üslup her şey ya. Benim gittiğim doktor hiç kaba değildi canımlı cicimli çok tatlı kadındı, kadın olduğu için de çok rahattım da. İletişim zayıftı işte. Ya mesela yumurtlama takibi yaptırıyordum orada bir sürü değer çıkmış. Atıyorum sonucu hocam nasıl kan değerleri diyorum. Yumurtlama olmuş yazıyor :KK70: Ama bunu zaten ben de anlayabiliyorum internetten bakıp. Sonra bir şey demiyor. Peki yine gelmeme gerek var mı diyorum. "21. günde gelin." Ya hu desene ben sormadan :KK70: Bu da 2-3 ay beni yordu açıkçası arkadaşımın tavsiyesiyle Medical Park'ta başka doktora geçtim. Bu doktor da diğerinin aksine çok hazır cevap. Acaba düşünmeden mi konuşuyor diye tereddüte düşürüyor beni :KK70: İkinci gebelik nasip olursa devlete giderim ya, en azından para vermiyorum derim :KK70:
Şehir hastanesinden memnunlar genel olarak Ankara’da ama beni oranın havası kötü etkiliyor neden bilimiyorum, kasvetli ve kalabalık geliyor psikolojik sanırım. Medical park da iyi baya ben bu hocayı sevmesem orda bir hocayı beğenmiştim ona gidecektim 😅

Benim hem bel fıtığım hemde rahmim ters ilk iki ay bacagıma vuran bi siyatik ağrım vardı hamilelikten önce düzenli yoga pilates yapıyodum ama 3 ay yapamadım
Şindi tekrar başladım 3. Aydan sonra bel ağrılarımda şimdilik bitti ama önce doğru eğildiğimde çok ağrışarıö tekrar başlıyo dikkat ediyorum ağır kaldırmamaya bide hamile pilatesi yapmaya başladım doktor artıl yapabilirsin dedi faydalıymışta ilerki aylara kendimi hazırlamam gerekiyormuş sizinde ağrınız varsa ve doktor onayladıysa sporu tavsiye ederim evde yapabileceğiniz bile çok güzel kanallar var örnek olması adına atıyoruö buraya bakabilirisniz

Ay benim de rahmim ters yani arkada (ikisi aynı şey mi tam emin değilim ama) ekstra bir ağrı mı yapıyormuş bu durum

Hello kızlar, şu küveti araştıran ya da almayı düşünen var mı? Katlandığında ufacık oluyor. Ben katlanan küvet bakıyorum, şu anda en popüler modelin maşrapası ve kovası var bende hiç memnun değilim. Kovaya değdiğin an su dökülüyor. Bu nasıldır acaba, şu anda kampanyası var 870 tllik yenidoğan desteği hediyesi de varmış.
Küvet bu Stokke Flexi XL Katlanabilir Bebek Küveti, Sandy Beige
Yenidoğan desteği bu https://www.kidslivingetc.com/urun/stokke-flexi-yenidogan-bebek-destegi-beyaz

Bu markanın kanguruları da ergonomik görünüyor ama hiç yorum yok bilemedim
Katlananlar fazla güven vermiyor bana hadi çocuğu tuttuk bu sefer oda ıslanır Bi an da kapanırsa 😂 onun yerine ben şöyle almayı düşünüyorum abnturk Mavi YarıŠArabalı 7 Parça Bebek Yıkama Banyo Küvet Seti Kova MaÅrapa Küvet Filesi Köpürtme Süngeri Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bunlar kullanılır mi gereksiz mi alsam mı kararsız kaldım

Eklentiler

• Screenshot_20240718-154542_Instagram.jpg
    Screenshot_20240718-154542_Instagram.jpg
    127,3 KB · Görüntüleme: 55
Canım kalçana vuruyor sa ya da sol ayağına kesin fıtıktır diyebilirim benim 4 tane belimde var ayrıca boyun düzleşmesi var bende hem oturarak çalışıyorum fizik tedavide gördüm daha önce. Bunda tek kural hamilelikte az kilo almak ve bol yürüyüş ve doğumdan sonra hele kış doğumuysa kesinlikle bel korsesi önerdi doktorum çok faydasını gördüm hem alt karnım hiç çıkmadı :)
Merhaba ben daha önce belden ameliyat oldum ama yüzeysel Bi ameliyatı estetik ameliyatı oldum yağ bezesi aldırdım yani belime birebir birşey yapılmadı beni sezeryanda ki gibi belden uyuşturdular iğne yaptılar o günden beri ne olduysa çok şiddetli bel ağrısı yaşıyorum özellikle sol tarafım kalçam bacağım beni öldürüyor hamile olunca Bi ara sol bacak tarafından yürüyemiyordum sekerek yürüyordum mahvetti beni o kadar yürüyemeyecek kadar Bi kilom da yok göbeğim de çıkmadı Bi türlü sebebini anlayamadım doğrusu halen de çekiyorum o bel ş ağrısını hepte sol taraf çözemedim nedenini bu ameliyat yapar mı sizce fıtık diyelim ki bel fıtığım var ise doktora da gidemedim daha çünkü zamanla şiddetlendi hemen olmadı, yani sizde, fıtık mıdır bel düzleşmesi mıdır bide size de çok geçmiş olsun, bel korsesi nedir tam olarak

Çok geçmiş olsun ben teşhis koyamam ama anlattıklarınızın hepsi fıtık belirtileri bende epidüral oldum belimden ama hiç bilmiyorum onunla alakası var mı fıtık sol ayağa vurur ayakta çekme yapar tabi en güzeli mr çekilmek benimde kilom yok ama bel fıtığı ağrı yapıyor ağır birşey kaldırmayın fazla kilo almayın doğumdan sonra mr çekilirseniz tam sonucu alırsınız

Çok geçmiş olsun ben teşhis koyamam ama anlattıklarınızın hepsi fıtık belirtileri bende epidüral oldum belimden ama hiç bilmiyorum onunla alakası var mı fıtık sol ayağa vurur ayakta çekme yapar tabi en güzeli mr çekilmek benimde kilom yok ama bel fıtığı ağrı yapıyor ağır birşey kaldırmayın fazla kilo almayın doğumdan sonra mr çekilirseniz tam sonucu alırsınız
Peki fıtık için ne öneriyorlar genel de neler yapmalıyım yani ileride bana nasıl sorun çıkarır ki öyle yada böyle ağır çok kaldıran biriyim en son gebe kalınca bıraktım kaldırmayı kilo almadım daha şanslıyım umarım bebeğim zayıf küçük olmaz bu durum korkutuyor beni

X