Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kızlar saçlarımı kestirmek istiyorum o batıl inanca da inanmıyorum ama çevremdekiler söyleyip duruyor ne yapsam sıcaklarda uzun saç çekilmiyor
Ben 3 hafta önce kestirdim. Evlenmeden önce istanbulda yaşıyordum. Burda iyi kesim yapan birini bulamadım diye arkadasımdan gittiği kuaförü sordum. Ay işte hamile iken kestirmesen mi nedeninide söylemiyor üzülmeyeyim diye ben anladım hurefeden dolayı dediğini dedim inanmıyorum öyle şeylere. Ay soralım birilerine en azından. Dedim gerek yok. Kırıklarını anldırmaya gitmiştim kuaför dedi bu kadar keseyim mi kes. Kıvırcık belime kadar olan sacım omuzlarıma geldi. Saçlarım dökülmüyordu ama banyoda cıkan saçlarım artık o kadar az ki. Normalde kısa sacı sevmem ama bende rahatladım yazın. İyi oldu valla. İyi ki kestrmişim diyorum. Daha cok canlandı sacım.

Evet evet grubun prensesi o da Sarem2023 ve @MavisOglumm da belirsiz henüz, bakalım onlarınki ne çıkacak 7 Ankara annesi var bu durumda grupta epey de kalabalıkmışız
Kızlar ben uzun süredir aktif değildim, mayıs sonunda düşük yaptım malesef bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah beni listeden silebilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun

Mezarlıga girince noluyormuş. Daha neler duyacagız.

Kime soracakmış diyanete mi

Kızlar ben uzun süredir aktif değildim, mayıs sonunda düşük yaptım malesef bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah beni listeden silebilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun
Bilmiyordum canım etiketlerken kusura bakma ne olur inşallah en kısa zamanda güzel haberleriniz alırız

Mezarlıga girince noluyormuş. Daha neler duyacagız.
Boşver canım dillendirmeyelim bile. Saçma sapan şeyler. Kaybettiğimiz kişi arkadaşımın babasıydı gitmesem de neden gitmedin demezdi kimse bana ama insan bu süreçte çok yakınını da kaybedebilir Allah korusun. Ne demek cenazeye mezarlığa gitmemek hurafe işte.

Ki bu grupta var babasını kaybeden bi arkadaş hiç etiketleyip can sıkmayayım. Gitmesin mi? Zamanında bazı gerekliliklerden çıkan alışkanlıklar bugüne yansıyor hurafe dite

Birkaç tane müslin bez, yine dayanamayıp birkaç tane takım, bi de biberon aldım Philips Avent'in. Üst baş aldırmayın bana tutun beni
Bugünün nevalerini paylaşıyorun. İlk defa zıbın aldım. Babymallde 35 tl tanesi. 3 aydan başlıyor
3 adet uzun kol zıbın
3 adet kısa kol zıbın
Banyo süngeri
Prima bez
Molfix ve mont care bebek bakımm bezi
2 adet We baby temizleme pamuğu
Biberonlar ben de vardı, arkadaşim verdi. 2 tane lansonish uç aldım yeni.
Toplam 1200 tuttu. İnternetten Uygun'a geldi bu aldıklarım. Belki ebebekte daha uygundur.

Eklentiler

• IMG-20240715-WA0011.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20240715_191336.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20240715_191326.jpg
    149,2 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240715_191322.jpg
    163,7 KB · Görüntüleme: 35
Ne kadar ucuzmuş zıbınlar, pamuk mu bunlar şaşırdım

Ki bu grupta var babasını kaybeden bi arkadaş hiç etiketleyip can sıkmayayım. Gitmesin mi? Zamanında bazı gerekliliklerden çıkan alışkanlıklar bugüne yansıyor hurafe dite
Katılıyorum. Bir insan bir şey yaparken ya da yaptıktan sonra başına bir iş geliyor o işi ondan biliyor işte. Senin dünkü kola içmiş bebek erimiş diyenler gibi. Zaten düşeceği varmış bebeğin koladan düştü oldu işte. Birine de mezarlıktan sonra bir şey olmuştur sebep mezarlık kalıp dilden dile yayılmıştır.

Öyle deme o koladan eridi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…