Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bebek bezi markası var mı aklında? Prima aldım ama iyi mi kötü mü bilemedim ya
Ben almalı mıyız emin değilim ama alsam prima premium care olanı alırdım. Onda da iyi beze alıştırınca diğer bezleri kabul etmiyormuş falan prima günde bilmem kaç bez değiştiren bi bebe için fazla pahalı kaçar gibi geliyor, yine de prima ve molfix iyidir iyi almışsın

Ben almalı mıyız emin değilim ama alsam prima premium care olanı alırdım. Onda da iyi beze alıştırınca diğer bezleri kabul etmiyormuş falan prima günde bilmem kaç bez değiştiren bi bebe için fazla pahalı kaçar gibi geliyor, yine de prima ve molfix iyidir iyi almışsın
Bunun hiçbir yerinde premium çare yazmıyır. Bu başka mı acaba ya, cahil cahil aldım valla

Evet canım bunlar sanırım. Baya benziyor. Kaç tane alacaksın 😅 sayılar çok kafamı karıştırıyor
Bi video izliyorum şimdi
0-1 ay 6 tane atlet (normalde 0-1 almayın derler ama ben alın diyorum dedi videodaki kadın)
0-3 ay 10 atlet
Body olarak yandan çıtçıtlı önermiş, kafadan geçirmeli body önermemiş pek.
0-1 3 tane body
0-3 5 tane body

Hahahha 😂 hayır komik olan şu sorsa evet deseler ne değilecek hayır deseler ne değişecek. Zaten inanıyor olsam kuaför ismi mi isterim 😄
Ben de bişi atıcam ortaya ya hamilelikle ilgili, düşüncem. Siz de beni takip edip herkese söyleyin bakalım yayılacak mı bu bilgi dngk hamileler tabak kaldırırsa çocuğunun dötü düz olurmuş hadi bakalım

Anladım canım. Ben de dikkat ediyorum zaten sürekli ama şeker yüklemesi yaptıracağım zamanı gelince.
Şeker yüklemesi ne olursa olsun yapılması gerektiğini düşünüyorum. He doktor yaptırma gerek yok der mi bilemem. Ama yapılması bana daha daglıklı geliyor önceden uzun uzun yazmıstım sebeplerini.

Ben de bişi atıcam ortaya ya hamilelikle ilgili, düşüncem. Siz de beni takip edip herkese söyleyin bakalım yayılacak mı bu bilgi dngk hamileler tabak kaldırırsa çocuğunun dötü düz olurmuş hadi bakalım
mutfaga girmesinler yemek pişirmesinler öyle birşey at ortaya. Evleri yemek dolsun 😄😄 hamilelerin duasını alırsın kız boyle birşey yayılırsa 😂😂😂

Geçende karsıma bi video cıktı diyor ki kim hamilenin canı çektiği şeyi yedirirse haca gitmiş gibi sevap alır 😃 arkadasıma attım ben hastanede yatarken canım enginarlı pilav cekmişti yapıp getirmişti. Diyor kıçından kim uydurduysa bunu dedim uyduran iyi etmiş belki buna inanıp yapan bile vardır😄😄😄 olsun dedim hastaneye getirdiklerin aklımdan cıkmıyor. Sürekli dua ediyorum iyi dileklerde bulunuyorum hatırladıkca.

mutfaga girmesinler yemek pişirmesinler öyle birşey at ortaya. Evleri yemek dolsun 😄😄 hamilelerin duasını alırsın kız boyle birşey yayılırsa 😂😂😂

Geçende karsıma bi video cıktı diyor ki kim hamilenin canı çektiği şeyi yedirirse haca gitmiş gibi sevap alır 😃 arkadasıma attım ben hastanede yatarken canım enginarlı pilav cekmişti yapıp getirmişti. Diyor kıçından kim uydurduysa bunu dedim uyduran iyi etmiş belki buna inanıp yapan bile vardır😄😄😄 olsun dedim hastaneye getirdiklerin aklımdan cıkmıyor. Sürekli dua ediyorum iyi dileklerde bulunuyorum hatırladıkca.
Hayır yani hep negatif hep negatif az pozitiflik basalım madem bak seninki ne güzelmiş 😅 az da bizim işimize yarasın yav hurafeler

Boşver canım dillendirmeyelim bile. Saçma sapan şeyler. Kaybettiğimiz kişi arkadaşımın babasıydı gitmesem de neden gitmedin demezdi kimse bana ama insan bu süreçte çok yakınını da kaybedebilir Allah korusun. Ne demek cenazeye mezarlığa gitmemek hurafe işte.
Saçmalık. İnsan yaşayan ailesini ziyaret edince birşey olmuyor da mezardaki ailesini ziyaret edince mi kötü birşeyler olacak mesela. Yani bazı uydurdukları hurafeler aşırı saçma aşırı. Bunlar galiba cahil gelinleri kandırmak icin kv ler türetmiş 😂😂😂

0-3 şunu alıcam uzun kollu body olarak yeter bence daha takımlardan da var kısa kolluları ne diyosunuzz
Bi solundaki çağla yeşilli olan setinde rengi cok güzelmiş

Bi video izliyorum şimdi
0-1 ay 6 tane atlet (normalde 0-1 almayın derler ama ben alın diyorum dedi videodaki kadın)
0-3 ay 10 atlet
Body olarak yandan çıtçıtlı önermiş, kafadan geçirmeli body önermemiş pek.
0-1 3 tane body
0-3 5 tane body
Benimde izlediğim bikaç videodan toparladıklarım

Eklentiler

• 6967F039-CC3E-469E-BF81-85F767400078.png
    6967F039-CC3E-469E-BF81-85F767400078.png
    130,4 KB · Görüntüleme: 42
  • 708595CA-1172-4B26-B6E7-12C6816E44D3.png
    708595CA-1172-4B26-B6E7-12C6816E44D3.png
    156,2 KB · Görüntüleme: 38
  • EC60ECB5-EC32-4D76-8C80-1668FCE8D776.png
    EC60ECB5-EC32-4D76-8C80-1668FCE8D776.png
    97,5 KB · Görüntüleme: 38
Ay evet çağla yeşili çok severim ama o setin mavisi çok cırtlak geldi gözüme yorumlarda 🥲 şunları da son alıp her şey gelince liste çıkarmam lazım
Bizimlede paylas. Ben olusturdugum taslağı paylastım.birşeyler eklersem günceller paylasırım en azından karsılastırırız net sayılar cıkar

Kaydettim mesajı, aynı anda hem çok şey alacakmışız hem hiçbir şey almayacakmışız gibi hissetmem normal mi
Hahahaha ben gruba elimdekilerin fotosunu atınca dedim ne cok sey varmıs bakıyorum hala alınacka sey var birşey alınmamıs.🥲 ağlamak istiyorum.
Bugun 2 yıl önce aldığımız bebek arabasını actık baktık eşimle izinli olunca.

Hahahaha ben gruba elimdekilerin fotosunu atınca dedim ne cok sey varmıs bakıyorum hala alınacka sey var birşey alınmamıs.🥲 ağlamak istiyorum.
Bugun 2 yıl önce aldığımız bebek arabasını actık baktık eşimle izinli olunca.
Ayy rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin bu kez 🧡 ne almıştınız

Siveno DoÄal 2

Siveno şuan çok indirimde ebebekte ve babymallde bu fiyatların çok üstünde. Siveno almayı düşünen var mı? Veya toz doğal deterjan mı alacaksınız?

X