Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Ahahahahaha yaaa Sen babasına benzediğine sevin bence sana benzese otomatik olarak babaanneye benziyor olacakmış hkhlkghh
Bizim babaanne de beyaz tenli yeşil gözlü. Öyle bişey olursa ben dahil kimse de ağzını açıp da yok benzemiyor diyemez tek örnek yani

Bebişlere uyurken yorgan yerine ne kullanacaksınız kızlar uyku tulumumu kullanmak gerekiyor üstüne hiçbir şey örtmeyecek miyiz?
Ben uyku tulumu alacaktım ama annem yenidoğana o kullanılmaz ele avuca gelince tulum kullanırsın dedi. Geceleri kundak yaparsın hem geceyi gündüzü ayırmış olur dedi. Ablamgilden de hatırlıyorum kundak yaparlardı sabah o uyanıp kundak açılınca gerinmesi gülmesi çok hoşuma giderdi

Ben water wipes aldim kuzu indirim vardi cok da oneriliyor ama pamuk da aldim once pamuk kullanirim sonra onlara gecerim dedim. Kurumaz ya neden kurusun. Alkol yokki icinde ucsun yai oyle dusunuyorum ben

Amazonda söyle bir sey buldum ama acaba nasıl hiçbir fikrim yok cok uygunmuş fiyatı denenir mi ki

Ay ne çirkin geceydi, dön dön dur uyuyamadım işle ilgili bi şey kafamda döndü durdu. Sonra aşırı susadım çok terledim şekerim çıktı sandım 112'ydi normaldi. Geri uyudum kramp girdi falan püü

Hastaneye de götürecek misin kundagı

Baby turco için benim cildimi bile yaktı diyenler var ya ben emin olamadım

kızlaaar bizim kızın ismini Asya mı Sofya mı koysak bilemedik, fikirlerinizi alabilir miyim
bu arada bulgaristan vatandaşı olcak belki yurtdışında falan da yaşayabilir diye Sofya’yı beğendik kolay kullanır diye ve burda da aynı isimden biriyle karşılaşma olasılığı çok düşük Asya çok vardır. ama Asya da tatlı bir isim

koyabilsem sofya koyardım. iki isime sıcak bakıyorsan asya sofya koyabilirsin uyumlular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…