Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Şeker yüklemesi ne olursa olsun yapılması gerektiğini düşünüyorum. He doktor yaptırma gerek yok der mi bilemem. Ama yapılması bana daha daglıklı geliyor önceden uzun uzun yazmıstım sebeplerini.
Okumamıştım canım ama bence de yapılmalı ya ben kendimden şüphe duyuyorum yani

Ahahhahaha birilerinin işine gelmemiştir bir şeyler böyle bir laf atalım ortaya demişlerdir

Şeyde var duymuştum yenidoğum yapmış birine gitmezmiş gebe kadın onun da doğumu mu başlarmış erken doğum mu olurmuş ne öyle birşey aslında neye inanırsan onu çekersin böyle boş şeylere inanmamak en iyisi

Şu an tüm influencerlar doğuracak o zaman hepsi birbirinin cinsiyet partisinde doğumunda

Maalesef Türkiye akademi şartları ve torpillerden bıkıp tez yazma aşamasında bırakıp İzmir'e yerleştim. Şimdi bi özel şirkette devam ediyorum

Yanlış anlaşılmasın ama merak ettiğim birşey var burada çoğu kişi biberon almış yanş ben almadım daha almayı da düşünmüyorum emzirmeyi düşünmediğiniz için mi aldınız olurda süt emmez ise yetmez ise mamaya geçilir diye mi veya sağıp biberon ile mi vermeyi düşünüyorsunuz ona göre bende alayim biberon

Ayy rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin bu kez ne almıştınız
İnşallah orange, hepimiz
2 yıl önce baktıgımızda boyle birşey bulamamıstık. Birde yaş olarak kullanımları daha uzundu. Mesela puseti var arabaya takılıyor çift yönlü olarak kullanabiliyorsun.puset 8-12 aya kadar kullanılıyor. Standartlardan büyük yapmıslar. Portbebeyüde 4-5 yaşa kadar kullanılıyor hatta kg hatırlamıyorum ama cok yüksekti. Taşıma agırlıgı cok fazlaydı piyasadaki ürünlere göre. Yorumlarıda cok iyiydi. Simdi piyasadan bu modelin satısını kaldırmıslar. Baska ürünler var ama buna benzemiyor.
2 yıl önceki seceneklere göre bu bizim mantıgımıza cok yatmıstı. Şimdi buna muadil olacak ya da daha iyi ürünler cıkmıs mıdır bilemiyorum elimizde olunca hic arastırma yapmadım.

Bu videoda katlamayı puseti cıkarak yapmıs ama cıkarmadan da yapabiliyorsun.

Burda da puseti hic göstermemiş.

Eklentiler

• 226316DA-3F97-4E6A-A119-2B63B37BE946.png
    137 KB · Görüntüleme: 19
  • DA2B7117-861E-4851-86FC-CC7151A181F6.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 18
Gayet onu da yapmış biri olarak yine çok saçma bulduğumu belirtmek istiyorum Eskiden aileler büyük kalabalık olurmuş mesela annemler yengemler teyzemler hep peş peşe yakın yerde yakın zamanda doğum yapmışlar hepsi de birbirine gidip gelmiştir yani. Kimseden duymadım böyle bir şey geldiğini başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…