Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Hangisinden aldın…..
Sling mi? ilays beauty Premium Birinci Sınıf Pamuklu Esnek Wrap Sling Soft Bej (BABYWEARÄ°NGE ÃZEL ÃRETÄ°M KUMAÅ) Fiyatı, Yorumları - Trendyol na şu ilaysın. Ben sling kadınıyım sen seversin sevmezsin beni ilgilendirmez... Nsmgkg eltim kendi kangurusunu göndermişti ama onun ergonomikliğini bilemiyorum o yüzden önce sling sonra az büyüyünce de kanguru alırım didim
Ki değilmiş biri M şekli mi demiş satıcı da hayır V demiş, kanguruda M olması önemliydi dimi

Genelde bu patlamaların sebebi kendimizle alakalı oluyor, tecrübeyle sabit. Kafamızda kuruyoruz her şeyi ama iletişim en güzeli. Ben çalışırken de evimle ilgilenme takıntım vardı işe ara verdim hala var. Her gün evi süpürürdüm toz alırdım robot süpürgeyi zor çalıştırıyorum şu an ama halim yok yani elimden gelen bu, her zaman her şeyi tam yapmak mümkün değil. 3 gün tatil diye “verimli” geçmek zorunda diye bir şey de yok :) insan bazen boş boş oturmak istiyor. Ama bugünler de geçecek, ben 2-3 gündür çok iyiyim mesela mide bulantılarım çok çok azaldı daha enerjik hissediyorum demek ki geçiyor. Şöyle 2-3 günlük bir kaçamak da iyi olur bu arada :)
Evet benimle ilgili canım ben de bunun farkındayım. Ya insanlara bakıyorum küçücük tatilleri birleştirip değerlendirip bir şeyler yapıyorlar akşam bir yerdeler sabah bir yerdeler işte öyle olunca dönüp kendime bakıyorum ben karnımı doyurmaktan acizim. Oysa cumadan ne planlarım vardı. Bebek için düşündüğümüz odayı boşaltacaktım düzenleyecektim hepsi yalan oldu. Bunlar üst üste gelince kendime fazla yükleniyorum galiba bazen. Kaçamak fikri çok güzel de eşim onun için uygun değil canım hiç rahatı keyfi yok ki gittiğimiz yerde de rahatsız olur. Ağustos sonu yıllık izne ayrılıp 10-15 günlük bir tatil yapalım istiyoruz şartlar el verirse tabi inşallah nasip olur doğum öncesi az kafamızı toplarız 😕

Sling mi? ilays beauty Premium Birinci Sınıf Pamuklu Esnek Wrap Sling Soft Bej (BABYWEARÄ°NGE ÃZEL ÃRETÄ°M KUMAÅ) Fiyatı, Yorumları - Trendyol na şu ilaysın. Ben sling kadınıyım sen seversin sevmezsin beni ilgilendirmez... Nsmgkg eltim kendi kangurusunu göndermişti ama onun ergonomikliğini bilemiyorum o yüzden önce sling sonra az büyüyünce de kanguru alırım didim
Sling hevesim var benim de ama bağlarken fenalık gelebilir bana sıkıntılı bi tip olduğum için sjfksksk almayacağım galiba ama kuzenim bende var demişti verirse onu denerim bi. Bu marka en iyisiymiş 👍🏻

ben de 13 sene Ankara'da tek başına yaşadım. Üniversite, yüksek lisans, doktora derken dönmedim İzmir'e son 5 senedir İzmir'de aileme yakınım. Ama hala yardım istemeyi bilmiyordum rutinime devam ediyordum taa ki kanamam olana kadar.Şimdi sürekli annemle kv'mi darlıyorum bize gelin çok iş var diye :KK70: Sabah daha dedim ki hamilelik hastalık değildir diyene ağzıma geleni söylerim kimse kusura bakmasın dedim. Duygusal ve fiziken çok zor bir süreç inşallah bir an önce atlatıcaz bugünleri de çiçeğim.
İnşallah canım 🙏 çok sevindim senin adına 🥰 Doktoraya kadar da ilerlemişsin maşallah akademisyensin sanırım 👏 Hiç umudum olmasa da inşallah ben de günün birinde ailemle yakın yaşama imkanı bulurum. Artık yardımcı olmalarını da geçtim arada bir kahve içmeye gitsem ona bile razıyım valla. İnşallah nasip olur.

Benim şeker değerlerim de aşağı yukarı böyle çıkıyor canım ama bana doktor tokluk max 140 olmalı bir saat, iki saat 120 demişti. Açlık da 90ın altında. Ben ondan beridir şekerim var tribindeyim bir şey yerken içerken. Değerlerin bu kadar yüksek tutulmasına şaşırdım doğrusu.
Ben kan verip baktırmıstım 4 hafta önce filandı sanırım. aclık sekerim 105 cıkmıstı. Ebe 80-120 arası normal dedi. Bakılan labın referans degerleri önemli.

Bi akrabam var cocuk doktoru ona termometre hangisi alayim diye sordum kulaktan olani tercih edebilirsin dedi kizlar 😀

Benim de favorimde bu bende bundan alirim sanirim

X