Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Hangisinden aldın…..
Ki değilmiş biri M şekli mi demiş satıcı da hayır V demiş, kanguruda M olması önemliydi dimi

Evet benimle ilgili canım ben de bunun farkındayım. Ya insanlara bakıyorum küçücük tatilleri birleştirip değerlendirip bir şeyler yapıyorlar akşam bir yerdeler sabah bir yerdeler işte öyle olunca dönüp kendime bakıyorum ben karnımı doyurmaktan acizim. Oysa cumadan ne planlarım vardı. Bebek için düşündüğümüz odayı boşaltacaktım düzenleyecektim hepsi yalan oldu. Bunlar üst üste gelince kendime fazla yükleniyorum galiba bazen. Kaçamak fikri çok güzel de eşim onun için uygun değil canım hiç rahatı keyfi yok ki gittiğimiz yerde de rahatsız olur. Ağustos sonu yıllık izne ayrılıp 10-15 günlük bir tatil yapalım istiyoruz şartlar el verirse tabi inşallah nasip olur doğum öncesi az kafamızı toplarız

Sling hevesim var benim de ama bağlarken fenalık gelebilir bana sıkıntılı bi tip olduğum için sjfksksk almayacağım galiba ama kuzenim bende var demişti verirse onu denerim bi. Bu marka en iyisiymiş

İnşallah canım çok sevindim senin adına Doktoraya kadar da ilerlemişsin maşallah akademisyensin sanırım Hiç umudum olmasa da inşallah ben de günün birinde ailemle yakın yaşama imkanı bulurum. Artık yardımcı olmalarını da geçtim arada bir kahve içmeye gitsem ona bile razıyım valla. İnşallah nasip olur.

Ben kan verip baktırmıstım 4 hafta önce filandı sanırım. aclık sekerim 105 cıkmıstı. Ebe 80-120 arası normal dedi. Bakılan labın referans degerleri önemli.

Bi akrabam var cocuk doktoru ona termometre hangisi alayim diye sordum kulaktan olani tercih edebilirsin dedi kizlar

Benim de favorimde bu bende bundan alirim sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…