Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 32 46,4%
  • erkek

OY: 36 52,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,4%

• Ankete Katılan
    69
normaldi canım. internette okuyunca çok ağır sonuçları olabileceğinden bahsediyor kimi de içtiğim hapların karaciğeri yorduğundan oluyor diyor.inşallah ciddi bir şey yoktur.bugün kontrolüm var saat sayıyorum resmen.
Bende 6-7 sene önce 200-300 civarlarında artmıştı. Lenf bezlerim şiş, kan değerlerim de düşük olunca lenfoma şüphesiyle baya araştırıldı. Öncelikle enfeksiyon testleri yapıldı. Orada bir şey çıkmadı. Bu aşamada bir iki hafta kadar geçti. Tekrar kan testi yaptılar ve değerlerim düzelmişti. Adet zamanı aşırı ağrım olduğundan farklı ağrı kesiciler kullanmıştım. Onlar toksik etki yaratmış karaciğeri yormuş. Çok şükür bir iz bırakmadı. Senin de o şekilde olabilir.

Bende 6-7 sene önce 200-300 civarlarında artmıştı. Lenf bezlerim şiş, kan değerlerim de düşük olunca lenfoma şüphesiyle baya araştırıldı. Öncelikle enfeksiyon testleri yapıldı. Orada bir şey çıkmadı. Bu aşamada bir iki hafta kadar geçti. Tekrar kan testi yaptılar ve değerlerim düzelmişti. Adet zamanı aşırı ağrım olduğundan farklı ağrı kesiciler kullanmıştım. Onlar toksik etki yaratmış karaciğeri yormuş. Çok şükür bir iz bırakmadı. Senin de o şekilde olabilir.
inşallah canım inşallah. bebek olmadan bunları yaşasam bu kadar korkmazdım da şimdi ona bir etkisi olur mu diye düşünmekten canım sıkıldı.

gnyno ferro, ocean osteofine , elenatal 2 ve prilam.
Bunlardan kaynaklandığını çok düşünmüyorum ama yine de en doğrusunu doktor bilir. Güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah. Bu arada ben de euthyrox (tiroit için), prilam, ocean mummy, devit3 ve osteocare kullanıyorum. Baktığında tek gün için çok aslında yakında da demire başlayacağım şimdiden karaciğer yorulduysa işimiz var yani.

Bunlardan kaynaklandığını çok düşünmüyorum ama yine de en doğrusunu doktor bilir. Güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah. Bu arada ben de euthyrox (tiroit için), prilam, ocean mummy, devit3 ve osteocare kullanıyorum. Baktığında tek gün için çok aslında yakında da demire başlayacağım şimdiden karaciğer yorulduysa işimiz var yani.
daha bir aydır kullanıyorum.dediğin gibi bir ayda böyleyse işim var benim. kontrolden çıkınca haber ederim canım.teşekkür ederim.

Yaa aslında bir sorun yok bence, vakti zamanında olmuş olabilir ama.. :)

Ben gittiğimde konuştukları her cümleye dikkat ediyorlardı ve sonrasında ; biz konuşmayalım bir şey değince yanlış anlaşılıyor olumsuz yorumlara neden oluyor diyorlardı :KK70:

Ama Zeki hocayı düşünürseniz kesinlikle tavsiye ederimm
Ucreti konusunda bir fikriniz var mi acaba? Yazdiysaniz kacirmis olabilirim.

inşallah canım inşallah. bebek olmadan bunları yaşasam bu kadar korkmazdım da şimdi ona bir etkisi olur mu diye düşünmekten canım sıkıldı.
İçini ferah tut canım. Geçici bir şeydir bence. Karaciğer yediğimiz içtiğimiz herhangi bir şeyden ya da ufak bir emfeksiyondan bile çabuk etkileniyor. Şimdi kontrolde içini rahatlatacak şeyler duyacaksın inşallah 🤲❤️

Hevesle anne bebek günlüğü aldım çok tatlı geldi. Ultrason fotolarını koyacak yerleri var, ilk tekmesi aşerdiklerim doğduktan sonra ay ay fotoğraflar ve boy kilo gibi bilgiler var. Çok pahalıları da var ama ben 260 TL'ye işlevsel ve uygun bir şey aldım. Bu konuda fikir vermek için yazdım size de. T.yoldan Bebek ve Uyku Yayınları'ndan aldım.
ilk cocugumda hediye gelmisti ben de yaptim ilk 1 senesinin notlarini tuttum resimler yapistirdim cok guzel oluyor

Sizce Afra ismi nasil? Kizi olacak olanlar hangi isimleri dusunuyor yazar msnz fikir olsun:) kafamz karisik her ne kadar daha erken de olsa . 🙂

ikiliyi 3900e yaptırdım diye hatırlıyordum ama yanlışmış galiba :) biraz önce aradım randevu aldım.
Detaylı , nakit 3400, kart 3700müş
Çok pahalıymış bence dışarıdan hasta olunca böyle çok alıyorlar veya şehirden dolayı mı farkediyor ben benim doktora çok pahalı diyordum muayenesi 1 buçuk ama ikil test için 1500 aldı detaylı için de böyle uçuk fiyatlar okudum bu sitede bakalım benden ne kadar alacak doktorum

Çok pahalıymış bence dışarıdan hasta olunca böyle çok alıyorlar veya şehirden dolayı mı farkediyor ben benim doktora çok pahalı diyordum muayenesi 1 buçuk ama ikil test için 1500 aldı detaylı için de böyle uçuk fiyatlar okudum bu sitede bakalım benden ne kadar alacak doktorum
Yok disarisi icerisi farketmiyor, hastaneye gore doktorun ününe gore vs. Degisiyor aslinda. Istanbul olmasi da cabasi. 😒

X