Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 33 46,5%
  • erkek

OY: 37 52,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,4%

• Ankete Katılan
    71
Kızlar ya bebek hala aşağıdayken karnımın üst tarafı çıkmaya başladı memelerin hemen altı olan, oraya noluyo ki sjakdks
Benimde mideden aşağısı şiş birde şişkinlik var bu günlerde 7 aylık hamile gibiyim hatta fotoğraf ekleyeyim 🥲var olan göbek+şişkinlik gaz+bebek
0C733AE0-1035-4395-BB91-E3833283E7CA.jpeg

Sizce Afra ismi nasil? Kizi olacak olanlar hangi isimleri dusunuyor yazar msnz fikir olsun:) kafamz karisik her ne kadar daha erken de olsa . 🙂
Bi tanıdığım koydu kızına ilk duyduğumda çok beğenmiştim koymamıs olsaydı koyardım kulağa çok hoş geliyor 😊 benim aklımda tuana var bu aralar eşim lina olsun diyordu ama herkeste lina bu aralar 😂

Benimde mideden aşağısı şiş birde şişkinlik var bu günlerde 7 aylık hamile gibiyim hatta fotoğraf ekleyeyim 🥲var olan göbek+şişkinlik gaz+bebekEki Görüntüle 3447989
Merhaba acaba ilk gebelik mi kaçıncı haftadasınız ve gebelikten önce kilonuz var mıydı aynı dediğiniz gibi bana da 6 aylık göbek gibi geldi de ondan sordum benim ki bunun yarısının yarısı kadar 😅

kızlar bugün doktor randevum vardı
bütün iç ve dış organlarına tek tek baktı, parmaklarını bile saydı. yüzüne gözüne herşeyine. şu renkli olana da baktı. detaylı ultrason bu mu oluyor acaba?
bir de bebişimin dudişleri aynı benimki gibi belirgin 😍
Detaylı ultrason 20-23.haftalarda yapılıyor, kaçıncı haftadasınız 🥰

Benim ennn sevdiğim isimlerden biri ama tanıdığım bütün İnci’lero kadar çilekeş ki korkuyorum açıkçası. Erkenden vefat edenler, hiç yüzü gülmeyenler hep benim tanıdıklarım ya ben de inanıyorum böyle şeylere 😂
Bende öyle şeylere inanırım biraz niyetle alakalı sen onları düşünerek değilde kendin iyi huylu olacak sağlıklı bir yaşamı olacak diye niyetle koyarsan hayatı o açıdan şekillenir bence

X