Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 33 46,5%
  • erkek

OY: 37 52,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,4%

• Ankete Katılan
    71
Bi tanıdığım koydu kızına ilk duyduğumda çok beğenmiştim koymamıs olsaydı koyardım kulağa çok hoş geliyor 😊 benim aklımda tuana var bu aralar eşim lina olsun diyordu ama herkeste lina bu aralar 😂
Benim de hosuma gitmişti ilk duydugumda 🙂 Tuana da cok hos cennete dusen ilk yagmur tanesi die mi okumstm sanki oyle bsydi 🙂

Ben leyla istiyordum hatta evli degildim ozamanlar suan butun cocuklar leyla hevesim kacti 🥲 bide esim turk ismi olsun istiyor. Naz dusunuyoduk eledik😂 duru , ilay, mercan , ela simdilik cebimdeki isimler . Ne guzel hic dusunmeyecegim derken sian cocuguma isim bulamiyorum😂

Eşimde illa görümcemin adını koyacak kız olursa bende ses etmiyorum koy diyorum ikinciye kendi istediğimi koyup onu hep kullanacam zaten Bi anne neyi kullanırsa bebeğin adı o olur ikincisi unutulur 😅
Anne baba tamam da gorumce ne alaka😂😂 bunu da ilk defa duydum haha. Allahtan esim de ben de 2 isim sevmiyoruz kullanmsyacaksan yazik cocuga kulfet ki kullanan hic gormedim🙈

Erkek isim önerisi lazım gençler hep kız kız düşündük biz de erkek olursa aklımdaki isim sayısı -5
Erkek olsaydı esim Muaz koymak istiyodu neyseki kiz 🙂 yani insaallah
Eşimde illa görümcemin adını koyacak kız olursa bende ses etmiyorum koy diyorum ikinciye kendi istediğimi koyup onu hep kullanacam zaten Bi anne neyi kullanırsa bebeğin adı o olur ikincisi unutulur 😅
Kesinlikle 🙂

X