Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
doktordan ciktim simdi devlete gitmistim plesanta rahim agzina yakin dedi 2 hafta once gittigimde baska doktor plesantanin yeri cok iyi demisti kafami karistirdilar. iki hafta once 15 hafta olculmustu simdi 16. diger hersey normal. yanlis mi olcuyor bunlar anlamiyorum ki
ne agri ne kanama ne akinti ben de hicbirsey yok plesanta asagida diyor ama bende etkisi yokki hic
Devlet olanlar ölçümleri geri olabiliyo ya aslında cihazla alakalı başka özele gitsen de belki farklı olcebilir bı haftadan hiç bişey olmaz ona takılma. Plesenta ile alakalı daha önce sorum görmüşlermiydi bana hiç doktor plesanta şöyle böyle diye yorum yapmıyor mesela

Devlet olanlar ölçümleri geri olabiliyo ya aslında cihazla alakalı başka özele gitsen de belki farklı olcebilir bı haftadan hiç bişey olmaz ona takılma. Plesenta ile alakalı daha önce sorum görmüşlermiydi bana hiç doktor plesanta şöyle böyle diye yorum yapmıyor mesela
hayir hic sorun gorulmedi hatta iki hafta once baska doktor plesantanin yeri iyi demisti

Neler aldin canim sen ben bi tabak kasik onluk setini aldim ama aklim diger seylerde de kaldi 😌
Şunları aldım çiçeğim, rengi nasıl sence? Hem cinsiyeti belli değil hem ilgisini çeksin istedim

Eklentiler

• IMG_3696.jpeg
    IMG_3696.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_3697.jpeg
    IMG_3697.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 23
banada özeldeki doktor plesentan biraz aşağıda demişti devlette ki doktor gayet yeri güzel dedi bende anlamadım bende de ne kanama ne başka bir şey yok gayette iyi hissediyorum . bir doktor diğerini hiç tutmuyor hep farklı bir şey söylüyorlar. bence zaten bebek büyüdükçe yukarı çıkacaklardır.
Arada zaman varsa değişmiş olabilir. Hem de çok kısa sürede:) Benim 14te asagidaydi kanama da yapmisti. Bugün gittigimde 17 yukarı çıkmıştı tam yerinde dedi. Bütün yasakları kaldirdi 🤩

doktordan ciktim simdi devlete gitmistim plesanta rahim agzina yakin dedi 2 hafta once gittigimde baska doktor plesantanin yeri cok iyi demisti kafami karistirdilar. iki hafta once 15 hafta olculmustu simdi 16. diger hersey normal. yanlis mi olcuyor bunlar anlamiyorum ki
ne agri ne kanama ne akinti ben de hicbirsey yok plesanta asagida diyor ama bende etkisi yokki hic
Yukarı çıkma olasılığı %90 çıkarılmış ama aşağı inmek durumu da nadir de olsa oluyor sanırım. Yakın teşhisi alıp sonrasında tam kapanma yaşayanları da okudum. Ama muhtemelen sizinkinde cihaz farkı da var. 20-24. Haftalara kadar yükselir diye umuyorum 🙏

Oioi Pod Emzik Kılıfı
https://app.hb.biz/gV7yCXQ9qHrM
Bir de bunu aldım, 200 tl idi akşam şimdiki fiyatı uçmuş. Bu arada o seti bin liraya aldım çok iyiye geldi.
Ay evet ya suan 250 uzdu 🥹 neyse gorursen yine haber eder misin bundan istiyorum gerci emzik kullanacak mi onu bile bilmiyorum😂 ne ben ne de esim kullanmamisiz. Kardesime benzerse de yandik 3 taneyle gezerdi biri elinde biri agzinda biri diger elinde😂😂😂 ben de pure icin dr. Browns olani aldim oi oi nin kapagi yok. Onceden hazirlayip cantaya koymaz zor olur gibi geldi oyle iste 😌

En guzelleri bebikim bende bu renk aldim unisex. Bence oi oi nin en guzel renkleri 🥰 gule gule kullansin insallah findiklarimiz🌸
Çok sevindim beğenmene ❤️ bebek mavisini çok seviyorum ya çok mavi şeyi var çocigimin. Bebek arabası bile mavi 😂 odadaki perde ve koltuk bile mavi. Ben kız hissediyorum ama bakalım neymiş solucanın cinsiyeti bu cumartesi öğreneceğiz partide 🤭

Şunları aldım çiçeğim, rengi nasıl sence? Hem cinsiyeti belli değil hem ilgisini çeksin istedim
Oioi çok iyi güzel ama yemeklerin ya da kullanılan deterjanın kokusu siniyor bazen ona dikkat etmek lazım. Zaten makineye falan atilmiyor da bebek deterjanını degistirmistim o bile etki etmişti bir takım çöp oldu bizde 😬

Çok sevindim beğenmene ❤️ bebek mavisini çok seviyorum ya çok mavi şeyi var çocigimin. Bebek arabası bile mavi 😂 odadaki perde ve koltuk bile mavi. Ben kız hissediyorum ama bakalım neymiş solucanın cinsiyeti bu cumartesi öğreneceğiz partide 🤭
Ya bende full pembe bi kiz cocugu sevmiyorum renkli olsun mavi kirmizi kiremit, rengarenk giysin cocukum ama yine de nedense elim pembeye gidiyo diyorum ki algi heralde haha.

Ay evet ya suan 250 uzdu 🥹 neyse gorursen yine haber eder misin bundan istiyorum gerci emzik kullanacak mi onu bile bilmiyorum😂 ne ben ne de esim kullanmamisiz. Kardesime benzerse de yandik 3 taneyle gezerdi biri elinde biri agzinda biri diger elinde😂😂😂 ben de pure icin dr. Browns olani aldim oi oi nin kapagi yok. Onceden hazirlayip cantaya koymaz zor olur gibi geldi oyle iste 😌
Aaa doğru söylüyorsun hiç aklıma gelmedi ya, neyse evde veririm bunu dışarı çıkarken alırım seninkini beğendiysen. Ben de çok emzik kullanmışım ya, philips avent’i almayan bebe görmedim ben ondan alıp şansımı denerim doğduktan 2 hafta sonra falan. Bibs’i araştırdım avent kadar tutulmuyormuş bir de çok tüy topluyor. Kullandıkça da şişiyor bebe aynı markanın yeni emziğini bile almıyor o yüzden, benim kuzenimin bebesi öyle. 3.5 yaşında emzikli hala korkunç ajfkdkkd

Oioi çok iyi güzel ama yemeklerin ya da kullanılan deterjanın kokusu siniyor bazen ona dikkat etmek lazım. Zaten makineye falan atilmiyor da bebek deterjanını degistirmistim o bile etki etmişti bir takım çöp oldu bizde 😬
Karbonat ve limonla ovunca geçiyormuş, benim de kafama takılmıştı araştırınca gördüm bilginiz olsun

Aaa doğru söylüyorsun hiç aklıma gelmedi ya, neyse evde veririm bunu dışarı çıkarken alırım seninkini beğendiysen. Ben de çok emzik kullanmışım ya, philips avent’i almayan bebe görmedim ben ondan alıp şansımı denerim doğduktan 2 hafta sonra falan. Bibs’i araştırdım avent kadar tutulmuyormuş bir de çok tüy topluyor. Kullandıkça da şişiyor bebe aynı markanın yeni emziğini bile almıyor o yüzden, benim kuzenimin bebesi öyle. 3.5 yaşında emzikli hala korkunç ajfkdkkd
😂😂 3.5 cokmus . Yaa ben de bibs istiyodum bak deneyim deneyimdir . Bayiliyorum boyle birbirimize tavsiye veriyoruz muthis 🤗. Ben sundan aldim ,
Gelsin yorumumu yazarim canim. 😌

Eklentiler

• IMG_7665.png
    IMG_7665.png
    124,7 KB · Görüntüleme: 30
X