Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
Kızlar selam 🌸 fetal dna yaptıranlara bir sorum olacak. Turkiyede yapılan testlerde cinsiyet raporda yazıyor mu? Yoksa sadece doktora mı söyleniyor?

Ben normaldede kilo alamayan biriyim alırsam bebeğe ve onun türevlerinden olur şuan zaten yaklaşık 2 kiloya yakın aldım kilo için spora bile gitmişliğim var 😅
Ben baya çat diye alıyorum ya alınca, kolay da veriyorum aslında ama şimdi niye sayıyor yerinde bilemedim

Kızlar kilo alıyor musunuz? Bugünkü kusmam harici ben bi süredir kusmuyorum ama sıcaktan öyle 6 öğün falan yemem imkansız, 1 kg aşağı yukarı oynayıp duruyorum. Almamız gerekiyor mu bu haftalarda 15'e giricem
Almiyorsaniz ama bebek iyiyse hiç kurcalamayin bence 🤣 ben 17+1 deyim şimdiden 4,5 kilo aldım. İlk gebeligimi +12 ile tamamlamıştım. O zaman daha hareketliydim pilates de yapabiliyordum. Şimdi plesanta yukarı çıkana kadar yormuyorum kendimi 🫠

Kızlar hem devlette hem özelde doktora gidiyorum. Devletteki doktorum bunları yazmış bugün, diğer doktorum söylemeden kullanmıycam ama siz böyle şeyler içmeye başladınız mı ve kaçıncı haftadaydınız? Ben 15 teyim
D yi damla formunda ve aynı demir hapını kullanıyorum. Bana magnezyum yazmadılar en alttaki ilacı hep duyuyorum ama ne oldugunu bilmiyorum ne ilacı oluyor ?

Ben bk gibiyim hala çok afedersin. Gece 3’e kadar kustum dün 🥰 2 ay sonra dışarı çıktım şimdi de kusmak üzereyim rezillik 😂
Çok az kaldı kuzum. Senin haftalarda ben de öyleydim. 13den sonra rahatlıyorsun, 14de daha da rahatlıyorsun. Şimdi 15 olmak üzereyim sanırım onun etkisi 🧿 sen de iyi olacaksın inşallah canım

ayyy bişey diyim mi hiç inanmıyodum ama azala azala benim de bitti mide bulantım, özellikle son 1 haftadır kendimi çok iyi hissediyorum 🧿
en son 2 hafta önce falan kustum, prilama devam ediyorum ama hala 2 tane. önceki gibi herşeyi yemek istemiyom seçiyom biraz ama yiyebiliyorum hatta eşim yüzün güzelleşti dedi dün 🌸 baya kilo vermiştim ya ben.
sadece boğazım sıkılıyor hissi devam ediyor o neden oluyor bilmiyom hiç 🤔
Ay maşallah kuzum. Çok seviniyorum senin adına ❤ ben de şöyle bir hafta kusmazsam iyiyim diyeceğim sanırım 😅 en son perşembe kustum. Çok şükür üç gün oldu 🧿

Yasal olmadigi icin yazmiyor , doktora soyluyorlar doktor size soyluyor.
Tamamdır teşekkür ederim bana gönderilen raporda kromozom adı kısmında x/y kromozomu sonuç kısmında anomali saptanmamistir yazıyor. Ama raporda anomali görülmezse cinsiyet belirtilmez ibaresi düşülmüş. Randevum yarın doktora soramadım.

Ankara'da bebek odası alacak olan varsa 😅 haber edebilir mi 😅 yeni bir baş belası konu açıyorum. Çocuk odası. Orangegreysky Orangegreysky sanırım sen oda yapmayacaktın. Bu beni üzdü, 😅 bu konuda da baya kafa patlatabilirdik. Ben de yapmayayım diyordum ama bebek için gardırop şart olacak, onu alınca yatağı da alırım sanırım. Bi de ben yüklüklü dolap istiyorum. 240 cm civarı istiyorum yüksekliğini. İnternetten falan beğendiğiniz bir mağaza varsa talibim kızlar.

Ankara'da bebek odası alacak olan varsa 😅 haber edebilir mi 😅 yeni bir baş belası konu açıyorum. Çocuk odası. Orangegreysky Orangegreysky sanırım sen oda yapmayacaktın. Bu beni üzdü, 😅 bu konuda da baya kafa patlatabilirdik. Ben de yapmayayım diyordum ama bebek için gardırop şart olacak, onu alınca yatağı da alırım sanırım. Bi de ben yüklüklü dolap istiyorum. 240 cm civarı istiyorum yüksekliğini. İnternetten falan beğendiğiniz bir mağaza varsa talibim kızlar.
Gardolap aldım ki ben skfkdlflf şu kayınpederin aldığı arabayı gardolapla değiştirdik şunu aldım. Yatak için şimdi gerek görmedim canım ben iyice kalabalık olacak her yer gibi geliyor

IMG-20240629-WA0001.jpg

B
Almiyorsaniz ama bebek iyiyse hiç kurcalamayin bence 🤣 ben 17+1 deyim şimdiden 4,5 kilo aldım. İlk gebeligimi +12 ile tamamlamıştım. O zaman daha hareketliydim pilates de yapabiliyordum. Şimdi plesanta yukarı çıkana kadar yormuyorum kendimi 🫠
Benim de kilo kafama çok takıldı halen aynı kilodayım artış doktorum dedi niye kilo almıyorsun yemiyor musun 😅pek yemiyorum bulantı kusma yok ama fazla yemek yemiyorum yani ama bebeğin kilosu iyi korkum ilerleyen haftalarda bebek zayıflar mı yoksa o yemesem de içtiğim vitaminler yeterli gelir mi bebeğe

eğer kendi kıtiyafetlerini kendi seçebilsin istersen ikeanın cocuk dolabı ve şifoniyerinden alabilirsin en azından 8 -10sene idare eder boyu uzanır kendi kıyafetlerini alıp giyinebilir. sonrasında 2. el olarak satıp genç odası alırsın.

Tamamdır teşekkür ederim bana gönderilen raporda kromozom adı kısmında x/y kromozomu sonuç kısmında anomali saptanmamistir yazıyor. Ama raporda anomali görülmezse cinsiyet belirtilmez ibaresi düşülmüş. Randevum yarın doktora soramadım.
- No Sex Chromosome Aneuploidy detected
Bende de oyle yaziyor. Bir sikinti yoktur sende de😌

Gardolap aldım ki ben skfkdlflf şu kayınpederin aldığı arabayı gardolapla değiştirdik şunu aldım. Yatak için şimdi gerek görmedim canım ben iyice kalabalık olacak her yer gibi geliyor

Eki Görüntüle 3446118
Aaaa kız desene. Dedin de ben kaçırdım muhtemelen 😍 anaaaa çok sevindim. Ben de gardırop kesin alacağım. Yatağa da bakıcaz bakalım. Çok güzelmiş aynalı falan. Evkur dan mı aldınız? Nerde onun mağazası? Güle güle kullanın canım. Fiyatını biliyorsan, kaça aldınız?

Aaaa kız desene. Dedin de ben kaçırdım muhtemelen 😍 anaaaa çok sevindim. Ben de gardırop kesin alacağım. Yatağa da bakıcaz bakalım. Çok güzelmiş aynalı falan. Evkur dan mı aldınız? Nerde onun mağazası? Güle güle kullanın canım. Fiyatını biliyorsan, kaça aldınız?
Evkur canım Sincan şubesinden aldık bize daha yakın orası, 9 ay taksitle 8 bine mi aldı kayınpeder öyle bi şeydi. Arabadan daha ucuz dediler bi de üzüldüler ama en azından kullanacağım bişi olsun dedim. Daha böyle bebek uyumlu şeyler vardır ikeada falan ama olsun ben sevdim 🥲

- No Sex Chromosome Aneuploidy detected
Bende de oyle yaziyor. Bir sikinti yoktur sende de😌
Evet sıkıntı yok çok şükür de herkese mi x/y yazıyor y orada sadece cinsiyet kromozomlarinin adı olarak mı vermiş onu anlayamadık 🤣 eğer öyle değilse cinsiyeti belirtmiş oluyor çünkü. Yasak olan kısım sadece erkek - kız yazmak mı acaba

eğer kendi kıtiyafetlerini kendi seçebilsin istersen ikeanın cocuk dolabı ve şifoniyerinden alabilirsin en azından 8 -10sene idare eder boyu uzanır kendi kıyafetlerini alıp giyinebilir. sonrasında 2. el olarak satıp genç odası alırsın.
Ben baya büyük dolap alacağım canım. Evde hiç depolama alanım yok. Tavana kadar olsun istiyorum 😅 belki ikeada da gerçi öyle uzun dolap yaptırabilirim sanırım ama maliyeti mi fazla olur acaba bilemiyorum. Daha önce hiç ikea dolabım olmadı.

Evkur canım Sincan şubesinden aldık bize daha yakın orası, 9 ay taksitle 8 bine mi aldı kayınpeder öyle bi şeydi. Arabadan daha ucuz dediler bi de üzüldüler ama en azından kullanacağım bişi olsun dedim. Daha böyle bebek uyumlu şeyler vardır ikeada falan ama olsun ben sevdim 🥲
Çok güzel canım 🙏🏼 en azından kullanabileceğin birşey iyi olmuş. Güle güle kullanın. Ben ikea cahiliyim ya. Orda dolap nasıl yaptırılıyor hiç bilmiyorum. Daha mı fazla maliyeti oluyor nasıl oluyor bilmiyorum. Bi gidip bakmam lazım. Aslında tavana kadar istediğim için ikea daha iyi olabilir bana. Sitelere de gidebilirim ama orası da çok kazıkçı geliyor bana. Pazarlık da yapamıyorum hiç biz 😅 dolandırılırız kesin orda

X