Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 45,2%
  • erkek

OY: 33 53,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    62
Bende çok şükür hiç kanama olmadı iyi gidiyordu bu zamana kadar sadece dediğim gibi 3 gündür otur kalk yaparken hafif baskı hissediyorum umarım çıkar yukarı iş yapmamaya dikkat edeceğim çünkü aşağı da ise zorlarsam kanama olabilir, duşu nadir oturarak yapıyorum neden oturmak zararlı mı acaba yukarı çıkması için ekstra hareket veya yiyecek vs birşey yapılması gerekir mi kendi kendine mı olan birşey bu
Enfeksiyon zararlı demişlerdi kuzum ona, bebek rahim ağzında durduğu için. Oturarak duş almak da enfeksiyon riskini artırıyormuş. Ben histeroskopi olduğumda bana da 1 hafta oturarak duşu yasaklamışlardı. Çıkar çıkar endişe etme. Riskli bir şey görseler serklaj falan önerirlerdi herhalde.

😄yaa aslında keşke baştan başka bir doktora gitseydim yakın ve yorumları iyi diye gittik. Sanırım kendi doktorumda net görür zaten erkek diyen emin gibiydi baya da bilinen bir doktor görmüştür diye düşünüyorum🥲hep okudum böyle konularda şimdi benimde kesin netleşmedi komik oldu bu durum😄pembe pastayla parti yapmamız daha da komik
Ahahahahaha evet gerçekten komik olmuş 😄 Benim eşim de inanmamıştı 12. haftada. Yani kafasını karıştırdılar, 2 hafta sonra tekrar baktıralım dedi illa. Ama doktor çok emindi yani ki ben de emindim gördüğüm şeyden 😄

Kızlar ankarada olup ayrtınılı ultrason için fiyat bilgisi alanlar yazabilir mi? Sinan tan diye bir radyologun baya güzel yorumlarını gördüm 3 bin fiyat verdi devlete gidiyorum normalde ama devlette çok incelemiyorlar gbi yorumlr okudum birde özelde yaptırmayı düşünüyorum

Erkek canım benimki ☺️💙. Benim aralık bası sata göre ama kızım da aynıydı kasım sonu dogdu bu da büyük ihtimal kasım sonu doğar diye kasım grubuna yazıyordum 😊
Aaaaa hayırlı olsunnn ☺️ Olsun sen bize de yaz yine de arada haberdar olalım 🙈

Kızlar ankarada olup ayrtınılı ultrason için fiyat bilgisi alanlar yazabilir mi? Sinan tan diye bir radyologun baya güzel yorumlarını gördüm 3 bin fiyat verdi devlete gidiyorum normalde ama devlette çok incelemiyorlar gbi yorumlr okudum birde özelde yaptırmayı düşünüyorum
Biz VM Medical Park'a gidiyoruz kontroller için. Orası da 2.750 TL dedi kuzum. Kendi doktorum yapmayacak, perinatolog yapacak.

Kızlar şimdi size hiç anlamadığım bı konu da soru soracağım büyük cogunlugunuz çalışıyor çünkü. Ben çalışmıyorum şuan sigortalı olarak bebeği kendim buyutmek zorunda kalinca çalışma hayatına giriş yapamadim evlebdikten sonra .kendimce evde biseyler yapıyorum yani bı gelirim var tabiki ona da güvenerek kaldı öyle. Sigortami yatirdigimiz dönemler oldu üç dört aydır yatirmiyoruz. Şimdi eşim benim sigortami yeniden yaptırmak istiyor doğum için falan da lazım olabilir. Ben doğuma kadar sigortalı görünsün doğum sonrasi bı para alma vs gibi durumlar oluyor mu. İkizleri olan bi tanıdıktan duydum sigortasi devam ediyordu ama çalışmıyordu doğumdan üç ay sonra falan bı para almış..bu konuda bildiğiniz bana çizebileceginiz bı yol var mı şöyle uap boyle yap gibi
Merhaba oğlumda almıştım ben o parayı bankadan , benim hatırladığım son 120 gün sigortalı olma şartı vardı 32. Haftada rapor alıp muhasebecinize veriosunuz sonra paranız bankaya yada ptt yatıo

Kızlar bende bugün cinsiyeti öğrendimm kızım oluyor 💕🌸🍭🥳
SAT'a göre 14+2 ultrasona göre 14+6 da öğrenmiş oldum.Gitmeden kahve içip çikolata yemiştim ama kızım da annesi gibi bacaklarını çekip yatıyormuş açmadı. 3 4 kere öksürerek takla attırdık o zaman gösterdi kendini🫶🌸
Ne olursa olsun çok mutlu olacaktım ama kız olduğu için çok çok mutluyum.
outoffit outoffit ben de pembiş kalp alabilir miyimm🩷
Hayırlı olsun canım, hemen geliyor pembiş kalp 🩷🥳

Enfeksiyon zararlı demişlerdi kuzum ona, bebek rahim ağzında durduğu için. Oturarak duş almak da enfeksiyon riskini artırıyormuş. Ben histeroskopi olduğumda bana da 1 hafta oturarak duşu yasaklamışlardı. Çıkar çıkar endişe etme. Riskli bir şey görseler serklaj falan önerirlerdi herhalde.
Anladım teşekkürler

Arayınca bilgi veriyorlar mı canıms? Ben de Başkent Hastanesi'nde bi doktor beğendim telefonda bilgi veriyorlarsa arayayım bi

X