Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
Geçmiş olsun umarım artık iyisindir 🥰 biz de 13 haftalık olduk son 1 haftaya kadar kocamın nefesinin sıcaklığı bile midemi bulandırıyordu yastık yorgan evin içi bina her yer kokuyor gibiydi şükür suan çok iyiyim kendiliğinden geçti gibi 🤭🤭 bende bir şey sormak istiyorum ya bu aralar acayip bi bel ağrısı yaşıyorum normal diyorlar ama ezilmiş gibi ağrıyor 🤦‍♀️ sadece yan yatınca geçiyor 🥹 sizlerde de oldu mu🥰
ahhhh darısı başımıza allahımmmm 🙏🏻 nasıl geçti nasıllll anladınız 🥹🥹🥹

Hayır iyice platonik aşık moduna girdim bulamadıkça iyice takılıyor aklıma :KK70:
Kabin tek yön alacaksak prego Aria alalım
Travel çift yön alacaksak kanz x go alalım

Der konuyu kapatırım 🤣🤣

tek mi çift mi ona karar vermek kalsın geriye. Kanz x go baya iyi sürüşü. Aşırı konforlu. Denesen işte bu dersin. Acayip konforlu duruyor. Bebek de çok rahat eder. Bir daha gittiğimde de Aria yı deneyeceğim. Dün Onu denemek aklıma hiç gelmedi.

Der konuyu kapatırım 🤣🤣

tek mi çift mi ona karar vermek kalsın geriye. Kanz x go baya iyi sürüşü. Aşırı konforlu. Denesen işte bu dersin. Acayip konforlu duruyor. Bebek de çok rahat eder. Bir daha gittiğimde de Aria yı deneyeceğim. Dün Onu denemek aklıma hiç gelmedi.
Ya şimdi travel'ın eksilerini düşünüyorum da sadece seyahat de değil çocuk oldu da yürümek istedi binmedi arabaya. Onu kapatmaya çalışırken bi yandan çocukla uğraşırken falan dellenir insan yanlış mıııı

Der konuyu kapatırım 🤣🤣

Şimdi arada da 8-9 bin fark var ikisinin çok bir yanyana olmamış sanki ikisi😂

Bide dedin ya kasım anneleri bizim kadar konuşmamış diye🤣 cidden ondan bahsetmediğimiz gün eksik gibi ve ben her gün bakıyorum zaten reklam olarak sürekli karşıma çıkıyor
Kız bırak kasımı Ekim annelerinde yok bebek arabası konuşması :KK70: Ağustos Eylül falan anca girmiş skdlf

Ya şimdi travel'ın eksilerini düşünüyorum da sadece seyahat de değil çocuk oldu da yürümek istedi binmedi arabaya. Onu kapatmaya çalışırken bi yandan çocukla uğraşırken falan dellenir insan yanlış mıııı
Zaten dün eşime taşıttım. O arabalar en fazla arabaya konur. Eve elde asansörsüz çıkmaz. Erkek bile zorlanır. Hele bizimki 4. Kat, mümkün değil.

Kapatıp arabaya koyacaksan, kapanması kolaydı. Katlanınca aşırı büyük yer kaplamıyor. Onda sıkıntı yok. Kanz x go 9 kilo.

Aria da 7 kilo sanırım.

Zaten dün eşime taşıttım. O arabalar en fazla arabaya konur. Eve elde asansörsüz çıkmaz. Erkek bile zorlanır. Hele bizimki 4. Kat, mümkün değil.

Kapatıp arabaya koyacaksan, kapanması kolaydı. Katlanınca aşırı büyük yer kaplamıyor. Onda sıkıntı yok. Kanz x go 9 kilo.

Aria da 7 kilo sanırım.
İzlediğim videolarda hep ilk 6 ay için travel almışlar sonra kabine geçmişler. 6 ay için araba alınmaz yani. Bence puset takılabilen yani bi süre bebeği içine koyabildiğimiz kabinlerden bakmak lazım

Kızlar gerçekten merak ettiğim için soruyorum bende mi gariplik var diyorum artık kendime. Eşimin annesi her gün oğlu ile konuşuyor onda sorun yok ama her gün beni arıyor… mesela doktorda oluyorum açamıyorum üç kez arka arkaya arıyor durmadan. Konusuyorum inşallah eşime benzemesini, onun çok zeki olduğunu çocukken nasıl olduğunu anlatıyor ve övüyorda övüyor… evlendiğimizden beri ailesi ile ilgili çok sıkıldığımı bildiği halde hatta sorun yaşadığımızı bildiği halde bu şekilde… mesela her aradığında namaz kıl falan diyor ve aşırı ısrar ediyor. Abdetsiz süt verme vs vs. Sürekli eşime karına yaklaşma bu dönem hatırlatması ile yatak odamız hakkında bile yorum yapıyor her seferinde…Eğitimli insanlar değiller diyorum, yaş farkı var kuşak farkı var diyorum ama arada artık aramaları aşırı sinirimi bozuyor. Bir gün açmadım telefonum meşgulmüş ertesi gün neden aramadın diye arıyor ve yakında sanırım kendisi ile uyumamı falan isteyecek kadın… bir de ben Üniv hayatımdan itibaren hep çalıstım yurt dısında da çalıştım kendi ayaklarım üzerinde durdum İzmir gibi bir yerde yasadım büyüdüm kendi ailemle bile haftada iki üç kez konuşurum zaten geç evlendim zorlanıyorum ve hormonlarımdan ötürü zaten duygusalım… evlilik böyle bişey mi ya?…hamileyim ve artık bana göre değil miydi ya evlilik dediğim noktaya ulaştım… daha önce evdeki kedimizden doğacak çocukların erkek olmasını istediklerine kadar susmadılar ve ben tahammül bile edemeyecekmişim gibi hissediyorum… Ya bir de dün akşam eşime bakarken başına türban taksam annesine benziyor diye düşünerek sinir bile oldum sanki kadını gördüm gibi… 🙄😃soğuyorum gittikçe sanırım…
kac senedir evlisin? evlenmeden flort doneminiz oldu mu ailesini tanimismiydin gozlemlemismiydin esinin ailesiyle iliskisini?
Bazen birbirine dunya gorusu denk aileler ve cocuklarinin evlilikleri daha kolay olabiliyor ayni dili konustugun icin. Ya da ilimli olup tolerans gostererek yuruyor evlilikler aileler ve cocuklarin yetisme sartlari farkli da olsa. benim annem ve babam bambaska aile yapilarina sahip fakat ilimli ve toleransli olduklarindan evlilikleri yolunda gitti. Benimse esimle aile yapilariz gecmis yasantilarimiz ve bakis acilarimiz beklentilerimiz hayattan vs cok benzer bizde anlastik. Ikisknden biri olmayinca zor

X