Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
Kızlar sizin kv okudukça bana fenalık geldi. Benim verilmiş sadakam varmış valla. Hiçbi şeye karışmaz. Gelir 2 hafta kalır ama ben şunu yap demedikçe dolabı açıp yemek bile yapmaz. Çamaşırlarımı yıkar evi süpürür. Yatak odamın kapısını işe giderken kapattıysam asla açmaz. Kendi evine gidince ben mutfaktaysam müdahale etmez ben yardım istersem söyler. Eltimle beraber yaşıyolar zaten önce kızlarım der hep. Hep de 4 çocuğum var der. Çok şükür

Ay bana idrara sıkışık gel diyor ya ben 15'te nasıl idrara sıkışık olayım diye mantığım yetmediği için hep sabahın körüne alıyorum :KK70: sanki öğlen sıkışık olamazmışım gibi bi hissiyat
Walla ben de onu düşünüyorum. Su içiip nasıl gıtcem doktora diye. Su içince midem kötü oluyor. Gerçi eskisi kadar hep kötü olmıyor da, belli de olmuyor. Benimki hamile muayenelerini hep 14.00den sonra alıyor. Sabah gitme durumum olsa ben de ilk ısrarla giderdim valla.

Kızlar sizin kv okudukça bana fenalık geldi. Benim verilmiş sadakam varmış valla. Hiçbi şeye karışmaz. Gelir 2 hafta kalır ama ben şunu yap demedikçe dolabı açıp yemek bile yapmaz. Çamaşırlarımı yıkar evi süpürür. Yatak odamın kapısını işe giderken kapattıysam asla açmaz. Kendi evine gidince ben mutfaktaysam müdahale etmez ben yardım istersem söyler. Eltimle beraber yaşıyolar zaten önce kızlarım der hep. Hep de 4 çocuğum var der. Çok şükür
Valla ben bilerek kapatip gidiyorum bi bakiyorum geldigimde acik. Supurdum sildim diyo. Kapattiysam girmeni istemiyorumdur 🙄

Walla ben de onu düşünüyorum. Su içiip nasıl gıtcem doktora diye. Su içince midem kötü oluyor. Gerçi eskisi kadar hep kötü olmıyor da, belli de olmuyor. Benimki hamile muayenelerini hep 14.00den sonra alıyor. Sabah gitme durumum olsa ben de ilk ısrarla giderdim valla.
Ya ben hic skisik gitmiyorum bu zamana kadar hic oyle gel demedi 😅

Allah sizlere sabır versin. Tabi bizim de olabilir hic olmadı diye olmayacak diye bi şey yok ama gerçekten oğlan anaları kendilerini yeniden gelin oldum saniyo herhalde
Oyle cidden Allahtan eskisehirde yasiyor senede bi falan geliyor yoksa cinnet sebebi 😂 gerci cocuk olunca belki daha cok gelir ama tovbe biyim dilimi isiriyim😂

Ya ben hic skisik gitmiyorum bu zamana kadar hic oyle gel demedi 😅
Bana ilk kez karından bakılacak canım. Hep alttan baktı bugüne kadar. En son karından bakmak için sıkışık gelin dedi hemşire. Ben de ona istinaden sıkışık gidicem bakalım becerebilirsem. Benim arkadaşlarıma soruyorum, onlara da hiç sıkışık gelin dememiş doktorları.

Bana ilk kez karından bakılacak canım. Hep alttan baktı bugüne kadar. En son karından bakmak için sıkışık gelin dedi hemşire. Ben de ona istinaden sıkışık gidicem bakalım becerebilirsem. Benim arkadaşlarıma soruyorum, onlara da hiç sıkışık gelin dememiş doktorları.
Doktoruna gore degisiyor mu acaba . Oraya gidince ic bari en azindan daha gec miden bulanir . Cok sukur suyla hic bozusmadik . Hala eskisi gibi iciyorum . Popisimi kasiyim kendimi nazar etmiyim🤣

Benim doktorumda hiç sıkışık gel demedi zaten ultrasonda gayet net gözüküyor hani küçük olsa anlarımda artık kocaman oldu

Arkadaş önerisi 2: göğüs pompası muhakkak al ben ne gerek var deyip mastit olmuştum 40 derece ateşle kalmıştım ortada dedi. Manuel almış ama becerememiş, ebebekteki baby mom elektrikli güzel işini görmüş. Korbell de aşkım benim dedi 😅 ikisi ebebekte 1600e düşüyor

Arkadaş önerisi 2: göğüs pompası muhakkak al ben ne gerek var deyip mastit olmuştum 40 derece ateşle kalmıştım ortada dedi. Manuel almış ama becerememiş, ebebekteki baby mom elektrikli güzel işini görmüş. Korbell de aşkım benim dedi 😅 ikisi ebebekte 1600e düşüyor
Ben bu aksam o cop kovasi, hamile yastigi , organizer ve gogus kapagi aldim 1500 verdim guzel oldu valla

haklisin. Ben de esimin ailesiyle sik gorusmeye calisiyorum daha cok ben ariyorim goruntulu cocukla konussunlar diye onlar pek rahatsiz etmiyor sag olsunlar. aile grubumuz var ordan ariyorum ara sira esimin annesi beni ben annesini ararim ama ayda bir iki. goruntulu her hafta ariyorum firsat buldukca ben bir rahatsizliklarini gormedim bana karsi karismaz etmezler saygili insanlar o yuzden de mesafeli olmadim. senin durumunda zor evet surekli oglunu arayan anne, israrla arayan can sikar

Lotusun üzerinde yazı desenini beğenmedim ondan hiç bakmıyorum solo da sanki ariadan daha kaliteli gözüküyor belki psikolojiktir fiyatı daha yüksek ya😅
Lotus ve Aria 6.8 kilo
Solo 7 kilo üstü ymüş

Lotusun deri kemeri mi ne şu öndeki olayı hoşuma gitti. Sanırım dükkana gidip üçünü yanyana koyup bakıcam. Lotusu beğendim gibi ama solo daha kaliteli olabilir. Sürüşlerini ve kapanma durumlarını bi görmem lazım.

E bebekte de mesela bir tane prego Aria vardı. Diğerleri yoktu. Her ebebekte hepsi bulunmuyor sanırım. Şube şube gezmek gerekecek

X