Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
Sağol canım daha iyiyim çok şükür, Ayy aynı şeyi ben de yaşadım. Eşim iki gün salonda uyudu, nefesi bile beni rahatsız edıyordu 😅 ben şuan 11+3 üm ben de hiç bel ağrısı olmadı. Arada kasıklarımı hissediyorum ama o da çok çok kısa sürüyor, anlık oluyor canım. İnşallah 13. Haftada ben de çok daha iyi olurum 🙏🏼
Mide bulantılarım azalınca kendimi hafiflemiş hissettim bende inan inşallah sende bir an evvel çok daha iyi olursun ♥️♥️ belim öyle ağrıyor ki yan dönerken zorlanıyorum 😂

ahhhh darısı başımıza allahımmmm 🙏🏻 nasıl geçti nasıllll anladınız 🥹🥹🥹
Allah isteyen herkese nasip etsinn tez zamanda inşallah 🤲🏻♥️ ben bat Dan 3 gün evvel 1-2 gün süren sadece kahverengi bi akıntı yaşadım, daha evvelki düşük gebeliklerimde de aynı belirtiyle öğrenmiştim. Yine de gecikmemi bekledim. 3-4 gün gecikince test yaptım pozitif çıktı kan verdim pozitif çıktı çok şükür Rabbime 🥰 mevlam isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah 🥰

Orangegreysky Orangegreysky ebebekteki indirim 16 hazirana kadarmış. Bebek arabası alınca Oto koltuğuna da bakılabilir. 6 aydan sonra kullanacağı. Fiyat olarak denk almak lazım 2 şey alınacaksa. 2. De%50 indirim olması sebebi ile. Satıcıya sordum böyle indirim hep yapıyor musunuz diye. Aslında şimdi hemen almak istemiyorum, erken ama sonra bir daha böyle indirim olur mu bilemediğimden alsam mı ki diye de düşünüyorum. Satıcı belli olmuyor indirimler dedi.

Orangegreysky Orangegreysky ebebekteki indirim 16 hazirana kadarmış. Bebek arabası alınca Oto koltuğuna da bakılabilir. 6 aydan sonra kullanacağı. Fiyat olarak denk almak lazım 2 şey alınacaksa. 2. De%50 indirim olması sebebi ile. Satıcıya sordum böyle indirim hep yapıyor musunuz diye. Aslında şimdi hemen almak istemiyorum, erken ama sonra bir daha böyle indirim olur mu bilemediğimden alsam mı ki diye de düşünüyorum
Evet canım 16sına kadarmış. Eşimin sınavları var dün de tek başıma çıktım ama arabayı tek başıma almak istemiyorum hiç, onun sınavı 13ünde bitecek 14ünde ikili testimiz var, testin sonucu hemen çıkmaz da muayene iyi geçerse inşallah çıkınca bakarız demiştik. Bende ebebek üyeliği çok uzun zamandır var hediye almıştım oradan kayıtlı kalmış, hep mesaj geliyor ama hiç böyle %50 indirim görmemiştim

Elele nin park yatağını alıcam ama arabasına emin olamıyorum. Çok yorum görmedim onla ilgili canı.
Ben de park yatakta elele'deyim arkadaşım kendi almış şimdi de arkadaşına aldırmış ikisi de çok memnun. Yeni modeli MP3'lü hatta 😅 ebebekte de baktım da pek anlamadım hepsi aynı geldi gözüme

Evet canım 16sına kadarmış. Eşimin sınavları var dün de tek başıma çıktım ama arabayı tek başıma almak istemiyorum hiç, onun sınavı 13ünde bitecek 14ünde ikili testimiz var, testin sonucu hemen çıkmaz da muayene iyi geçerse inşallah çıkınca bakarız demiştik. Bende ebebek üyeliği çok uzun zamandır var hediye almıştım oradan kayıtlı kalmış, hep mesaj geliyor ama hiç böyle %50 indirim görmemiştim
Yaaa%50 hiç görmemiş miydin. Bak şimdi daha çok canım çekti 🤣🤣 benim de 14ünde kontrol. Fetal DNA sonucu çikmaz daha. Kan bile vermedim henüz. Ben de 14ündeki muayene iyi geçerse alsam mı ki ya. Bak aklımı çeldin ❤😍🤣

Yaaa%50 hiç görmemiş miydin. Bak şimdi daha çok canım çekti 🤣🤣 benim de 14ünde kontrol. Fetal DNA sonucu çikmaz daha. Kan bile vermedim henüz. Ben de 14ündeki muayene iyi geçerse alsam mı ki ya. Bak aklımı çeldin ❤😍🤣
Bak valla mesajlarda gittim 2022'nin başına kadar, %50 var ama atıyorum Huggies bezlerde ikinciye %50 var :KK70: her şeyde hiç böyle indirim yokmuş. Hadi 14'ü ikimize de güzel gelsin de çıkıp alalım bi şeyler 🥹 biz kavgalıydık eşimle aldığım şeyleri bile bugün gösterdim o yüzden çıksın az dolansın affettirsin kendini

Bak valla mesajlarda gittim 2022'nin başına kadar, %50 var ama atıyorum Huggies bezlerde ikinciye %50 var :KK70: her şeyde hiç böyle indirim yokmuş. Hadi 14'ü ikimize de güzel gelsin de çıkıp alalım bi şeyler 🥹 biz kavgalıydık eşimle aldığım şeyleri bile bugün gösterdim o yüzden çıksın az dolansın affettirsin kendini
Aranızın düzelmesine çok sevindim kuzum 🙏🏼❤ tamam o zaman, muayenelerimiz iyi geçerse alırız bebek arabamızı :halay: anlaştık.

S seydaseydas 1,5 sene birlikteydik evlenmeden önce. Ailesi ile tanıstırmıstı ama çok görüştürmemişti. Ailesinin cahil olduğunu zor olduklarını söyledi bende üstelemedim ama evlenince ailesi çok dahil olmaya basladı her seferinde mesafeli olacağımızı söylemişti ama öyle olmadı. Sevgili olduğumuz dönemde ailesi hiç yoktu devrede bende çok bağımlı olduklarını düşünmedim. Sonra bana diretmeleri ve tartışmaları basladı. Biz bir aile olmak yerine var olan aile yapısına beni adapte etmeye çalıştı ama doğru bir eşleştirme değildi. Her gün annesi bir kez eşimi bir kez beni mutlaka arıyor. Bana ulaşamazsa arka arka 3-4 denemeden arıyor… takıntılı gibi…Aramasınıda geçtim kontrolcü yapıları vs söyledikleri çok rahatsız edici. Arkadaşlarımla konuşuyorum eşlerinin ailesi ile ayda iki üç konusurlarmıs. Ben her gün kendi ailemi bile aramıyorum. Yapımda öyle değil ama anlatmak çok zor…

X