Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 24 43,6%
  • erkek

OY: 30 54,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    55
maaşa göre değişiyor sanırım . benmı yanlıs anldım . ölemi tam bilmiyorum .
Açıkçası sigorta hangi paradan yatıyorsa onu veriyorlar benim hesapladığım asgari ücretten yatıyor maaşım asgari ücret fiyatı malum ülke de fazla maaşta alsan asgari ücretten yatırıyorlar maaşı

Açıkçası sigorta hangi paradan yatıyorsa onu veriyorlar benim hesapladığım asgari ücretten yatıyor maaşım asgari ücret fiyatı malum ülke de fazla maaşta alsan asgari ücretten yatırıyorlar maaşı
benim asgari ücret olmadığı için farklıdır herhlade

Ben de çalışıyorum aralık gibi doğum eğer bu sene içinde olursa 49.783 tl ama buna süt parası emzirme parası vs. De ekleniyor 50 küsür falan diye biliyorum ama tabi belli başlı şartları var yine ekstra bir şey öğrenirseniz birbirimize bilgi verelim 😊
Benim brüt maaşım 26.500 net 21.500 civarı nasıl hesaplamalıyım? Birde ücret tam nasıl yatıyor farklı şeyler okudum bu konuda bazıları yarısı izin öncesi yarısı izin sonrası demiş ama bilginiz var mıdır? Teşekkür ederim 🙏

arkadasım mesala bakıcı yardımı almıstı . ben kres basvurdum ama pilot bölge olarak ayırıyorlar . aklınızda bulunsun böle şeyler basvuru yapın cunku hemen sırada gelmiyor. arkadaslar

Kızlar bebeğin kalbini artık evde dinleyebiliyorum. serendipcem serendipcem bana bir doppler önermişti o geldi 😃 memnun kaldım… ilk başta kalp sesini alamadım yerini bulamadım ama bildiğiniz kalp atışı duyuluyor gayet net. 13 hafta itibari ile alınması önerilmiş ve çok sık kullanmayacağız tabi 4-5 günde bir..sağlık ocaklarında da aynı marka varmış. İlgilenenler için görseli ek e koydum. Alırsanız yanında iki kalem pil birde yağ (Hindistan cevizi yağı ya da jel) alabilirsiniz. Fiyatı 600 tl falan …

Eklentiler

• IMG_9847.jpeg
    IMG_9847.jpeg
    136 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar bebeğin kalbini artık evde dinleyebiliyorum. serendipcem serendipcem bana bir doppler önermişti o geldi 😃 memnun kaldım… ilk başta kalp sesini alamadım yerini bulamadım ama bildiğiniz kalp atışı duyuluyor gayet net. 13 hafta itibari ile alınması önerilmiş ve çok sık kullanmayacağız tabi 4-5 günde bir..sağlık ocaklarında da aynı marka varmış. İlgilenenler için görseli ek e koydum. Alırsanız yanında iki kalem pil birde yağ (Hindistan cevizi yağı ya da jel) alabilirsiniz. Fiyatı 600 tl falan …
Ben alırsam her gün dinlerim ya o yüzden alamam 🥹

Ben büyüdükten sonra steteskopla dinlemeyı düşünüyorum bunu alırsam dayanamam sürekli dinlerim 😂😂

rvaalamiaa rvaalamiaa canım hiç endişelenme. Çünkü erken haftalarda 10 u bırak 13 de bile doktorlar ultrasonda enseyi doğru ölçemiyor. Benim de mesela bir doktor ensesi kalın mı emin olalım dedi şüphelendi ben öncesinde nipt yaptırmıştım zaten. Başka doktorda gayet güzel çıktı ve üstüne aynı gün nipt geldi temiz çıktı. Ultrasonda tam görünemeyebiliyor ve doktorlar tedbirli gidelim diyor,

Eki Görüntüle 3437863
Kızlar nub teorisini araştırdım biraz da genelde doğru çıkıyormuş ultrason görüntülerinden buna göre tahmin yapabiliriz belki
Buna göre benim ki ne oluyor şimdi 😂 az önce doktordan çıktık ikili test için salı günü gel dedi belki o zaman belli olur cinsiyet ama şimdiden çok merak ediyorum 😅

Eklentiler

• IMG_20240606_155834.jpg
    IMG_20240606_155834.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 36
outoffit outoffit regl döneminde ne kadar hassas oluyorduk. Lohusalık daha hassas bir dönem. Benim ablam aşırı sakin biridir mesela ama çocuğu doğurup eve geldikten sonraki hafta hepimizi evden kovmustu 😃🤣😂 şimdi gülüyoruz ama o zaman anlamıştık, ben bakayım demişti… zor bile olsa eşin ile birlikte süreci götürmen iyi olabilir ben şahsen öyle yapacağım, ilk 10 gün destek alırım ama sonra kendim deneyeceğim.

X