Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ben hafta başından dolaba zeytin peynir esmer ekmek koyuyorum iş yerinde. Sabahları sadece evden yumurta getiriyorum bir tane haşlayıp. O da her zaman değil. Öğle yemeği asla getiremedim evde de öyle devamlı özenli yemekler yapamıyorum zaten Burada çıkanlar genelde güzel oluyor ama neyse ki. Ara öğünlerim iyi badem, ceviz, kuru incir, kuru üzüm, meyve hep bulundurup yiyorum. Bence fena da değil zaten belki evde tam tersi bütün düzenim kayacak shshhsh

Kasilmayi tetikliyo ayni hurma ve ananas gibi ama cok yemek sakincali sanirim arada yemekten bisey olacagini zannetmiyorum.
Yani di mi oturup 3-4 tane nar yemiyoruz araştırdımda netten ilk aylarda özellikle embriyo tutunmasına iyi gelmiyormuş rahim kasıldığı için ama sonraki aylarda o kadar etkili değil diyor bu şey gibi maydonozdan etkilenmek için bir bahçe kadar yersek sıkıntı olması gibi c vitamini yüksek ya ondan dediydim aslında faydalı diye genede fazlası zarardır tabiki

Kuzum 30. haftada tek doz dedi bana doktor. Eczaneden aldırıp sağlık ocağına götürüp yaptırcam o şekilde konuştuk. Doktor yazdı ismini verdi. Sağlık ocağı tetanos bizde var demişti ama karışık olan her türlü ücretli zaten. Sen şu ana kadar hiç olmadın mı? Kaçıncı haftadasın?

Kızlar günaydın, 75lik şeker yüklemesi yaptırdım. Hanginiz bu gazoza fena değil demişti beni mahvetti, zaten tatlıdan hiç hoşlanmam bir daha şekerin yanından geçmem
Kızlar günaydın, 75lik şeker yüklemesi yaptırdım. Hanginiz bu gazoza fena değil demişti beni mahvetti, zaten tatlıdan hiç hoşlanmam bir daha şekerin yanından geçmem
Ben demiş olabilirim. Ben açken bayacak kadar yoğun şekeri çok severim ya Gebelikte 22. haftaya kadar tatlı meyveleri dahi yiyemedim ama şeker yüklemesi 24. haftada olunca severek içmiştim Ama haklısın herkese göre değil aşırı yoğun bir tat.

Ben yazdırdım canım normalde 50 tanesi 160 lira dedi eczane ama yazdırınca 70 liraya falan geliyor

A a a a a. Kardeşin kim annen kim nasıl yabancıdan bahseder gibi bahsediyor öyle. Tercih etmek falan ne demek. Ayrıca Allah korusun da kim bi tercih yapacak olsa annesini tercih eder zaten. Çok üzüldüm canım. Sana iyi gelmeyen kişi kardeşin bile olsa uzak dur hamileyken bence. Ne hakları var seni üzüp ağlatmaya. Yazık günah ya hu.

Uygulama bana 21 aralik diodu doktor ilk haftasi dedi kasim sonu bile olur dedi sende ondan hesap et
Kızlar demeyin böyle şeyler ya ben Aralık’a çok kanalize olmuş durumdayım. 9-10 Aralıktan önce gelmez diye yapıyorum tüm planlarımı Annem de 7sinde gelecek ayrıca. Doktor bize 9unda dedi tahminen. Sizin hesaplara göre Kasım’a kayıyor Erkek çocuk azıcık geç gelir derler falan. İri olup daha erkenden sezaryen demezlerse inşallah ben 9-10 aralıkta gelecek diye düşünüyorum

Anladım canım, sen çıkartmış mıydın rapor
Ben gebelik teşhisi tanısı konmadı canım. O yüzden çıkaracaklarını düşünmedim. Hiç gitmedim dahiliyeye. Kendim alıyorum çubukları. Zaten bir dönem çok sık sık ölçüp izleme yapıyorsun ondan sonra şüphelendikçe ölçersin. İnsülin falan kullanman gerekmedikçe.

Kardeşim bi şey demedi o ağzını açamadığından arada kalıyor. Eşi ne yapsa haklı ama bizim de mutlaka kusurumuz var hatta sulalenin hepsi kotu. Sabah konuştum söyleyeceğimi söyledim kapattım konuyu ama çok kötü bi akşam ve gece gecirdim

Bana işyerinde çorbayı bile yasakladığı için sadece belli başlı şeyler yiyebiliyorum ofiste o yuzden hep ofise bi şeyler getiriyorum. Patron uğraşma alırız diyor ama kimseye minnet edemem benim bebem sonuçta ben bakarım beslerim çocuğumu

Doktor artarsa kontrol edelim kabızlık idrarda yanma yoksa şu an sorun yok yazmış. Ağrım da geçti ters hareket mi yaptım bilmiyorum ama uzun bi süre devam edince korktumdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…