Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ayyy onu soracaktım, pofuduk olan daha mı kalın?
Çok aşırı bi fark yok.
Üstteki pofidik alttaki ince olan. Ben alırken şey yorumları okumuştum, zaten %80 taşın üstüne koyup değiştirmiyosun bebişin altını hep yumuşak bi şeyin üstünde oluyor o yüzden pofuduğa çok da gerek yok diye. Yine de aldım ben

Evet çok fark yokmuş, ikisi de aynı fiyat o zaman almışken pofuduk almak daha mantıklı. Bir de yatak için yapışkanlıları varmış büyük boy, çok sızıntı vs olursa aleze destek için kullanılabilir.

Dün gece alışverişe düştüm yine, indirim vardı ihtiyacınız varsa bakın. Alt değiştirme örtüsü stoğuna başladım, epey alırım bundan. Bezi yanlışlıkla iki paket almışım
Bende temudan alt degistirme mati almisim yanlislikla ama sevdim bi tarafnnda islak mendil bolumu var ib tarafinda ivir zivir koyma yeri silenebiliyor da extra boyle alt degistirme ortusune gerek varmi ya

Bende temudan alt degistirme mati almisim yanlislikla ama sevdim bi tarafnnda islak mendil bolumu var ib tarafinda ivir zivir koyma yeri silenebiliyor da extra boyle alt degistirme ortusune gerek varmi ya
Mat tek kullanımlık değil diye biliyorum ben canım, o Skip Hop çantanın içinden çıkan gibi bir şey mi almışsın? Bu gönderdiklerim tek kullanımlık, dışarda falan kullan at olması çok kullanışlı geldi bana. Evde de bunları kullanırım ben mat almadım çünkü silmekle uğraşamam analar hep bunu stokla dedi bana

Illa para harcatacaksin bana yani

Yaklaşık bir haftadır kabızlık var çok az düzelmiş durum da fakat iki gündür midemi çok sıkışmış hissediyorum yediklerim boğazıma diziliyor sanki inmiyor aşağı acaba kabızlktan doldu, mu bağırsaklarım korktum patlama yaşar mıyım uzanamıyorum bide midemdeki boğazıma dökülüyor sanki yanıyor iki gündür ciddi bi yanma parçalanma var midem de gavıscon da işe yaramıyor normal de içerdim hemen geçerdi. Bide hapşururken iki gündür felan çok afedersiniz idrar kaçırıyorum benim gibi olan var mı bakıldığında karnım fazla büyük değil ama bebek neredeyse 500 gr oldu olacak mesane üzerinde 500 gr lık ağırlık var belki ondandır diye düşünüyorum

Çok geçmiş olsun. Mide yanması da kabızlıktandır. Hamilelikte kullanılabilen ilaçlar var. Doktorunuza danışın isterseniz. Hamilelikte hiç çekilmiyor kabızlık. Zaten zararlı da bildiğim kadarıyla. İdrar kaçırma da eninde sonunda hepimizin başına gelecek gibi görünüyor

Teşekkür ederim kabızlık yanma yapar mı hiç aklıma gelmedi doktora sorayım ilaç, dubalac içiyorum fazla su da içemiyorum gripten midem bulanıyor bakalım düzelir inşallah

Teşekkür ederim kabızlık yanma yapar mı hiç aklıma gelmedi doktora sorayım ilaç, dubalac içiyorum fazla su da içemiyorum gripten midem bulanıyor bakalım düzelir inşallah
Yapıyor afedersiniz çıkış olmayınca birikiyor bağırsaklara ve mideye enfeksiyon da yapıyor. Su bile içemediğim günleri biliyorum. O durumda doktor önce bağırsakları boşaltıcaz demişti. Bol su ve meyve çok iyi geliyor. Kayısı hoşafı vs. Bildiğiniz şeylerdir. Bir süre bağırsakları boşaltmaya öncelik verin. Bol sebze meyve yiyin. O süreçte doktor bana et vs mideyi yoracak şeyler yeme demişti. Tabi hamilelik varken et ürünlerini falan kısamayız.

Korkmaya başladım bu kabızlktan salatalık domates peynir kayısı beslenmem lazım galiba Bi süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…