Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Korkmaya başladım bu kabızlktan salatalık domates peynir kayısı beslenmem lazım galiba Bi süre
Katı olan gıdalardan uzak durmakta fayda var bol bol sıvı olan şeyler tüketin soğuk süt mesela beni direk ishal yapıyordu afedersiniz erik kayısı gibi meyveler de iyi geliyor gerçekten bol bol karpuz yiyebilirsin sindirime iyi geliyor bu süreçte ekmek kesinlikle hayatınızdan çıkarın sulu yemek tarzından yiyin bir süre bunları yaparsan belki faydası olur

Katı olan gıdalardan uzak durmakta fayda var bol bol sıvı olan şeyler tüketin soğuk süt mesela beni direk ishal yapıyordu afedersiniz erik kayısı gibi meyveler de iyi geliyor gerçekten bol bol karpuz yiyebilirsin sindirime iyi geliyor bu süreçte ekmek kesinlikle hayatınızdan çıkarın sulu yemek tarzından yiyin bir süre bunları yaparsan belki faydası olur
Tamam öyle yapayim teşekkür ederim ekmek yemeyince çok acıkıyorum ama bol bol salatalık domates peynir ile geçirmeye çalışayım

Korkmaya başladım bu kabızlktan salatalık domates peynir kayısı beslenmem lazım galiba Bi süre
Doktora danışsanız daha iyi olur. Bana süt ürünleri de yasaklamıştı. Ama kişiden kişiye değişiyor bu hassasiyet. Bir de hamile değildim o zaman. Daha kolay olmuştu yememek. Geçmiş olsun

Doktora danışsanız daha iyi olur. Bana süt ürünleri de yasaklamıştı. Ama kişiden kişiye değişiyor bu hassasiyet. Bir de hamile değildim o zaman. Daha kolay olmuştu yememek. Geçmiş olsun
Birşey sorcam internette de hep sıvı beslenin yazıyor sıvı olarak nasıl beslenebilirim yani ne çeşit çorbalar olur

Ne tuhaf demi hareket etmese hareket etmiyor deriz çok hareketli olsa neden böyle deriz benimki kıpırık olacak belli gecenin 3 ünde kaldırdı beni bir oynuyor içerde gece gündüz farketmiyor kızım sen hiç uyumuyor musun diyorum gerçekten eli dursa ayağı durmuyor😂😂
Ben hiç duymuyorum böyle 19+5 teyim arada çok nadir sanki yumruk kayıyor gibi oluyor o kadar

Beni 20+1 de aramışlardı canım ararlar illaki ama çok gitmek istiyorsan git cuma gidicem diyordun ağrı yapıyor ya iki gün sıkıntı olmasın senin için
Bana verdikleri kağıtta teee temmuz yazıyordu ama kimse aramadı 🥲 salı detaylıya gidicem haftaya, cuma gidersem salıya halsiz olurum diye korktum :KK43:

Bana verdikleri kağıtta teee temmuz yazıyordu ama kimse aramadı 🥲 salı detaylı ya gidicem haftaya, cuma gidersem salıya halsiz olurum diye korktum :KK43:
Yok canım 😅 ben çarşamba oldum mesela o gün çok halsiz oldum ertesi gün normal oldu kolum ağrıdı sadece cuma gününe hafifledi dün ağrı tamamen kayboldu bugün gayet iyiyim

22 deyim ama son bir haftadır çok hareketli ondan önce gün içinde 5 kere falan hissederdim ama şimdş resmen saat başı hissediyorum
Çok güzel maşallah 🧿 bende böyle olsun istiyorum. Duymak istiyorum ama günde beş kere bile değil bazen iki gün duymuyorum sonra duyuyorum. Belki de benim için erken bir iki haftaya iyice hissederim

Çok güzel maşallah 🧿 bende böyle olsun istiyorum. Duymak istiyorum ama günde beş kere bile değil bazen iki gün duymuyorum sonra duyuyorum. Belki de benim için erken bir iki haftaya iyice hissederim
Zaten 24 den önce sürekli olmasına dikkat edilmesine gerek yok deniyordu muhtemelen alanı geniş içerde rahat dönüyor ondan öyle denmiş olabilir benim ne yağım var ne etim içerde bağırsaklarıma idrar torbama değdiğini bile hissediyorum ondan olabilir

Perşembe günü tüp bebek doktoruma gittim son kez, erken doğum riski vs için rahim ağzı uzunluğuna baktı alttan muayeneyle. Rahimde varis var dedi, büyümüş yumurta gibi görünüyorlardı. Böyle bir şey başına gelen var mı?

Perşembe günü tüp bebek doktoruma gittim son kez, erken doğum riski vs için rahim ağzı uzunluğuna baktı alttan muayeneyle. Rahimde varis var dedi, büyümüş yumurta gibi görünüyorlardı. Böyle bir şey başına gelen var mı?
cilekkokusu90 cilekkokusu90 gebelik okulunda öğrenmişti sanki, normal doğum olmuyomuş demişti diye hatırladım

X