Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Maşallah size 🧿 zaman bana hiç geçmiyor gibi geliyor. Gerçekten geçecek mi bu günler 🥰
Evet hemde o kadar hızlı geçiyor ki ne olduğunu bile anlamadan bir bakscaksiniz ki bebeğiniz kucağınızda🥲♥️ şuan sabirsizliktan zaman geçmiyor gibi gelmiş olabilir ama 3. Trimester çok daha hızlı geçiyor 😅 bir kaç ay sonra buraya heyecanla girip ay kim doğurmuş ay kimin sancısı tutmuş diye bakacaksınız birbirinize arkadastan akrabadan daha yakın olacaksınız. Öyle oluyor birliktelik geçirilen bu zaman çok kıymetli..bebekler doğduktan sonra da birbirinize çok ihtiyacınız olacak. Benzer süreçten geçen birileriyle konuşmak psikolojik olarak size kendinizi iyi hissettirecek. Anne olmak şöyle zor böyle zor diyenlere de hiç bakmayın her şey olaya nerden baktığınızla alakalı. Benim bebeğim ortalamaya göre çok az uyuyan bir bebek ve alerjisi var bu nedenle aylarca diyet yapmam gerekti buna rağmen böyle düşünüyorum Allah başka dert vermesin bu tarz küçük şeyler gelir geçer ♥️🥲 bir bakışı bir gülüşü dünyalara bedel oluyor evlat sevgisi bambaskaymis gerçekten

Cnm ayrica bise sorcam bu ultrasyona gore dediniz yani 21 im dedin ya kafa bacak olcjmlerindemi 21 cikiyo yoksa artik crl bas popo uzunlu bakilmiyor ona goremi diyosunuz biri beni aydinlatsin ayrica utrasyona goremi gitcez sat goremi yani 21 mi 20 mi oluyor dogumda sat goremi utrasyona goremi oluyor 🙄 kafamda deli sorular beni aydinlatin🤦‍♀️
Aynı bende bilmiyorum sata göre 22+1 benim ama bou ve kiloda 22+6 oluyor mesela neye göre bilemiyorum cidden ama ben hep satı dikkate alıyorum

Evet hemde o kadar hızlı geçiyor ki ne olduğunu bile anlamadan bir bakscaksiniz ki bebeğiniz kucağınızda🥲♥️ şuan sabirsizliktan zaman geçmiyor gibi gelmiş olabilir ama 3. Trimester çok daha hızlı geçiyor 😅
İnşallah yaa 🥰🥰 inşallah biz de evlatlarımızı sağ salim kucağımıza alırız tam zamanında. Size de evladınızla mutlu bir ömür dilerim

Cnm ayrica bise sorcam bu ultrasyona gore dediniz yani 21 im dedin ya kafa bacak olcjmlerindemi 21 cikiyo yoksa artik crl bas popo uzunlu bakilmiyor ona goremi diyosunuz biri beni aydinlatsin ayrica utrasyona goremi gitcez sat goremi yani 21 mi 20 mi oluyor dogumda sat goremi utrasyona goremi oluyor 🙄 kafamda deli sorular beni aydinlatin🤦‍♀️
Artık crl bakılmıyor zaten boyda Fl diye bir değer var femur boyu diye onu 7 ile çarpınca ortalama bebeğin boyu çıkıyor mesela benim en sonkinde 38 mm çıkmış onu 7 ile çarpınca 26 cm civarında çıkıyor o bebeğin boyu oluyor

Geçmiş olsun kuşum. Cuma ilacı bırakayım dedim, bugün kusmaktan bi hal oldum. Geri içtim. Ben de hiç iyi değilim ya. Ah midemiz vah midemiz
Bikaç hafta sonra yeniden deneyebilirsinz ben 20de bırakmayı denediğimde 2 gün fenalaşmıştım. 21 de deneyince başarıyla sonuçlandı. Yakın yakın inan 😊

Ben bu tarz şeyler ile kafamı yormuyorum çok bi önemi var mı acaba doktorun dediği gün gider yaparım doğumu 🤣 şaka Bi yana cidden takip vs istiyor mu ben hiç takmıyorum sizde nasıl farklılık çıkıyor onu da bilmiyorum ben şuan 21+3 sat ile uyuyor yani
Enson ben 18.hafta gittim 19+4 cikiyordu suan21.haftadayim gitmedim henuz bende anlamadim icin sordum arkadaslara 🤣

Doktor benim sat'ı değiştirdi, 25 marttı 19'a çekti ultrasonda bebiş hep 6 gün önden gittiği için, arada başka doktora gidiyorum ona da 19 olarak söyledim son kontrolde haftasıyla uyumlu dedi 25 marta göre söylemedi yani. Detaylı için de doktora sorduğumda düzeltilmiş sat'a göre alcaksın randebuyu demişti. Ama neye göre değişiyor hiç bilmiyorum

Doktor benim sat'ı değiştirdi, 25 marttı 19'a çekti ultrasonda bebiş hep 6 gün önden gittiği için, arada başka doktora gidiyorum ona da 19 olarak söyledim son kontrolde haftasıyla uyumlu dedi 25 marta göre söylemedi yani. Detaylı için de doktora sorduğumda düzeltilmiş sat'a göre alcaksın randebuyu demişti. Ama neye göre değişiyor hiç bilmiyorum
Benimde utrasyonda onde ama duzeltmedi hic bende sat gore soyluyorumsoranlara 🤣

Dün gece alışverişe düştüm yine, indirim vardı ihtiyacınız varsa bakın. Alt değiştirme örtüsü stoğuna başladım, epey alırım bundan. Bezi yanlışlıkla iki paket almışım 🥲

Eklentiler

• IMG_4448.png
    IMG_4448.png
    90,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_4449.png
    IMG_4449.png
    81,5 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_4450.png
    IMG_4450.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 59
Dün gece alışverişe düştüm yine, indirim vardı ihtiyacınız varsa bakın. Alt değiştirme örtüsü stoğuna başladım, epey alırım bundan. Bezi yanlışlıkla iki paket almışım 🥲
Ben de aldım onlardannn, bi pofuduk bi süper ince aldım hangisi iyi bilemediğimden, ikisi de güzel geldi gözüme rengarenkler

X