Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Muayene falan etti mi peki?bebek ne durumda sizde açılma falan varmiymıs ki boyle konusmus

Dikkat et canm benim bu yüzden başıma çok kötü şeyler gelmıstı basetmıyım sımdı sureklı dinlen ben sımdı tek gebeyım hep dınlenıyorum

Ama bunun icin cok erken degil mi.onceden cok rahattim gobek deligi hizamda hissediyordum hareketlerini ama pazardan beri gobek deligimin altinda,zaten basi da asagida.o kadar rahatsizim ki anlatamam.zaten tehlikeli bence,bu dogum pozisyonu demek....1haftadir dua ediyorum donsun eskisi gibi olsun diye

Çok geçmiş olsun. Rabbim tam zamanında sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Çok geçmiş olsun sağlıkla gelsin bebekler . Ben de ikiz gebeyim 17. Haftadayım . Sebebi belli mi ? Daha önceki muayenenizde rahim uzunluğu nasıldı ? Ben de her şeyden tedirginim ya . Biraz otursam karnım geriliyor .

Çok geçmiş olsun kendine bebeklerine çok dikkat et. Sizden önemli değil bişey inşallah en kısa zamanda toparlanirsiniz

Sağolun inşallah sorunsuz 30 lu haftaları görürüz. 25 26 mm civarı cıkmıştı önce. 24 e düştü riske atmayalım dedi. Sebebi belli değil. Kasılmalarımda oluyordu 2 haftadır sık değil ama bazen oluyordu oda tetiklemiş olabilirmiş.

Ayakta biraz durunca. Düz yatınca sırt üstü benimde oluyordu gerilmeler

aydodo senden de çıkınca yorum bekliyorum Ali İpek CD vs veriyor mu? Eşi alıyorlar mı bi de içeri özel muayenehane gerçi alıyodur ama sorayım yine de
Tüm fotoları wpdan atıyor, ayrıca ultrasonun tamamını vermek için de USB istiyor. Renkli ultrason fotosu da veriyor muayene sonunda. Eşim de hep yanımdaydı :) birkaç arkadaşım da aynı yerde yaptırdı muayeneyi hepimiz aynı şekilde muamele gördük aynı şekilde ilerledi her şey

Ben 3000 ₺ verdim sadece . Miktar olarak biraz abartmışlar sanki daha evvel de söylediğim gibi çekilen tüm fotolar görüntüler videonun tamamı da bizimle paylaşıldı. Ali ipekle de bi konuş istersen çiçeğim

Amiin . Sağlıkla neşeyle gelsinler inşallah . Sen de güzelce dinlen . İkiz gebelik riskli evet napalım yata yata geçircez . Az bişi benim de kasılsa aklım çıkıyor . Elimden gelse her hafta doktora giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…