Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar merhaba kadir has da çocuk dünyasında mağazaları geziyoruz eşimle oto koltuğu ve bebek arabasına karar verdik gibi alan varsa yada bilgisi olan varsa fikirlerini paylaşabilir mi?
Oto koltuğu;

Lucca i-size (40-150 cm) 0-36 Kg Oto Koltuğu Bej | KRAFT renkleri

Bebek arabası;

Tokyoyu bende beğenmiştim canım güzel işlevli

Bana da Antalya ultrason diye bı yeri önerdi İsmail ergin neyse pazartesi bı arayayım bakalım ona göre fiyat alayım en iyisi
Hiç duymadım dedigin kisiyi. ama radyoloji düşünüyorsan fiyatlara da bak ayniysa hasan urcuya git derim. Cihaz bilgi ve deneyim olarak antalyanin bilinen isimlerinden. Haa ama birazcık soğuk bi adam davranışına bisey diyemem. Ben diğer kaybettiğim bebekte 12. Haftada gitmistim durum da farklı olunca sanırım fazla ciddiydi

Hiç duymadım dedigin kisiyi. ama radyoloji düşünüyorsan fiyatlara da bak ayniysa hasan urcuya git derim. Cihaz bilgi ve deneyim olarak antalyanin bilinen isimlerinden. Haa ama birazcık soğuk bi adam davranışına bisey diyemem. Ben diğer kaybettiğim bebekte 12. Haftada gitmistim durum da farklı olunca sanırım fazla ciddiydi
Bende hiç duymadım araştırdım da ismini cok duyup geldik diyenler olmuş ama radyoloji bu da.

Kızlar bugün acil serklaj oldum dün rahim uzunluğum ölçüldü kısalma olmuş. Önlem amaçlı rahim ağzına dikiş atıldı. Çok şükür iyi geçti eve geldik hafif ağrılarım vr kamnamam oluyor normalmiş. 3_4 gün hiç kalkmak yok vc harici. Sonra az az kalkabilcem ama iş kesinlikle yasak yemek yapmak falan yok. 20. Hafta ikiz gebeyim.

Ay bilmiyorum ki öyleyse 😂 1 Aralıkta doğursanız olmaz mı maksat kasıma kalmasın ama 40 haftayı da beklemesin 😂
Ay valla bide dogumgünum benim 1 aralik😅 ama pazar bi agrım oldu adet sancisi gibi,pazartesi detayliya girdim bas asagiymis benimki.buyuk ihtimal döndu pazar....hala da oyle ve beni cok rahatsiz ediyor boyle olmasi☹

aydodo aydodo senden de çıkınca yorum bekliyorum 🥲 Ali İpek CD vs veriyor mu? Eşi alıyorlar mı bi de içeri özel muayenehane gerçi alıyodur ama sorayım yine de
Canım güzel geçti muayene şükür bebek iyi detaylı bakıyor doktor ben begendım açıkçası 30 dakika baktı eşim girdi hatta annem bile girdi aldılar yani rapor veriyor 50 den fazla fotoğraf cekmıs doktor onları attı sekreter usb götürsen daha iyi cd olarak vermıyor tüm goruntuluerı vıdeo olarak da veriyor ayrıca cıktı olarak hatıra olsun dıye fotoğrafta veriyor 3 bin tl fiyatı

Canım güzel geçti muayene şükür bebek iyi detaylı bakıyor doktor ben begendım açıkçası 30 dakika baktı eşim girdi hatta annem bile girdi aldılar yani rapor veriyor 50 den fazla fotoğraf cekmıs doktor onları attı sekreter usb götürsen daha iyi cd olarak vermıyor tüm goruntuluerı vıdeo olarak da veriyor ayrıca cıktı olarak hatıra olsun dıye fotoğrafta veriyor 3 bin tl fiyatı
Oh gözün aydın 🧡

Benim ikna oluş şeklim peki, randevu aldım 13'üne dkffm

Darısı başıma. Benim plasenta için 17.haftada aşağıda dediler, servikse uzaklığı 1cm idi. Bugün detaylı ultrasona gittim 22mm dedi. Halen çıkmamış yani. Takip doktorum 28. haftaya kadar çıkar demişti. Bekliyorum bakalım. Kanamam falan yok çok şükür. Diğer her şey yolunda inşallah o sıkıntı da hallolur. 🙇‍♀️
Benim ilk gebeligim cikmadi yukari ama kanamasiz sorunsuz hamilelik gecirdim cok sukur

Neee biliyim ya 3500 detaylı + 2000 muayene ücreti dedi. O zaman her doktora gittiğimizde baktığı ultrasona da ayrı para ödeyelim muayenenin dışında, saçma
Ben özele gittim ya ödeme yaparken kız orda hesap yaptı toplam 3800 dedi mesela ama zaten ben en başından biliyordum bu fiyatı aradığımda söylemişlerdi

Neee biliyim ya 3500 detaylı + 2000 muayene ücreti dedi. O zaman her doktora gittiğimizde baktığı ultrasona da ayrı para ödeyelim muayenenin dışında, saçma
Evet çok saçmaymış kalp ve beyni çok detaylı inceliyor her kordondakı kan akış hızına kadar dinlettiriyor ben begendım ins senınde sağlıklı geçer 😊

X