2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay ben de 2 agustosta transfer olmustum cok sukur bugunumuze Allah bakabılecek ve ısteyen herkese nasip etsin

Evet ama devlette özeldeki gibi soru soramazsın ulaşamazsın herşey sorun doktorum iyi ama gör görebilirsen iki transferde de kendisi yoktu mesela her muayene de bulamayabiliyorsun böyle şeyler yaşanıyo
Bence dogru diyorsun evet parasal acıdan yoruyor ama nelere vermiyoruz ki bence özeli dene cok farklı ben senin süreci hep anlattıklarını biliyorum seninle hic ilgileri yok he belki bütün her devlet öyle değildir ama para verdiğinde ayrı bi işgi gösteriyorlar bu bi gercek bende istanbulda şişlide yaptırıyorum plazada doktorumun özel yeri ve o kadar memnunum ki cidden motiveye cok inanıyorum saat kac olursa olsun ara yaz sorunu sor aklın birşeye takılmasın der özel sahsi numarası vardır ilgileri asıstanı bence bu sürecte hersey cok önemli canım dediğin gibi

Diyorum ya belki benim embriyolarım daha fazla olabilirdi kalitesi daha iyi olabilirdi çünkü daha yaşım çok genç amh çok iyi yani 4aa duyunca ben üzüldüm 5aa bekliyordum

Gunaydın kızlar trasnferin sayarsak 5 saymazdak 4.günü hiç belirti yok ilk günler yorgunluk uyku olurdu şimdi o da kalmadı. Test alıp yapıcam bugün bi deneyim. Bazılarına çıkmış belki bana da çıkar

Benim olmadı 6 temmuzda başlamıştık 3 yumurta toplandı 2 tanesine işlem yapıldı biri döllendi döllenen de gelişmedi ağustosta transfer olacaktı rahmim 9,5 mm geçmişti galiba

Herkes ağrım yok diyor bende de olunca kötü hissettim ya acaba bir sorun mu var diye
Herkesin belirtisi kendine özel buna emin ol ve canını hiç sıkma benim geçen transferimde sürekli adet sancısından daha şiddetli ağrım vardı ki benim adetlerim sancılı olmaz. Tutmuştu. Ama hiç ağrısı ve belirtisi olmayan arkadaşlarda var onlarında tutmuştu. Kendini strese sokma lütfen.

Evet ama devlette özeldeki gibi soru soramazsın ulaşamazsın herşey sorun doktorum iyi ama gör görebilirsen iki transferde de kendisi yoktu mesela her muayene de bulamayabiliyorsun böyle şeyler yaşanıyo
Ben özeldeyim ama bu transferimde benimde doktorum olmayacakmış konferansı varmış. Merkezdeki başka doktor girecek transferime. Gerçi ben zaten bu merkeze giderken 2 doktor arasında kalmıştım. Transferimi yapacak olan diğer doktor ondan mı içim rahat acaba. Birde merkez seçerken doktordan çok embriyologu araştırmalısınız öncelikle. Embriyolog iyiyse sonra doktoru seçmelisiniz. Naçizane tavsiyemdir.

24 yıllık hizmet veren bir yer ıvf konusunda . Hemde çok başarılılar gideceğim yer direk belli yani

Bende uyanır uyanmaz test yapma perileri geldi.bende son güne kadar yapmicam diyodum ama en azından bişileri netlestirmem lazimki rahat edeyim.

Bende uyanır uyanmaz test yapma perileri geldi.bende son güne kadar yapmicam diyodum ama en azından bişileri netlestirmem lazimki rahat edeyim.
Çıkmazsa da üzülmeyin erken olabilir

Diyorum ya belki benim embriyolarım daha fazla olabilirdi kalitesi daha iyi olabilirdi çünkü daha yaşım çok genç amh çok iyi yani 4aa duyunca ben üzüldüm 5aa bekliyordum
Evet canm sen transfer gününü anlattıgında da sasırdım hatta normalde doktorum sakın kalca oynatma cok önemli der bana be işlem sıırasında biticek canancım dayan gibi seninkisi cevap vermeyi gec birşeyler bile dememişlerdi hemde sende gencsin gercektne

İnşallah sonu güzel olur ama olmazsa da artık özele gidicez

Normalde maydanoz yemekte tuketilebiliyor fakat odem sokturmek amacli kurlerde kullaniliyorsa yasak. Maydanoz suyu icmek yada suya maydonoz eklemek yasak.. kisacasi odem attirici her turlu kur yasak... ben suan kadin dogumcumun yaninda calisan diyetisyene gidiyorum bitki caylari yasak deniz mahsulleri yasak cig et cig balim cig tavuk yasak... asitli icececekler yasak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…