2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Hm olabilir benim özel senin devlet mi? Benim özel tutmazsa direkt devlete geçerim full para tuzağı soydular 2 ayda
Benim devlet . Bence geçmeden önce iyi düşün evet nasip işi ama 4aa kalitede ilk transferim tutmadı bu ikinci 4aa 4bb iyi kalitede çift embriyo transferi yapıldı görünen bir sorun yok mesela ama olmuyor bazen önemsemiyorlar kan sonuçlarını ben kendim bulduğum sorduğum çok şey oldu kalabalık olunca gözden kaçıyor

Hakkında en hayırlısı ne ise o olsun inşallah
Amin inşallah benim olmazsa Antalya IVF ye gidesim var bu kez bence özelde daha kaliteli embriyom bile olur 16 yumurta toplandı 6 tanesi kullanılmadan çatladı sebebi hemşirenin bok burnunu iğne dozuna sokmasıydı …

Özelde maddi olarak çok yoruyor

Amin inşallah benim olmazsa Antalya IVF ye gidesim var bu kez bence özelde daha kaliteli embriyom bile olur 16 yumurta toplandı 6 tanesi kullanılmadan çatladı sebebi hemşirenin bok burnunu iğne dozuna sokmasıydı …
Maddi anlamda zorluk yoksa balım istanbul mega da çok iyi gonca hoca biraz tuzlu ama hakediyor çok iyi anlıyor hastadan hastanın psikolojisinden

Evet balım adet ağrısı gibi kramp şeklinde sürekli oluyor belimede yayıldı ağrı
Aynı şekil ağrı çektim 4. Günden 8. Güne kadar oturamıyordum hep yatmam gerekiyordu sandalyede oturunca belim çok aşırı ağırıyordu ve kasık ağrımda çok vardı bugun 16. günüm 5 gündür ağrılarım kesildi 12. Gün kan verdim 500,78 çıktı 15 inde kontrole gidicem kesinlikle tutunma belirtisi benim çok ağrım olmuştu inşallah güzel sonuç alırsın

Ay hadi İnşallah ya benim daha çok yeni ama bilmiyorum

Ve benim idrarım çok açık sarı renkti seninki nasıl mesela sabah ilk idrar biraz koyu olurya vucutta beklediği için sabahki idrarım bile çok açık sarıydı araştırdım gebelik belirtisiymiş
Benimde çok açık sarı şuanda ama çok su içtiğim için olabilir gecede çok uyanıp su içiyorum çünkü ve gece de çok kalkıyorum wc ye ondan fazla birikmiyor olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…