2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay var var çok şükür sağlıkla gelsin neydi kaçıncı gündü embriyo bugun kacıncı gundu belşrti varmıydı bende şimdi test almaya gidiyorum ay çok sevindim canım benim
5.gun embriyosu 2 tane transfer edildi.4aa ve 4bb.oyle çok bi belirti yoktu.yaziyodun zaten burayada.olan seyleride ilaç etkisidir diyodum.ama geçen seferinde göre nerdeyse hiç belirti yoktu.bakalim inş kanda güzel çıksa.hadi sende yap.bizide etiketle görelim.bende merk ettim inş seninde yanındadır bebis.ama bak çıkmasa bile stres yapma seninki çok çok erken.benim 7.gunde anca bukadar

Ayyy inanmıyorum benimle aynı benimde 5.gün 4aa ve 4bb benimde hiç belirtim yok

Hiç belirti görmemen bütün anne adaylarının içini ferahlatıyor. inşallah cok güzel devam eder

Ozmn belkide seninkide yanındadır.
Ben bide bu tansiyon yüzünden pek fazla ayakta durdurmadı kocam kaynanam görümcem genel anlamda yatıyorum wc su içme ilaç içme ve iğne için kalkıyorum . Bugün görümcemle ev temizlicez oda şöyle o yaparken ben bakcam sadece istediğim gibi olsun diye

Ne güzel ilgilenenlerin var canım

Ne güzel ilgilenenlerin var canım
Evet ilkinde 3 gün yattım sadece normal hayata döndüm ama bu sefer öyle olmadı tansiyon dan dolayı eşim korkuyor kaynanamın da yıllık izni denk geldi görümcemle gelip gidiyorlar görümcem kalıyor sağolsun herşeyimi yapıyo

Daha ne istiyon kiz.istedigin gibi de yaptırabilirsen nguzel.keyfini sür gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…