2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

2 ağustos da 3. Embriyosu transfer ıldum bugün 3. Günüm sol kasığımda batma var normal midir belirtiler arasında mı 🥹

Canım gönlünü ferah tut, geç döllenme olmuş olabilir. Tam gününde test yapan ve 10 olan birisinin sağlıkla ilerlediğini okumuştum. Stres yapmamaya çalış. En azından kenarda bekleyen donmuşlar var onları düşünerek rahatlat kendini. Pek çoğumuzun bu umut kapısı dahi yok.

Çok geçmiş olsun, ins en kısa zamanda toplarsın.
Çok teşekkürler canım dünde test verdim olumsuz adetimi bekliyorum bakalım ikici transferi beklicez

Hoşgeldiniz listeye ekliyorum 🤗
0 01ncl41 ve @GUNAYDI test tarihleri gelen arkadaşlarımız henüz yazmadılar net sonucu 🤗 inşallah pozitif olur . Listemizde pozitif var 🥰
@canuska İlk pozitif haberi paylaşanımız 🧿🤰🏻💕 Nazar değmesin Maşallah 🥰
benim üzgünüm ki negatif test tarihi bekleyenler inşallah yüksek betalarla sağlıklı gebelik geçirirsiniz pozitif haber alanlar hayırlı olsun allah kolay bi hamilelik yaşatsın hepinize ben ara vereceğim sanırım sonbahara tekrar deneyeceğim dilerim ki bu sayfada derdine derman arayan herkesin işleri yoluna girsin zor şeyler yaşıyoruz ama burda birbirimize destek olmamız çok güzel iyi ki varsınız😘

Herkesin belirtisi kendine özel buna emin ol ve canını hiç sıkma benim geçen transferimde sürekli adet sancısından daha şiddetli ağrım vardı ki benim adetlerim sancılı olmaz. Tutmuştu. Ama hiç ağrısı ve belirtisi olmayan arkadaşlarda var onlarında tutmuştu. Kendini strese sokma lütfen.
Hadi inşallah ya umarım tutar🤍

benim üzgünüm ki negatif test tarihi bekleyenler inşallah yüksek betalarla sağlıklı gebelik geçirirsiniz pozitif haber alanlar hayırlı olsun allah kolay bi hamilelik yaşatsın hepinize ben ara vereceğim sanırım sonbahara tekrar deneyeceğim dilerim ki bu sayfada derdine derman arayan herkesin işleri yoluna girsin zor şeyler yaşıyoruz ama burda birbirimize destek olmamız çok güzel iyi ki varsınız😘
Canını sıkma denemeye devam et canım belki ara verdiğiniz anda dogal hamılr kalırsınız oyle olanda cok

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah hayat devam ediyor umarım en güzel zamanda kavuşur size evladınız 🤍

Nasıl sizce varmi elim ayağım titriyo
1000035004.jpg

Selam kızlar cuma günü 2snde opu oldum sağ tarafta kistim olduğu için yumurtalar yeterince büyümemiş sadece soldan toplama yapıldı 7 yumurta çıktı cumartesi aradılar 6 tanesi döllendi dediler bugün de 1 tanesi iyi kalitede 3.gün embriyosu doldurulmuş kalan 5 tanesi orta kalite 5.-6.günler için takipteyiz dediler nasıl sizce iyi mi bu embriyolarla güzel sonuçlar elde edebilir miyim yoksa havuzlama yapacak doktor bi kez daha opu yaparız sayı ve kaliteye göre dedi

X