2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay her seyimiz nerdeyse ayniymis ayni sekilde 5.gune iyi kalite 3 tane embriyo geldi sadece sizin kimyasa gebeliginiz var mi hic?

Merhaba arkadaşlar transferden sonra doğal olup da kesjnlikle yasak olan besinler nelerdir? Örnegin maydonoz, kırmızı pancar, tüm bitki çaylari vb. Bildikleriniz neler arkadaşlar ?
Bildiğim kadarıyla bitki çayı yasak maydanoz düşük ihtimalini artırıyor ananas nar bunlar sıkıntılı pastörize olmayan sütler, çiğ et balık vs. Kahve 1 fincan serbest demişti çay 3 4 bardak serbest demisti aklıma gelen bunlar ama her doktor hastaya göre tedavi sunuyor yine doktorunuza danışın bence

Teşekkür ederim aslında bir diyetisyenden danışmanlık aliyorum yarın kendisiyle detaylı konuşacağım. fakat merkezler yada doktorlar saglikli neleri yasakladı onu merak ediyorum. Yada halk arasinda şunu yeme düşük yapar diye bilinen şeyleri merak ediyorum

Benim bildiğim en başta maydanoz ve kekik . Kahve , çay , yeşil çay ve bitkisel çaylar onun dışında duymadım . Hele ki domates onu ilk defa duyuyorum her kahvaltım da da tükettim tüketildi de onda bi yanlışlık olduğunu düşünüyorum

Kizlar opudan önce son kontrolde yumurta buyuklugunuz neydi benim cuma günü en büyukleri 14,15 mm falandi ertesi gün catlatma ignesi vurmam istendi yarin opu olacagim bu boyutlarla sansim olur mu

Teşekkür ederim bende domatese çok şaşırdım.

Bence zaten bu bahsedilenler hamilelik boyunca dikkat edilmesi gereken besinler onlarda öğrendikten sonra dikkat ediyorlar sadece biz daha erken dikkat etmeye başlıyoruz

Bence zaten bu bahsedilenler hamilelik boyunca dikkat edilmesi gereken besinler onlarda öğrendikten sonra dikkat ediyorlar sadece biz daha erken dikkat etmeye
Katılıyorum görüşünüze
Bizler dışarıdan mudahele ile gebe kalmaya çalışıyoruz bu sebeple daha da dikkatli olmak zorunda hissediyorum kendimi. Pişmanlık yaşamak istemiyorum. Domates bana da ilginç geldi llk defa duydum.

Kesinlikle katılıyorum. Ben de bir diyetisyenle ilerleyeceğim.

Test sonucu belli olanlar var mı ? Keşke bizimle de paylaşsalar benı de ekleyebılır mısını tabloya .29temmuz 1embrıyo 31yaş test tarıhım 6agustos
Hoşgeldiniz listeye ekliyorum
0 01ncl41 ve G GUNAYDI test tarihleri gelen arkadaşlarımız henüz yazmadılar net sonucu inşallah pozitif olur . Listemizde pozitif var
canuska İlk pozitif haberi paylaşanımız Nazar değmesin Maşallah

Medipol hastanesi nin tüp bebekte beslenme adlı yazsında böyle yazıyor

Domates: Özellikle pişmiş domates güçlü bir antioksidan olan likopenden zengindir. Likopen, erkek fertilitesini geliştirmedeki potansiyel rolü için kapsamlı bir şekilde çalışılmış ve hatta likopen takviyesi, erkek kısırlığı için olası bir tedavi olarak bile araştırılmıştır. Yapılmış bir çalışmada, 8 ila 12 ay boyunca günde 4 ila 8 mg likopen ilavesinin semen sağlığının artmasına ve gebelik oranlarının artmasına neden olduğu bulunmuştur. Bir fincan pişmiş domates, bir fincan çiğ domatesin neredeyse iki katı likopen içermektedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…