2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende burdan okudum bi doktor söylemiş. Yoksa uyguladığım bişey değil. Asitli olduğu için yeme demiş doktoru.

Maşallah subhanallah bereketiyle gelsin bizlerde pozitif olalım canuska çok sevindim canım göz aydınlığı versin Rabbim

Benmde test günğm normalde salı ama ben yarın son iğne mi vurulucam hem kan testi vericem umarım güzel sonuclar alırızz hepimiz ama bende belirtiler basladı kızlar en cok adet agrısı gibi ve halsizlik baska abartılacak birşey yok evdeki testte artık pozitif görüyorum ama önemli olan kan tabiki

Hangi günde başladı acaba belirtileriniz

Hayırlı olsun diyelim

Maşallah subhanallah bereketiyle gelsin bizlerde pozitif olalım canuska çok sevindim canım göz aydınlığı versin Rabbim
Amin herkesten bool pozitifler bekliyorum. Benim asıl test günüm yarın ama 7. Günde kendi yaptığım test olumlu görünüyor inşallah keseyi görmek kalp atışlarını duymak da nasip olur

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Evde kaçıncı gün pozitifi görmeye başladınız testte? Yapmamak için zor duruyorum ama üzülmemek için duruyorum.

İnşallah sonucun pozitif olur canım

Ben de çook halsizim hep yatmak istiyorum ama progesteron da halsizlik yapıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…