2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim bildiğim en başta maydanoz ve kekik . Kahve , çay , yeşil çay ve bitkisel çaylar onun dışında duymadım . Hele ki domates onu ilk defa duyuyorum her kahvaltım da da tükettim tüketildi de onda bi yanlışlık olduğunu düşünüyorum
Bende burdan okudum bi doktor söylemiş. Yoksa uyguladığım bişey değil. Asitli olduğu için yeme demiş doktoru.

Hoşgeldiniz listeye ekliyorum 🤗
@01ncl41 ve @GUNAYDI test tarihleri gelen arkadaşlarımız henüz yazmadılar net sonucu 🤗 inşallah pozitif olur . Listemizde pozitif var 🥰
canuska canuska İlk pozitif haberi paylaşanımız 🧿🤰🏻💕 Nazar değmesin Maşallah 🥰
Maşallah subhanallah ♥️ bereketiyle gelsin bizlerde pozitif olalım🩷 canuska canuska çok sevindim canım göz aydınlığı versin Rabbim🤲🏼🥰

Benmde test günğm normalde salı ama ben yarın son iğne mi vurulucam hem kan testi vericem umarım güzel sonuclar alırızz hepimiz ama bende belirtiler basladı kızlar en cok adet agrısı gibi ve halsizlik baska abartılacak birşey yok evdeki testte artık pozitif görüyorum ama önemli olan kan tabiki

Benmde test günğm normalde salı ama ben yarın son iğne mi vurulucam hem kan testi vericem umarım güzel sonuclar alırızz hepimiz ama bende belirtiler basladı kızlar en cok adet agrısı gibi ve halsizlik baska abartılacak birşey yok evdeki testte artık pozitif görüyorum ama önemli olan kan tabiki
Hangi günde başladı acaba belirtileriniz

Hayırlı olsun diyelim 🥰🥰🥰

Maşallah subhanallah ♥️ bereketiyle gelsin bizlerde pozitif olalım🩷 canuska canuska çok sevindim canım göz aydınlığı versin Rabbim🤲🏼🥰
Amin herkesten bool pozitifler bekliyorum. Benim asıl test günüm yarın ama 7. Günde kendi yaptığım test olumlu görünüyor 😊 inşallah keseyi görmek kalp atışlarını duymak da nasip olur

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah😍. Evde kaçıncı gün pozitifi görmeye başladınız testte? Yapmamak için zor duruyorum ama üzülmemek için duruyorum. 🥲

Benim ara ara gelen kasık ağrılarım var. Kimyasal geçirdiğimde yüzümde minicik sivilceler çıkmıştı yan yana, sürekli aynaya bakıyorum ama onlar yok😅. Ben de kasık ağrıları dün başladı gibi, ondan önce yoktu. Transfer gününü saymazsam 5. günüm ☺️
İnşallah sonucun pozitif olur canım 🥰🥰💕

Ben de çook halsizim hep yatmak istiyorum ama progesteron da halsizlik yapıyormuş

X