2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben midesiz miyim? aç gözlü müyüm bilmem ne oldum çıktım ortaya bilmiyorum geçmeyen mide bulantıma rağmen yani bu haldeyken bile tatlı videoları açıp izliyorum ve canım çekiyor şaka mı
Mide bulantısı zor oluyordur Allah yardımcınız olsun. Benim mide bulantım yok ama bende doymuyorum yemek yerken bile hala daha ne yesem diye düşünüyorum Bu gidişle doğuma yuvarlanarak gideceğim heralde

Benim hiç tiroid problemi olmadı hayatımda. Bu süreçte başlattılar ilaca gebelik boyunca tsh değerinin 2.5 altında olmasını bekliyoruz yükselişi risk oluşturabilir deyip başlattılar
Tiroid beyin gelişimi için önemliydi ne olur ne olmaz diye başlatmışlar o zaman. İnşallah hiç öyle bir sorununuz olmaz sağlıkla geçer gebeliğiniz :)

Kızlar ne güzel canınız bişeyler çekiyor yemek yiyorsunuz benim iştahım gitti canım hiç bişey çekmiyor hala aynıyım yemek yemek ızdırap oldu çoğu zaman aç kalmamak için kendimi zorluyorum. Yemek yediğim günleri özledim

Mide bulantısı zor oluyordur Allah yardımcınız olsun. Benim mide bulantım yok ama bende doymuyorum yemek yerken bile hala daha ne yesem diye düşünüyorum Bu gidişle doğuma yuvarlanarak gideceğim heralde
Ya canım benim de öyleydi maşallah subhanallah nazar değmesin sana sonra böyle oldu neyse benim iyi olsun alıştım artık
Sanırım öyle oluyor
Sabredeceğiz artık

Canım benim Rabbim yar ve yardımcımız olsun

C
Cnm bende igneyi bu hafta birakicam ama bende sorun vs var mi bilmiyorum dr bastada bana vermemişti benim ilerleyen zamanalda biraz bas ağrım oldu tedbir amacli veriyorum ilerde kescez dedi yani 2 kutu oksapar kullanmis olucam tam anlamiyla

Bulanti olunca sendede böyle aclik hissi geliyor mu

Cnm pirlam veriyor bana verdi

Bugünler geçici canım..benim de canım hiç birşey istemiyor değişik şeyler düşünüyorum belki yiyebilirim diye ama nafile..domates ve ekmek yiyebiliyorum ferahlatıyor

Hep normal diyorlar ama elimizde değil ki kan görüp de sakin kalmak. Benim doktorum da olabilir normal diyor ama kan görünce elim ayağım titriyor. Ben çok daha fazla ilaç kullanıyorum ona rağmen lekelenme oluyor çözemedim daha ne yapmam lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…