2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aaa insallah canım benim yaaa maşallah bu arada bebişe ve sana kaçıncı gün yaptın kuzum testi

Kucağımıza almadan dert bitmeyecek o garanti. Her ay bir test acaba bir sorun çıkacak mı diye yok fetal dna yok bilmem ne dert bitmiyor
Yani kendimize iyi bir şey yapmıyoruz ama bir şeylere zor sahip olduk ne yapalım ben normal karşılıyorum
Evet doğrudur cnm ben dr a gittigimde tam 8 haftaliktim belkide o yüzden verdi
Ya bana da belki haftaya verebilir çünkü Allah izin verirse o zaman 8 haftalık oluyoruz

Genetik tarama testlerinde kan pıhtılaşması çıktı bnde o yüzden merak ettim bildiğim kadarıyla son aya kadar kullanılması gerekiyordu. Artık doktoruma güvenip yoluma devam edicem

Sakin kalıp doktorlarımıza güvenip durmasını bekleyeceğiz anlaşılan başka yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Senn kaçıncı haftadasın canım.

Kaçıncı haftanızdasınız şuan? İştah 11.hafta itibariyle açılıyor olabilir bende sizin gibiydim yeni yeni açıldı iştahım. İnşallah sizin de açılır iştahınız bir an önce :)

Kızlar iki gündür başım çok ağrıyor acilde parol serum taktılar oda işe yaramadı. Doktorumu aradı eşim Magnorm magnezyum önerdi parol dahil ağrı kesici kullanmasını istemiyorum gebelikte dedi. Doktorlarınıza sizde danışın isterseniz bi kaç kişi vardı bu şekilde ağrı çeken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…