2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

pozitif olan arkadaslar herkesin pgtli embriyosu mu tuttu? Benim gibi pgtsiz tutan var mi aranizda?
Ben varım canım 7+5 teyid. pgt yi burda öğrendim inşallah ihtiyaç duymayız tutmuş bebeklerimizle devam ederiz Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin kucağımıza da almayı nasip etsin

Masallah insallah sorunsuz devam eder boyle hep pgtsiz diye cok endise ediyorum ben galiba ya
bence hiç takılmayın çevremde pgtsiz ilk veya ıkıncı denemede tutan bir sürü insan var ve aynı zamanda pgtli olup tutmayan da.. ilkinde tutmaz veya pgtli tutar en kaliteli embrıyo tutar düşük kaliteli embrıyo tutmaz ben böyle seylere şahsen inanmıyorum boyle bi genelleme yapılamaz.. biraz da nasip işi ne kadar plan yaparsak yapalım hersey olacagına varıyor sakin kalıp sen duanı et allah saglıkla kolaylıkla kucagımıza almayı nasip etsin bu arada benm son denememdi dondurulmuşlar içinde en düşük kalite de olanları sona bırakmıştık en iyileri transfer oldum tutmadı sona bıraktıgımız düşük kalite tuttu.. 7+5 oldum şükür

Cok stres oluyorum ben ya gerçekten 11. Haftaya kadar kafamda sinir belirledim ama cok tedirginim ya sen de oyle misin?
Ya bende stres oldum cok kalp atışını duyana kadar. Gecen sfer alamadığım icin ama simdi daha sakinim ama gecen seferde 7. Haftada kaybettim diye cunartesi günü randevum var onun stresi var ya kötü birsey olursa diye. Ama pgt olayini ben hic aklima getirmedim acikcasi getirmem de çünkü Allah nasip etmediyse yuz kere tahlil test yaptir yine tutmaz yanu o.
O yüzden ben cunartesiden sonraa cok daha sakin geçecek diye umut ediyorum inşallahta öyle olur. Hayirlisiyla bi göreyim d
Ne kadar oldu senin?

Ohh çok iyi çok sevindim..kahverengi lekeler önemli değil işteinşallah güzel güzel büyür annesi

Canım yaa allah kucağınıza almayı nasip etsin sağlıkla inşallah. Sen hangi hastaneye gittin. Şimdi bende genetiğe yollayacapım emriyoları. Hangi ilaçları kullandın transferden sora hatırlıyorsan yazarsan sevinirim canım.

Bunu duyduğuma çok sevibdim çünkü öncesinde bilmiyordum. İlaçlarda ayrıca yoruyordu beni hiç bir şeye halim kalmıyordu. Hayırlısıyla inşallah karar verip bende sağlıklı pozitifi görürürün. Sizlerinde gebeliği sağlıkla ilerlesin kızlar. Gerçekten maddi manevi çok yoruluyoruz. Manevi olarak bir şekilde kendimi depoluyorum motive ediyorum ama maddi olarak gerçekten olmayınca olduramıyorsun. Allah hepimizçn yardımcısı olsun.

Canım çok çok teşekkür ederim. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Gercekten öyle canim söylediklerine yüzde yüz katiliyorum Rabbim saga saglim kucagimiza almayi nasip eylesin insallah.

Amin insallah canim Allah ragzi olsun
Ben Kayseriye geldim Almanyadan son olarak Memorial hastanesindeydim. Son kontrolum oldu artik dönücem evime 5bucuk aydir türkiyedeyim. Kullandigim ilaclar cok bence onlara takilma canim kisiye özel recete edilip veriliyor. önemli olanlar sadece kan civitici igne ve progestan igne.

Yaa maşallah şu dönemleri bi atlatsak rahata erecek gibiyim insaiiah

7+5 şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…