2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlam selam, ben 3 defa tüp bebek tedavisi gördüm. İlki hiç tutmadı, ikincisi tuttu fakat 9 haftalıkken kalp atışı alamadık ve kürtaj oldum genetiğe gönderildi kromozom sorunu çıktı. Diğer kalan dondurlmuş embriyolarımada doktorum genetiğe göndermenin sağlıklı olmayacağını çözdürüp tekrar dondurulması doğru olmaz dedi ve yine 3 transferimdemde tuttu ama hiç kalp atışı alamadık yine genetiğe gitti bu sefer sorun olmadığı ama neden kalp arışı alamadıkları bilmediklerini söylediler. Şimdi 3 olumsuz sonuçtan sonra başka doktor arayışına girdik ve şişli memoriala görüştük. Kafam çok karıştı çünkü semra hoca transfer sonrası eski kullandığın hiç bir ilacı kullandırmayacağım dedi. Kan sulandırıcı, östrojen ilaçlarını sadece bir fitil vereceğim dedi. Tabi ben şokkkkk. O kullandığım ilaçlar neydi. Yani bir torba iğne hap. Kafam çok karıştı. Ne olur bilen yaşayan biri beni aydınlatabilir mi? Gerçekten çok ihtiyacım var. O kadar kayıptan sonra çok doğru ilerlemek istiyorum. Ha bide İntralipid serum alıyordum. Transfer günü ve sonrasında hafta 1 taki 9. Haftaya kadar. Onada gerek yok dendi. Lütfen bilen yaşayan biri yorum yapabilir mi?

Canım bir tecrübem olmadığı için bir şey söyleyemeyeceğim lakin duamı edeyim Rabbim işlerini kolaylaştırsın, çoğu doktorun izlediği yol kişiye göre farklı oluyor. Her şey hayırlısıyla gönlünce olsun Rabbim tez zamanda kucağınızı doldursun

Kızlar yarın hem kese hem kalp atışları için gideceğiz yarın 6+6 olacak kendi hesaplamama göre dün akşam göğüs hassasiyetim azalmıştı bugün hepten gitti çok çok hafif bir ağrı kaldı sağ tarafta..Endişlenmemem gerek evet ama son bir gün kala böyle olunca yani bunca zaman ağırması ve gitmesi düşündürdü..Hormonal dalgalanmalar diyeyim, iyiye yorayım oy anam oy yarın olsa da bir rahatlasam aklıma kötü şeyler geliyor ama dile getirmek istemiyorum kötüyü anmamak gerek

Cnm bendede 0 belirti kalmıştı hatta baska bir dr a gittim tüp drna randevum 1 hafta daha vardi dayanamadim baska bir dr daha vardi bildiğim ona gittim hic bir belirtim kalmadi diye oncesindede bi kaybim var kalp atisi alamamistik onum endisesiylede gittim cok şükür ki kalp.atiisnida duydum 0 belirtiyle gitmiştim gönlünü ferah tut hatta bende senin gibiydim.sadece goguslerimde aci vardi oda sadece yanlardan bastirinca aciyordu oda gidince bende cok kötü oldum ehvam üstüne ehvam yaptim cok şükür birsey yoktu dr dediki normal olabilir yani o yüzden rahat ol.bebisij seninledir inşallah

Amin ya inşallah Yaa geçmiş olsun Rabbim şifasını versin maalesef ya iyi niyetli bile olsa söylediği sözlerin enerjisi olumsuz olup karşıdakini etkileyebiliyor. Allah muhafaza etsin bizleri. Ama cidden herkesin farklı bak ben kaş gündür adet sancısı gibi şiddetli ağrı çekiyorum lekelenmelerim var günümüz günümüzü tutmuyor ki

Evet canım yanları bastırınca ağrı vardı ne güzel ifade ettin Rabbimin izniyle hayırlı, iyi, güzel sonuçlar alacağız akşamları hafif kasık ağrıları oluyor,kısa sürüyor geçiyor. Şu an mesela mide bulantısı var o yüzden bir tık rahatlıyorum, sen de şimdi deneyimini anlatınca daha da rahatladım. Çok teşekkür ederim canım

Rica ederim cnm ne demek. Hepimiz ayni yoldan geçiyoruz bazisi birbirine benziyor bazisinin birbiriyle bile alakasi olmuyor. Mide bulantinin olmasi bencede seni rahatlatsin bebisin seninle bende dr a demistim ne mide ne ögh böh diyorum ne koku hassasiyeti yok hic birsey dedim korkuyorum dedi bendede olmadi hic kusmadim falan hic birsey yasamadim qma 3. Çocuğumda cok fenaydim dedi. O yüzden rahat tut içini zaten 1 gün kalmış. İnşallah hayırlı haberlerlede gelirsin

Sen ne yaptin cnm Dr ne demisti sana lekelenmeden dolayı hatirlayamdim yada kaçırdım gittinmi Dr a

Sadece şişli memorial için demiyorm son zamanlarda bir çok merkez naturel siklus transfer yapıyor yani en az ilaç prosedürü ile. Her ay gelişen yumurtanın vücuda salgıladığı hormonla çatlatma iğnesi kullanıp embriyonun gününe göre transfer yapılıyor. Sanırım naturel siklus transfer tutunma ihtimali daha yüksek oluyor vücut normal döngüde sanıp hamile kalmayı kolaylaştırıyor. Bu grupta bir cogumuz naturel siklus transfer oldu pozitif aldık zaten

Doğru diyorsun canım benim kimisinin aynı, kimisinin çok farklı semptomları oluyoriyiye yormakta fayda var. Rabbimin izniyle hayırlı, iyi, güzel sonuçlar alacağız canı gönülden inanıyorum Rabbim sıkıntısız, sorunsuz, hayırlı, iyi, güzel, sağlıklı, sıhhatli bir hamilelik geçirebilmemizi nasip eylesin

Sen ne yaptin cnm Dr ne demisti sana lekelenmeden dolayı hatirlayamdim yada kaçırdım gittinmi Dr a
Canım benim bugün gittim doktora lekelenmem çok kasık ağrım fazlalaştı dedim güldü dedi normal bu haftalarda bebek tutunuyor. Ama gel için rahat etsin bakalım dedi. Çok şükür bir problem yokmuş kalp atışları da iyi dedi dinlettirdi. Tedbir amaçlı fitili üçe çıkardı. Bide haftaya gel yine bakalım dedi. İki günde rapor verdi. Dinleneceğim inşallah geçer. Her hafta ultrasona girmek zarar vermez mi acaba sorun olmazsa gitmem muhtemelen.

Amiinn amiinn cnm hepimiz inşallah güzel hamilelikler geciririz

Ohh iyi iyi çok şükür. Bence zarari olsa seni çağırmazdı öyle düşün. Banada istirhat vermişti dinlenelimde sıkı sıkı tutunsun inşallah
Kac haftalik çıktı kese tarihiyle uyumlu mu veya senin kendi tarihinle

Son düzenleme:
Bizim önceki hesapla uyumlu çıktı 7+5 teyiz önceden de transfer ya da adeti baz almamışlardı artık alet ne ölçerse ya ds kendileri mi tahminde bulunuyo bilmiyorum canım çok önemsemiyorum ben sayıyı kese bebek kalp atışı güzel olsun da hesapta artık doktorlara kalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…