2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım merhaba inşallah yolun kolaylıklarla ilerler Doktora güven çok önemli bu yolda. Herkesin tedavi yöntemi farklı oluyor. Benim gittiğim doktor iki kere aynı tedavi ile negatif sonuç alınca kullandığım ilaçlar dahil yöntemi değiştirdi. Aklına takılan herşeyi gideceğin doktorla konuş neden farklı ilaçlar kullanılıyor nasıl yol izleyeceksiniz falan diye sende güven oluşturuyorsa aldığın cevaplar öyle çık yola.

Meraba canim benimde 6.ci denemem.
Ilk 2 denemem yurd disinda yasadim icin orda oldu. Ve olumsuz hic tutmadi. Türkiyeye memleketime geldim 3 defa daha yaptirdim 2sinde hic tutmadi. 1nde tuttu oda 9 haftalik kalbi durdu. Hepsini biraktim doktor hastane degistirdim 6.ci denemem bambaska ilerledik önce embriyolari donmadan genetige yolladik farkli bi yol cizdik ve suan 7+2 hamileyim cok sükür.
Rabbim kalbine gönlüne göre versin canim. Ne yazikki bazen olmuyor.. ben cok Arastirilmasini istedim hic bi sorun yokken neden tutmuyordu anlamiyordum.. ama hersey zamanini vaktini bekliyor canim

Maalesef negatif canım 1 senem boşa gitti onca emek onca çaba onca para. Bir daha Kayseri Acıbadem mi adını bile duymak istemiyorum ve kimseye de önermiyorum.
Bugünmüydü canim beta? 10.ncu gününmüydü?
Rabbim kalbine gönlüne göre versin insallah cok zor sürecler canim yabende Kayserideyim Ama Memorial Hastanesindeyim ve tavsiye ediyorum kesinlikle cok iyi Doktorum Semih bey

Evet canim gecen hafta duymustum cok sükür bugün tekrar kontrolum vardi
7+2 olmusuz. Normalde 7 haftalik ama 2 gün önden gidiyormus guzum
Yaaa çok sevindim. Maşallah bebişe
Ben 2 hafta önce kese için gitmiştim. Cuma günüde kalp atışı için randevum var ama dayanamıyorum yarın gitsem mi acaba sende baya erken duymuşsun kalp atışını bende istiyorum

Tm cnm bende öncekine göre sordumda benim farkli cikmistida ondan dolayi merak ettim.

Ben gecen hafta cuma günü duymustum canim , alttan bakilinca duyuluyor
Güzel saglikli ilerlesinler insallahhh

Günaydın hanımlar.transferimim 9. Günü ve dayanamayıp gittim test verdim .9. Gün beta:46,73 .Deneyimli arkadaşlardan ricam bu değer 9. Gün için iyimidir bir yorumlarsanız sevinirim.gebelik var heralde dimi ?
Benim 41 çıkmıştı 9.gün, 11.gün 95 çıkmıştı değerin gayet iyi canım..11.günde tekrar verirsin katlanması önemli..inşallah sağlıcakla ilerler

Benim 41 çıkmıştı 9.gün, 11.gün 95 çıkmıştı değerin gayet iyi canım..11.günde tekrar verirsin katlanması önemli..inşallah sağlıcakla ilerler
Degerlerimiz bile nerden baksan ayni cikmis canim seninle herseyimiz ayni
Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…