2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım yat dinlen tuvalet dışında kalkma ve bol su içmeyi ihmal etme..hayırlısıyla geçecektir korkma

Dinlem cnm sende banada istirat et dedi. Benimde kahverengi geçmedi zaten az da olsa geliyor

Kizlar bana 2 doz progestan igne yapildi lekelenmem gecti simdilik bisi yok gibi ,zaten peceteye geliyordu. Sizdede varmi igneler?
Bana 2 doz iğne transferin hemen ertesi güm başlamışlardı. 3 ay bitene kadar da devam et dediler. 6+6 dayım leke dahi olmadı hiç. Muhtemelen kanama alanı filan oluşma riskine karşı önceden önlem almış doktor.

2 doz göbekten mi vuruluyorsun yoksa kalçadan olandan mı 50 ml olan mı?

Hangi igneyi kullaniyosun canim? 3günde 1 taneydi benim ignemde progestan 50mg olan

Evet evet normal kabul ediliyor bu tür lekelenmeler de senin hicmi yoktu igne? Peki kan sulandiricindami yok ? Hic bisi kullanmiyomusun
Kan sulandiricim var sonradan vermisti dr 10 gün oldu ben başlayalı yani
Ama düşük önleyici igne vs vermediler yani
Progesten kullanıyorum günde 6 tane fitil

Hmm anladim canim benim bastan vardi ignem de degistirdiler. Ozaman 2ser kullaniyosun progestan fitili sen
Evet ever en baştan beri ben 2 şer kullaniyorum ama iste lekelenmem geçmedi korkuyorum valla cumartesi gittim dr a yok herhangi birşey dedi.
Persembe dr diğer dr a gitmiştim o da birşey yok demişti ama tupteki gel deyince cumartesi de ona gittim ama yine de bir tedirginim geçmediği için lekelenme

Kızlar ben bebeğimi kaybettim normalde çalışan biriyim 2 haftadır kımıldamadan yatıyordum yemek temızlık hıc bırsey yapmıyordum ama olacağa gercekten çare yok tabı ki dikkat edeceğiz ama olmadığı zamanda olmuyor inşallah hepınız sag salım kucağınıza alırsınız bebeklerınızı dualarım sizinle ama stres yapmayın herseyı kafaya takmayın gerçekten kendımızı yıpratmaktan baska hıc bırseye yaramıyor kendınızede bebıslerede cok ıyı bakın

Lekelenmen nasil canim kahvemi pembe mi ? Bi gittiginde tüp bebek doktorunla görüs, ben bugün görmüstüm lekelenme hemen aradim direk 2doz igneni yaptir dediler etkisi cok sanirimki kesildi bile
Ama bu tür lekelenmeler gayet dogal görünüyo cok asiri olmamak sartiyla yasadim gecen sene bende bebegimde ne yazikki

Senin kanaman vardi dimi hastanedeydin canim noldu o kanamadanmi kaynakli olmus? Cok üzüldüm canim Rabbim insallah en hayirlisini en kolay sekilde nasip etsin Dualarimda olucaksin

Tüp dr gittim zaten cumartesi günü lekelenmem var diye ama bakti iste birsey yok normal dedi. Lekelenmem kahverengi bwzen acik lahve bazen bi tik daha koyu peceteye silince geliyordu bugün ilk defa pedde gördüm fitille beraber küçücük gelmis.
Yani peceteye gelende şey böyle hani bizim akintimiz oluyor ya onunla beraber bulasik sekilden uzaya birsey gibi geliyor öyle
Afedersiniz yazdim.apaacik ama

Yaaa gerçekten mi ayy cok üzüldüm cnm ya ayy ne dicem bilemedim. Ama doğru diyorsun Dünya ya gelmeyeceği varsa ne yaparsan yap gelmiyor. Rabbim yar ve yardimcin olsun

Dinlem cnm sende banada istirat et dedi. Benimde kahverengi geçmedi zaten az da olsa geliyor
Aynen canm rapor aldım 1 hafta bakalım haftaya tekrar muayene olacak inşallah geçer kanama alanı. Senin muayene olmuş muydu kanama neden oluyormus bır sey dedıler mı ?
Kizlar bana 2 doz progestan igne yapildi lekelenmem gecti simdilik bisi yok gibi ,zaten peceteye geliyordu. Sizdede varmi igneler?
Canım benim bi gün 1 kalça+ 1 göbekten bir gün 2 tane göbekten vuruluyorum 5 gündür ama geçmedi tam geçti diyorum böyle 3 4 saat boyunca akıntı temiz geliyor sonra bi bakıyorum tekrar gelmiş lekelenme baya sinir bozucu oldu artık ya.

Evet canim benimde öyle geldi yapiskan gibi acik pembemsi azcik pedde vardi sadece. Ay insallah saga saglim su günleri atlatiriz canim ya bazen napicamizida sasiriyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…