2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Senin igneler daha cokmus canim isimleri ne? Ben bugün kan sulandiriciyi yapmicam sadece 2 doz progestan 50mg kalcadan olan yapildi

Evet canim benimde öyle geldi yapiskan gibi acik pembemsi azcik pedde vardi sadece. Ay insallah saga saglim su günleri atlatiriz canim ya bazen napicamizida sasiriyoruz
Pembe değil benim cok şükür hep kahve ama korkuyorum yani dediğim gibi mesela günde 2 kes görüyorum o kadar devamli değil ama korkuyorum yinede

Yok cnm kanama alani çok şükür. Normal dediler olabilir baska da birsey demediler istirhat et dediler

Evet canim benimde öyle geldi yapiskan gibi acik pembemsi azcik pedde vardi sadece. Ay insallah saga saglim su günleri atlatiriz canim ya bazen napicamizida sasiriyoruz
Ben 2 dr a gittim iste birine persembe gittim normal dedi
Birinede cumartesi gittim o tüp doktorumdu o da normal dedi. Hatta bu pers. Gittiğim dr da tüp uzmanligida var onun oda sıkıntı olmaz dedi.
Cmartesi Gittiğim dr da vajinal kontrol etti cihazi sokuyorlar ya bak dedi birsey yok dedi hatta cihazin ucunu falaj gösterdi normal dedi ama iste insanin içinde içini yiyor

Aaa hic korkma ozaman kanama alanida yokmus yerini büyütüyor sanirim baby
Gurban olurum özene bezene yaratiyo Rabbim iste. Olabildigince dinlen canim bilmiyorum evdemisin bu sürecte ama

Aaa hic korkma ozaman kanama alanida yokmus yerini büyütüyor sanirim baby
Gurban olurum özene bezene yaratiyo Rabbim iste. Olabildigince dinlen canim bilmiyorum evdemisin bu sürecte ama
Evet evet evdeyim cnm yatiyorum oturuyorum dinleniyorum. Bugün anneme geldim sadece ama oradada yatıyorum oturuyorum hic birşey yapmıyorum

Allah icine ferahlik versin rabbim bundan sonraki yolunu kolaylastirsin

İnşallah ya estfofem çok şişkinlik yapıyormuş diyorlar bi kaç güne bırakacağım inşallah ondandır görenler karnım şiş direk hamile misin diye soruyor mecbur söylüyorum ams yeni diyorum
Ben daha estrofeme devam edeceğim ne kadar kullanacağım belli değil, elimdeki iğnelerim bitince progestan iğneyi bırakacağım ben de bakalım inşallah faydasını görürüz. Ben de daha iki aylık olmama rağmen 4-5 gibi duruyorum

Aynen öyle çok haklısın işte insan ister istemez endişe ediyor içi rahat etmiyor ben de lekelenme gördüğüm zaman tedirgin oluyorum bir an önce bitse hepimizinki hepimiz rahatlasak.

Estrofemi kalp atışı duyulunca bıraktırılıyor normalde canım sen kaç haftalık oldun neden bıraktırmadı doktorun

Yaaa canım çok üzüldüm çok anlatamam..rabbim en güzel zamanda nasip etsin sana

Çok üzüldüm canım Allah en yakın zamanda sağlıkla tekrar nasip etsin ve sağlıkla kucağına aldırsın inşallah

Canım çok sevindim geçmiş olsun yatıp dinlen bak geçecek Rabbimin izniyle güzel düşüneceğiz güzel şeyler olacak yine bir örnek daha vereyim en yakın arkadaşımın da kanama alanı gözüküyordu ama dinlendi, düzeldi çok şükür şu an bebişi 5 aylık kucağındabol su içip dinlen

İğneyi de dediğin gibi bitince bırakacağım. Estrofem kalp atışından sonra 8 gün kullan dedi sonra bi kereden bırak bebeklerin cinsiyetini etkiliyormuş gibi bişey dedi östrojen olduğu için erkek bebek cinsiyetinde genital problemden bahsetti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…