2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

6+2 den günaydın kizallarr.
Gram belirtisi olmayan var mi aranizda cok az bi.gogus hassasiyetim vardi artik oda yok 0 belirti

6+2 den günaydın kizallarr.
Gram belirtisi olmayan var mi aranizda cok az bi.gogus hassasiyetim vardi artik oda yok 0 belirti
Canım bende 6+3 um belırtı falan hıc bısey yok sıfır valla bende kendımı artık yerlestı hersey normalde dönüyor dıye avutuyorum ne yalan soylıyım belırtı aramaktan düşünmekten sıkılıyo ınsan normalde kalp atısını cuma duymaya gıdıcektık ama persembe gıdıcem valla dayanamıcam artık 😅
Birde her anı streslı bı surec kese gorundu mu bebek var mı kalp atısı duyulcak mı gebelık devam edıcek mı bebek saglıklı mı kalp atısını duysam gerçekten rahatlayıp artık surecımın tadını cıkarmaya baslıcam ınsallah dilerim sag salım kucagımıza alırız bebeklerımızı 🙏🏻🌸

Transferim 14 Agustostu. Trasferden 10 gun sonra beta 790 gelmisti. Bugun 7+3 ikisinin de kalp atislari iyi cikti 🙏🏻
Masallah canim iki keseyide ayni andami gördünüz biri sonrami göründü🥰 bugün Transferden sonra 33cü gününüzdesiniz masallah🙏🏻💞 Saglikla kucaginiza alin insallahh

Bebeğin kalbi durduğunda kanama oldu mu yoksa nasıl anladınız
Hayır kanamam 15 güne yakındır yoktu. Sadece kramplar oluyordu bazen çok şiddetli oluyordu. Krampta hamilelikte çoğu zaman normaldir. Kalbi durduğu güm uyandığım da ağrım yoktu bide içimde sıkıntı vardı. Gözümü açar açmaz eşimi aradım biliyorum kalbi durdu gel gidelim dedim

Kızlar ben çift embriyoda pozitifi görüp sonra düşük yaptım inşallah herbirniz sağlıkla kucağınıza alırsınız Rabbim kolaylık nasip etsin
Canimm cok gecmis olsun.. insallah tez zamanda hayirlisini kolaylikla nasip eder Rabbim💞🤲🏻
Keseyi görmüsmüydün neden düsükle sonuclandi acaba doktorunuz ne dedi? 👀

Canım bende 6+3 um belırtı falan hıc bısey yok sıfır valla bende kendımı artık yerlestı hersey normalde dönüyor dıye avutuyorum ne yalan soylıyım belırtı aramaktan düşünmekten sıkılıyo ınsan normalde kalp atısını cuma duymaya gıdıcektık ama persembe gıdıcem valla dayanamıcam artık 😅
Birde her anı streslı bı surec kese gorundu mu bebek var mı kalp atısı duyulcak mı gebelık devam edıcek mı bebek saglıklı mı kalp atısını duysam gerçekten rahatlayıp artık surecımın tadını cıkarmaya baslıcam ınsallah dilerim sag salım kucagımıza alırız bebeklerımızı 🙏🏻🌸
Amiin amiin inşallah cnm bende sabahları göğüslerim aciyordu bastirinca bugün oda kayboldu hic birsey yok 1 haftadir bas ağrısı cekiyordum oda gitti hersey gitti komple hayirlisi hakkimizda aslında bende 6+3 um ama adetten 1 gun sonrasini baz aliyor klinik ilaclari kullanmaya basladiktan 11 gun öncesini o yüzden 6+2 gözüküyorum.
Benimde pazrtesiydi kalp atışı randevusu aradim valla bende cumaya çektim dayanamicam yani hayırlısıyla bi görelim inşallah

X