2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar sonucum çıktı 🙏🏻 çok yüksek değiller ama en azından benimle gelen bişeyler var ☺️ çok şükür 47 çıkmış 🙏🏻🙏🏻 sabah verseydim de çok yüksek çıkmayacakmış gerçi geçen sefer de 51 çıkmıştı ama olsun en azından umudum devam ediyor 💫💫💫
Canim güzel ilerler insallah benimde öle düsük basladi ve sonradan güzel ilerledi❤️🥰🤲🏻Rabbim saga saglim kucagimiza almayi nasip etsin insallah Kizlar🐣🐣

3.gün taze transfer yaptık yarın regl günüm normalde 10. Gün şükür umut vadeden bir sayı yinede 🙏🏻 olmazsa bu ikincci kimyasalım olacak tıtunmada sorun yaşamıyorum belli ki 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

O zaman nasıl için rahat edecekse öyle davran canım tedbir bizden takdir Yaradandan 🤲😇emeklerimiz kederlerimiz sevinçlere güzel haberlere döner inşallah 🤲🥰
Amin canim benim amin Rabbim kucaklarimiza almayida nasip etsin insallah geriye dönüp baktimizda neler cektik senin icin dedigimiz günleri görelim insallah🥹🐣🤲🏻🥰

Kızlar yarın transferim var banada dua edermisinz Allah rızası için şimdiden hepinizden Allah razı olsun Allah herkesin gönlüne göre versin 🙏
Güzel gencsin insallah Yarin seninle olucak melegin , güzel güzel dualarla gir canim🥰❤️
Rabbim hayirlisini Kolaylikla nasip etsin insallah

Kızlar 5.haftada kese görmeye gidiyoruz ya kese kaç mm olmalı ? Bilginiz var mı

Kızlar benim bugün transferimin 4.günü. Sol kasığıma ağrılar giriyor ara ara ve sol bacağıma da vuruyor sanki. Ben hiç ilaç kullanmıyorum o yüzden yan etki olamaz. Böyle bir şey tecrübe eden var mı?

Kızlar 5.haftada kese görmeye gidiyoruz ya kese kaç mm olmalı ? Bilginiz var mı
Bence kullanılan ultrason cihazından ve ölçümden kaynaklıdır her doktorun cihazı ve ölçümü bir değil. Ben dün muayene olduğumda kese ölçüsü 5.84 ölçülmüş bana yaklaşık 5 haftalik dedi. Sata göre 4+5 di. Google'dan baktığımda da 5 haftalik 20mm olur diyor. Belki 5 haftayı tamamlayınca o ölçüye geliyordur

Kızlar benim bugün transferimin 4.günü. Sol kasığıma ağrılar giriyor ara ara ve sol bacağıma da vuruyor sanki. Ben hiç ilaç kullanmıyorum o yüzden yan etki olamaz. Böyle bir şey tecrübe eden var mı?
Benim transfer ertesinden sonra olmuştu hep sol kasık ağrısı ilaçsız transfer oldum bende

Pozitif birinden bunu duyunca sevindim 🥰😇
Benim de ertesi günden sonra olmaya başladı ama bugün yani 4. gün daha yoğun hissediyorum.
İnşallah pozitif alırsın sende🙏 benim kasık ve bel ağrım hiç kesilmedi ilk 3 gün gaz sancısı da yaşadım ayaklarım üşüdü hep 6 ve 7. gün hiç bişey hissetmedim hiç bi yerimde ağrı olmadı regl günüm geldiğinde bu kasık ağrısı dahada yoğunlaştı çok şükür pozitifti 🙏

Bence kullanılan ultrason cihazından ve ölçümden kaynaklıdır her doktorun cihazı ve ölçümü bir değil. Ben dün muayene olduğumda kese ölçüsü 5.84 ölçülmüş bana yaklaşık 5 haftalik dedi. Sata göre 4+5 di. Google'dan baktığımda da 5 haftalik 20mm olur diyor. Belki 5 haftayı tamamlayınca o ölçüye geliyordur
Evet benim de kafamı karıştıran o oldu internette 20 mm diyor ama burdan okuduğum kadarıyla 5-6 mm arasında gözüküyor. Günde 1mm büyümesi gerekiyormuş en az kesenin

Benim de sol kasığıma küçük küçük sancılar giriyordu ve bacağıma kadar iniyordu inşallah tutunuyordur 🐣

X