2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Amin güzelim rabbim hepimize sağlıklı hayırlı güzel gebelikler bebekler getirsin çok zor hala bi hamileyim diye sevinemedim. Sevinemiyormuş insan sürekli endişe
Doktorum hamile olduğunu unut diyor.Ne mümkün 🥹 Dediğiniz gibi bir türlü moda giremedim.Hep bir acaba.

Beta artacak mı
Kese görünecek mi
içinde york oluşacak mı
bebek var mı
kalbi atacak mı
Kese haftasıyla uyumlu mu
Ensesi normal mi
…… bu böyle gider

Doktorum hamile olduğunu unut diyor.Ne mümkün 🥹 Dediğiniz gibi bir türlü moda giremedim.Hep bir acaba.

Beta artacak mı
Kese görünecek mi
içinde york oluşacak mı
bebek var mı
kalbi atacak mı
Ensesi normal mi
…… bu böyle gider
Dogurana kadar rahat yok canim ya ne zorluklarla buluyoruzya 🥹💞🐣🐣

Beta artacak mı
Kese görünecek mi
içinde york oluşacak mı
bebek var mı
kalbi atacak mı
Ensesi normal mi
…… bu böyle gider
Ay evet 🥹🥹 aslında çok tatlı süreç ama işte doğal olsa böyle olmazdık belki🫠 Allahım sağlıkla büyütelim inşallah 💗 biz ailelere dahi korkudan habr vermedik 3 aylığa kadar da vermeyi düşünmüyoruz akrabalara hiç söylemicem aaa bu kız doğurmuş desinler. Çok canımı yaktılar dilleriyle haketmiyolar bence bu bilgiyi

Ay evet 🥹🥹 aslında çok tatlı süreç ama işte doğal olsa böyle olmazdık belki🫠 Allahım sağlıkla büyütelim inşallah 💗 biz ailelere dahi korkudan habr vermedik 3 aylığa kadar da vermeyi düşünmüyoruz akrabalara hiç söylemicem aaa bu kız doğurmuş desinler. Çok canımı yaktılar dilleriyle haketmiyolar bence bu bilgiyi
Bizim ailelerimizde bilmiyor bizde 3 ayı dolunca söyleyelim diyoruz. Önceki tedavilerinde haberleri vardı beni çok stres etmişlerdi. Bunu söylemedik. İnşallah hayırlı sağlıklı ilerler söyleyebiliriz🙏 bazısı akraba değil akbaba yılan 🫣😂

Bizim ailelerimizde bilmiyor bizde 3 ayı dolunca söyleyelim diyoruz. Önceki tedavilerinde haberleri vardı beni çok stres etmişlerdi. Bunu söylemedik. İnşallah hayırlı sağlıklı ilerler söyleyebiliriz🙏 bazısı akraba değil akbaba yılan 🫣😂
Ya bana ağır konuştular işte ben yapayım sana vereyimler filan.. neyse ya küfür edicem şimdi😂

Canım çok zor hepimiz bak aynı süreçlerden geçtik geçiyoruz tamam ağla üzül ama çabucak topla kendini Allah büyüktür. Bak benim 3. Denemem.. kendini bırakma bir sonrakinde neler yapılabilir acaba gözden bişey mi kaçmış de araştır. Genetikli değilse belki genetiği bozuktu vücudun attı öyle düşün lütfen. Rabbime dua et ben de edicem senin için salma kendini sen geleceğin annesisin🐣 sana şuan çok uzak geliyordur ama emin ol ki öyle değilmiş. Eşekten düşenin halini eşekten düşen anlar salma kendini

X