2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar bir iki sorum var
Kimyasal gebelik ne demek
4aa kalite embriyom tutmadı 😢 4ab var onun tutma ihtimali daha mı düşük?
Son olarak aslında bebiş tutunmuş biraz 35 çıkmış sonra neden tutulamamış genetik kaynaklı mı?

Kızlar ben Progestan ve Oskoparı yaklaşık 15 gündür kendim yapıyorum . Hiçbir sıkıntı yoktu ama son 2 gündür iğne yerleri morarıyor 🤦‍♀️ neden oluyor acaba

Oh cok güzel benimde öle dün arkadaslarim geldi sagolsun ben cikamiyorum die baya güzel gün gecirdik. Benim 15.ci günüm canim🙏🏻❤️ cok sükür
Maşallah canım senin de olmuş bayağı keseyi bekliyorsun sen de dimi?Rabbim sağlıcakla hep güzel haberler almamızı nasip etsin ❤️ufaktan çok yormadan sen de dışarıya çıkabilirsin aslında lekelenmen falan yoksa

Kızlar bir iki sorum var
Son olarak aslında bebiş tutunmuş biraz 35 çıkmış sonra neden tutulamamış genetik kaynaklı mı?
Muhtemelen.benimde 24 du bugun idrar negatif cikti.yarin kan verecem o da kesin negatife dönmüştür. Benimde 3aa 3ab idi embriyolar.

Insallah bi gün yüzümüz güler.benim de yok 2 yıllık evliyim.kocamin 2 çocuğu var.ben de bi tane olsun istedim nasibimde yokmus 😭
Ben 2012 de evlendim.4 yıl öncesine kadar çocuk düşünmüyordum.4 yıldır uğrşaıyoruz.Hiçbir sorun yok, her sefernde hamile kalıyprum ama ilerlwmiyor.Bir keresinde 3 aylık oldu ama kaybettim.Patoloji sonucunda genetik problem çıktı. Bu sefer ilk defa havuz yaptırıp pgt yaptırdım. En sağlıklısını transfer ettirdik.Bakalım.Nasip

Ol
Canımm çok haklısınız
Daha haftalar ilerleyip sonradan onu kaybetseydim çok daha zor olurdu
Cuma günü ilk değeri duyunca o kadar ağladım ki 2 gün boyunca o bugün biraz anlayışla karşıladım..
insallah regli sonrası transferi istiyorum.

Sizi de çok sevmiştimmm yine buraya yazarım ben başka yere gidemem siz tabi daha ileri hamiş olcaksiniz ama olsunn 😍😍🙂🤍🙏🏼🙏🏼💘♥️🌸🧸🧸🧸
Olsun cnm yaz yine ne olacak yeterki iyi ol. Rabbim herkese hayırlısını kolaylastirarak nasip etsin inşallah en kısa zamanda

Maşallah canım senin de olmuş bayağı keseyi bekliyorsun sen de dimi?Rabbim sağlıcakla hep güzel haberler almamızı nasip etsin ❤️ufaktan çok yormadan sen de dışarıya çıkabilirsin aslında lekelenmen falan yoksa
evet canim kese günü bekliyorum🥰❤️ amin canim insallah. Yok ya ailem yanimda asla izin vermiyolar bu benim 6.ci denememde🫣

Kızlar bir iki sorum var
Canim sen bida kan vermicenmi ne dedi doktorun degerine tam olarakki ?

Insallah bi gün yüzümüz güler.benim de yok 2 yıllık evliyim.kocamin 2 çocuğu var.ben de bi tane olsun istedim nasibimde yokmus 😭
Sevgili G goncalin şuna emin ol ki seni bu gruptaki kadinlar kadar iyi anlayabilecek biri yoktur çevrende. Ben de bugün tekrar test verdim ve değerim düştü. Kanamam başladı başlayacak. İlk tedavimi geçen sene gördüm. Negatif oldu. İlk tedavinin negatif sonucunun insanın yüzüne nasıl tokat gibi çarptığını, başına balyoz gibi indiğini çok iyi biliyorum, yaşadım çünkü. Bu benim ikinci negatif tüp bebek tedavim, ve üçüncü kimyasal gebeliğim. Şimdi istediğin kadar üzül ağla acını yaşa, dibine kadar yaşa ama en kısa sürede bu yastan çıkmak için yaşa. Kendini dipsiz kuyuya bırakma. Acını yaşarken ‘bu acıyı şimdi yaşayacağım iliklerime kadar ama geçecek’ buna inanarak yaşa acını. Hersey nasip. Belki de nasibimde yoktur. Nasibimde olmayan bir şey için kendimi paralarken nasibime düşen nimetleri, güzellikleri kaçırmak istemem. Hersey gönlünce olsun.

Sevgili hamişler, sizler için de duam sağlıkla bebislerinizi kucağınıza almanız. Ben uzunca bir süre girmeyeceğim foruma. Kendim biraz zaman ayıracağım. Hepiniz hoşçakalın, bebislerinizle kalın ❤️❤️❤️🌸🌸🌸🌸 Kocaman sevgiler yolluyorum hepinize

Kızlar bir iki sorum var
Muhtemelen.benimde 24 du bugun idrar negatif cikti.yarin kan verecem o da kesin negatife dönmüştür. Benimde 3aa 3ab idi embriyolar
Ben 2012 de evlendim.4 yıl öncesine kadar çocuk düşünmüyordum.4 yıldır uğrşaıyoruz.Hiçbir sorun yok, her sefernde hamile kalıyprum ama ilerlwmiyor.Bir keresinde 3 aylık oldu ama kaybettim.Patoloji sonucunda genetik problem çıktı. Bu sefer ilk defa havuz yaptırıp pgt yaptırdım. En sağlıklısını transfer ettirdik.Bakalım.Nasip
Transfer mi oldunuz yeni

Sevgili G goncalin şuna emin ol ki seni bu gruptaki kadinlar kadar iyi anlayabilecek biri yoktur çevrende. Ben de bugün tekrar test verdim ve değerim düştü. Kanamam başladı başlayacak. İlk tedavimi geçen sene gördüm. Negatif oldu. İlk tedavinin negatif sonucunun insanın yüzüne nasıl tokat gibi çarptığını, başına balyoz gibi indiğini çok iyi biliyorum, yaşadım çünkü. Bu benim ikinci negatif tüp bebek tedavim, ve üçüncü kimyasal gebeliğim. Şimdi istediğin kadar üzül ağla acını yaşa, dibine kadar yaşa ama en kısa sürede bu yastan çıkmak için yaşa. Kendini dipsiz kuyuya bırakma. Acını yaşarken ‘bu acıyı şimdi yaşayacağım iliklerime kadar ama geçecek’ buna inanarak yaşa acını. Hersey nasip. Belki de nasibimde yoktur. Nasibimde olmayan bir şey için kendimi paralarken nasibime düşen nimetleri, güzellikleri kaçırmak istemem. Hersey gönlünce olsun.

Sevgili hamişler, sizler için de duam sağlıkla bebislerinizi kucağınıza almanız. Ben uzunca bir süre girmeyeceğim foruma. Kendim biraz zaman ayıracağım. Hepiniz hoşçakalın, bebislerinizle kalın ❤️❤️❤️🌸🌸🌸🌸 Kocaman sevgiler yolluyorum hepinize
İnşallah en kısa zamanda Allah doldurur kucağını da bu günleri unutturur gönülden dua ediyorum 🙏🏻 kendine çok iyi bak biz buradayız ne zaman ihtiyacın olursa ♥️

Sevgili hamişler, sizler için de duam sağlıkla bebislerinizi kucağınıza almanız. Ben uzunca bir süre girmeyeceğim foruma. Kendim biraz zaman ayıracağım. Hepiniz hoşçakalın, bebislerinizle kalın ❤️❤️❤️🌸🌸🌸🌸 Kocaman sevgiler yolluyorum

Kızlar bir iki sorum var
İlk transferimde aynısı benim başıma geldi. Ilk değerim 39 ikinci değerim 34 çıktı. Doktor kimyasal gebelik dedi embriyo‘dan kaynaklı anormallik dedi eşimle bana genetik test yaptı. Hiçbir anormallik çıkmadı ikinci transferi mi oldum

X