2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benden istemediler yani istediler de 3 gün önce değil her doktorun tedavi şekli farklı işte
Doğal transfer mi olacaksınız? Yoksa tam kan sayımı için mi istedi
benim pek bilgim yok ilk deneyişimiz eşim azoperm, sadece 2 embriyo oluştu denildi aa bb falan hiç bir bilgi verilmedi sordum iyi ve orta kalite dediler sadece . Şimdi de transfer için planlama yapıldı transferden üç gün önce merkezimize gelip kan testlerinizi yapacağız dediler artık her şey ticaret olarak görünüyor gözüme

Transferden üç gün önce merkezimize gelip kan testleriniz yapılacaktır dedi artık sürekli kan vermekten bi hal oldum
Ben öncesinde verdim de 3 gün önce degildi 5 gün önce falandı sanırım yanlış hatirlamiyorsam progestana baktilar benim 2 veya 3 gün ust üste transferden önce
Benim ilaçsız transfer oldu sanırım o yüzden baktıklarını düşünüyorum bende

Bende trsansferin ikinci gününden beri kasık ağrısı var tıpkı regli ağrısı gibi sancı mevcut belim de bazen ağrıyor sizde ? ve kaçıncı günün canım
bugünle artık trasfer günümde birlikte 8. Gun oluyor bugün bende meral ediyorum belirtiler neler olabilir acaba diye

Ben ilaç kullanıyorum çok teşekkür ederim yani üç gün hastaneye gidip test mi verdiniz

Devlet hastanesinde yaptırayım en azından diye araştırıyordum o yüzden sormak istedim

Yok yok öyle düşünmeyin, inan burda ki herkes o kan testlerini defalarca yaptırmıştır. Bazı şeylere bakılması gerekiyor. İçinizi rahat tutun

Vuma günü teste gidecek sanırım 3 kişi falanız dua ediyorum her an kendime ve artık size. Bizi ancak bizim gibi tedavi görenler anlar.. belirtiniz var mııı
Bende varım cuma günü test verecek belirtim ilk 3 gün kasık batmam oldu 4.günde regli ağrısı gibi saniyelik bişey oldu geçti ve aşırı uyku halim sıcak basmaları ve göğüslerimde gariplik var sanki

Ya ben bugün dörtten beri tuvaletteten çıkamıyorum affedersiniz benim durumda olan var mı İshal olmuşum bu embriyoyu etkiler mi aksilik bugün okullarda başlıyor ne yapacağımı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…